1844640.mokus026 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több 3 hónap alatt nem sikerült a vevőnek kifizetnie az árut, pedig a szükséges információkat többször is elküldtem. Szerintem elég türelmes voltam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.maria31_a (5745) (Eladó)
Semleges
2011.07.10. 11:49:46
1448200283
:::::::::::::
Másik fél: Köszi a semlegest! Miután megkaptad a pénzt körülbelül 3hétig könyörögtem, hogy küld a terméket! És még te adsz nekem semlegest?! Vagy csak nem akarod a jutalékot befizetni? Nagyot csalódtam benned!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Linaanya (846) (Eladó)
Semleges
2011.05.11. 15:18:24
1451706826
Sajnálom. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:19:07
1450440301
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:18:53
1450440256
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:18:38
1450440242
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6217727.gilikterne (1030) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 23:18:16
1450440178
Sajnos még mindig nem kaptam pénzt, ugyan a vásárló szerint utalta de ezt is nagyon szűkszavú e-mailben írta, hiába kérdem mikor utalt stb, nem válaszol. Ne haragudj, tovább nem várok. Másfél hónapig türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pecsibrigi (1999) (Eladó)
Negatív
2011.04.29. 21:57:25
1448156193
4 hét nem volt elegendő a vételár kiegyenlítésére. Először még írt, de most már nem is reagál a megkereséseimre. Sajnálom! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.110524.davenika2 (1313) (Eladó)
Pozitív
2011.04.23. 21:00:47
1448522760
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
621327.cybernet30 (554) (Eladó)
Pozitív
2011.04.19. 19:55:25
1448493462
Kedves, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Vevő,mindenkinek szívesen ajánlom.Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sidewind001 (83) (Eladó)
Semleges
2011.04.09. 16:50:52
1449164686
Korrekt partner bárkinek ajánlom, sajnos rajtunk kívülálló ok miatt nem jött létre a dolog!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt sajnos nem fogadta el a szolgáltató így az átvállalás meghiusúlt!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsinyi01 (1204) (Eladó)
Pozitív
2011.04.01. 15:15:59
1449670267
Gyors megbízható Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsinyi01 (1204) (Eladó)
Pozitív
2011.04.01. 15:15:59
1449670296
Gyors megbízható Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12540678.szmurci (676) (Eladó)
Negatív
2011.03.30. 20:35:04
1444086422
azért kapok negatívot mert a vevő sima postán kéri a saját felelősségére,irtam hogy hétfőn postázom,de ő szerdán már ideges nagyon kiakar záratni ez nevetséges 510pozitív mellett,van 4 értékelése kis naív.Ja és nem nekem van rossz telefonszámom megadva,mert azon nem lehet elérni.Valaki dolgozik mint én is de ő ideges.03.17-én vette meg de csak 23-án utalt akkor valószínűleg bevolt gyógyszerezve nem sürgete.ez a negatív elfél a többi pozitív mellett.
Másik fél: Barátom elsöbbségi levélként kértem, érdekes hétfön sima postával feladtak nekem egy terméket és ideért, de a tied elveszett, de tudod mit legyél boldog a 145ft-mal és költsd gyógyszerre!!!! 3emailből csak 1-re voltál hajlandó válaszolni, holott vaterán is mindennap bent vagy!! Remélem kizárnak!!! Senki ne vásároljon tőle, egy csaló!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gizmo78_a (328) (Eladó)
Pozitív
2011.03.30. 16:38:40
1447851351
GYORS KORREKT MEGBÍZHATÓ AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janosbilik (439) (Eladó)
Pozitív
2011.03.26. 20:43:50
1444836947
Megbízható rendes partner! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pihecsibe (1478) (Eladó)
Pozitív
2011.03.19. 22:20:32
1445439915
Minden rendben ment,korrekt,megbízható vevő,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macivadax (140) (Eladó)
Pozitív
2011.03.15. 13:57:04
1447296899
Az adásvétel rendben lezajlott! Gyors,pontos megbízható vevő!!!!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Abszolút pozitív!! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
