tamaskallai88 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kristaly733 (794) (Eladó)
Pozitív
2013.01.03. 18:41:30
1668775856
++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anitszirk86 (581) (Eladó)
Negatív
2012.09.28. 20:06:22
1630852172
MÉG TE ADSZ SEMLEGEST, AZOK UTÁN,HOGY ANNYIT NEM VOLTÁL KÉPES VELEM TUDATNI, HOGY NEM KÉRED??!! AZ ESZEM MEGÁLL... NAGYON-NAGYON INKORREKT VAGY!!! :(((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Pozitív
2012.09.14. 11:51:31
1629338339
Gyors,megbízható Vevő!!Köszi a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Pozitív
2012.09.14. 11:51:31
1629000452
Gyors,megbízható Vevő!!Köszi a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Semleges
2012.09.06. 18:12:23
1633937363
A vevő a vásárlástól visszalépett,de korrekt volt és jelezte!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Semleges
2012.09.06. 18:11:17
1633932899
A vevő a vásárlástól visszalépett,de korrekt volt és jelezte!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
integralkft (13208) (Eladó)
Semleges
2012.07.18. 12:29:54
1604534432
A vevő 06.19.-én nyert meg a terméket. 07.11.-én írt egy üzenetet: "Jelenleg nem vagyok itthon,de megkérem majd a fiamat hogy utalja el önnek az összeget.Legkésőbb szerdán utal.Türelmét köszönöm." Az utalás azóta sem érkezett meg. Leveleimre nem válaszolt. Nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Semleges
2012.07.18. 12:29:39
1604533919
A vevő 06.19.-én nyert meg a terméket. 07.11.-én írt egy üzenetet: "Jelenleg nem vagyok itthon,de megkérem majd a fiamat hogy utalja el önnek az összeget.Legkésőbb szerdán utal.Türelmét köszönöm." Az utalás azóta sem érkezett meg. Leveleimre nem válaszolt. Nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
