RJackie (58) 91.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó korrekt, megbízható és pontos, adásvétel megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Félreértés történt, az eladó nagyon korrekt volt, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt pontos lebonyolitás / érthetetlen modon már sokadszor kérik az értékelést, most negyedszer irtam le /
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.234765.Ar0nar0n (50) (Vevő)
Semleges
2007.05.27. 18:13:20
15938262
Kölcsönösen nem kerestük egymást egy ideig, majd többszöri megkeresésemre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem kaptam meg a tel számot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, megbízható és nem utolsó sorban türelmes. De az nagyon, amiért hálás vagyok. Kicsit megkésett értékelés, tudom, de sajna eddig tartott hivatalosan is megerősítenem az acc.-omat. Mégegyszer köszönöm a remek adás-vételt, legyen máskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.282441.bubublu_v (12) (Vevő)
Negatív
2007.03.05. 22:55:10
17110591
Sajnálom nekem sörgös volt hogy megjavitsák a PLAYSTATION-om és ezért ötüttem le az aukciot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OK""""""""""
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem jött létre, mert figyelmetlenül olvastam el a termék megnevezést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.33466.tack79_v (146) (Vevő)
Negatív
2007.02.06. 15:08:20
16560636
nem korekt ügyfel nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos elfoglaltságom miatt meghiusult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Semmi extra. Nincs telefon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontos, gyors. Maximálisan ajánlott eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors. Maximálisan ajánlott eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors. Maximálisan ajánlott eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors. Maximálisan ajánlott eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors. Maximálisan ajánlott eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors. Maximálisan ajánlott eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt.Minden rendben zajlott.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen korrekt üzlet - köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A filmek tökéletes minőségűek, az üzlet teljesen korrekt volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, pontos és jó eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.173936.breki3_v (-5) (Vevő)
Negatív
2007.01.22. 18:40:43
17258094
A vételárat elutaltam valószínűleg ellopta,csomagot nem kaptam meg TOLVAJ!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megbizható partner:)a termékei kitünők
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt vaterás, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, a filmek jó minőségűek! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Inaktív lett az eladó, ezért nem mertem utalni az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon jó vaterás,mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az újnak mondott termék ("nem használt","látszik, hogy vadi új"), bár eredeti csomagolásában (felbontva!) de hibás állapotban (alsó 2 gomb nem működött). Szétszedtem (korábban más is, látható nyomokkal) és megjavítottam. Az információ téves volt és már előre mentegetőzött a leírásban ("kipróbálni nem tudtam"). Időt sem akartam pazarolni rá, de nem hagy békén a VATERA az értékeléssel, hazudni meg nem akarok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben megérkezett a termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, korrekt.... Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.türelmes és kedves eladót ismertem meg, kiváló Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét minden rendben ment a megbeszéltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.-Korrekt, gyors, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Áru átvéve.Eladó ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Gyors, pontos, nagyon megbízható. Köszönjük szépen, nagyon jó a társas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,segítőkész ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.158624.Tibi06 (-1) (Vevő)
Negatív
2007.01.10. 12:33:06
16793038
egy hülye paraszt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
