1844640.mokus026 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
maria31_a (5745) (Eladó)
Semleges
2011.07.10. 11:49:46
1448200283
:::::::::::::
Másik fél: Köszi a semlegest! Miután megkaptad a pénzt körülbelül 3hétig könyörögtem, hogy küld a terméket! És még te adsz nekem semlegest?! Vagy csak nem akarod a jutalékot befizetni? Nagyot csalódtam benned!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Linaanya (846) (Eladó)
Semleges
2011.05.11. 15:18:24
1451706826
Sajnálom. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:19:07
1450440301
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:18:53
1450440256
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:18:38
1450440242
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:18:16
1450440178
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sidewind001 (83) (Eladó)
Semleges
2011.04.09. 16:50:52
1449164686
Korrekt partner bárkinek ajánlom, sajnos rajtunk kívülálló ok miatt nem jött létre a dolog!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt sajnos nem fogadta el a szolgáltató így az átvállalás meghiusúlt!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
