anitszirk86 (581) 97.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 598 | 756 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 17 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 641 | 807 adásvétel |
| Az eladóként kapott 415 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Én hibámból nem jött létre az üzlet! Fenntartásaim voltak az eladóval szemben! Ezért elálltam az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pelikan1_a (479) (Eladó)
Semleges
2018.08.09. 10:41:44
2638667546
nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az adásvételLifestylea27 (45) (Eladó)
Semleges
2018.04.27. 11:52:20
2607907883
Az adásvétel meghiúsult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kb 2 hónapja szerettem volna,megvásárolni a trikót .Akkor jelezte az eladó külföldön van.kb 2 hét és tudjuk rendezni.Én kb 3 hete írtam rá tudom e rendezni,akkor is megigérte .De azóta sem történt semmi .Szeretnék már elállni a vásárlástól! Nem várok tovább!Semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnalom h nm jott ossze
Másik fél: A telefont egy korábbi aukcióban hibásként hirdette, ezt nem tüntette fel, ezért nem kértem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szép a ruha..............
Másik fél: Akkor mire fel a semleges?! :(
magyarbubu (387) (Eladó)
Semleges
2015.11.26. 14:41:27
2039854571
az advét nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel nem jött létre, a Vevő a megbeszélt időpontban nem jelent meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fashionbabes (193) (Vevő)
Semleges
2014.07.21. 21:14:29
1916788028
Nem sikerült felvennem a kapcsolatot az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fashionbabes (193) (Vevő)
Semleges
2014.07.21. 21:13:50
1916786687
Nem sikerült felvennem a kapcsolatot az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ragyogóan ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem igazán tudtam foglalkozni a vásárlóval...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viragocska13 (7) (Eladó)
Semleges
2013.07.03. 11:19:05
1753570460
Az adasvetel letrejött.
1,5 het utan a fürdőruhat atvette a hölgy baratnője.
Másik fél: És ezért a semleges?! Köszönöm szépen...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
napsugarruhaoutlet (911) (Eladó)
Semleges
2013.05.28. 14:33:28
1755944777
Mégsem kéri a terméket a vevő, de előre jelezte, korrekt volt. A rendszer nem enged más értékelést ilyen esetben, csak semlegeset, így ezért adok ilyet. Egyébként +++++++. Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kéri a terméket a vevő, de előre jelezte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tamaskallai88 (1) (Vevő)
Semleges
2012.09.28. 18:42:00
1630852172
Az aukció nem jött létre...
Másik fél: MÉG TE ADSZ SEMLEGEST, AZOK UTÁN,HOGY ANNYIT NEM VOLTÁL KÉPES VELEM TUDATNI, HOGY NEM KÉRED??!! AZ
ESZEM MEGÁLL... NAGYON-NAGYON INKORREKT VAGY!!! :(((((((((((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a termék nem érkezett meg időbe de nem az ő hibájából. Nagyon kedves és segítőkész ! Csak pozitívat tudok mondani az eladóról !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem jött össze. Ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anette011 (208) (Vevő)
Semleges
2012.04.28. 17:45:31
1562052047
Sajnos az adásvétel nem valósult meg, de ez nem az eladó hibája. Azonnal jelezte a problémát és a pénzemet is visszakaptam. Ajánlom és remélem máskor nagyobb szerencsénk lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
levaimanna (223) (Vevő)
Semleges
2012.04.22. 21:04:17
1578497123
Mivel technikai problémák miatt csak 5-én tudtam volna utalni,eladónak nagyon kellett a pénz ezért, problémámat nem értette meg. :( Sajnálom! Többször vásároltam tőle kb. nyolcszor legalább, azonnal utaltam mindig. Maximálisan meg voltam elégedve mind gyorsaságban, mind minőségben ezért is vásároltam tőle. De most egy kicsit csalódtam. Jövőben nem szeretnék kellemetlenséget okozni, ezért nem licitálok többet a termékeire. Egyébként a termékei csodálatosak,ajánlom szívből mindenkinek!!!
Másik fél: Kedves Marianna! Ez nagyon inkorrekt értékelés tőled :(( A te hibád miatt kapok semlegest?! No comment... :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külső okok miatt nem történt meg az adásvitel, az eladó azonban korrekt, kedves, türelmes. Ajánlom mindenkinek! Pozitív tapasztalat. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Renataxx_a (12) (Vevő)
Semleges
2012.01.08. 09:57:44
1509800252
Fehér órát vártam, és kéket kaptam...a termék rendben volt, de nagyon csalódott voltam a színe miatt.
Másik fél: Köszönöm a jogtalan semlegest :( Sehol se írtam, hogy az óra fehér lenne. Inkorrekt vagy és még a csillagjaim is lehúztad :(((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, a 20 munkanap letelte után közölte az eladó, hogy mág 1,5 hónapot kellene várni a termékre, de felajánlotta, hogy visszautalja a pénzt.... Sajnos nem túl jók a benyomásaim.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bbaarrbbiiee_a (6) (Vevő)
Semleges
2011.10.24. 17:32:28
1476480254
A beszállító hibájából nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fetishbarbie (308) (Vevő)
Semleges
2011.10.04. 21:47:33
1471055210
Az eladó hibáján kívül - hibás szállítás - hiúsult meg az adásvétel. Az eladó jóhiszemű volt, és mindent megtett hogy rendezze a helyzetet, sajnos a hibás szállítás után én nem tudtam megvárni az áru új átfutási idejét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze a vétel, de nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
