Daveee198 (892) 99.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 899 | 962 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 40 | 40 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 946 | 1009 adásvétel |
| Az eladóként kapott 953 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Téves megrendelés volt.Elnézést!Köszönöm!
Másik fél: Téves volt a megrendelés!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzaboHavocMate (109) (Vevő)
Semleges
2014.01.07. 16:13:45
1834364456
Valódi bőr táska helyett olcsó műanyagot küldött, és erről nem tájékoztatott előre, pedig tudta, hogy nem a licitált terméket postázza. Talán ezért nem volt megoldható a személyes átvétel. Visszaküldtem, a vételárat visszautalta, de megfelelő tájékoztatással megkímélhettük volna egymást ezektől. Talán legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre, mert a terméket az eladók foglalózták a nagykerben, de azt a tulajdonos másnak adta el, így nem kaphattam meg.Kicsit csalódott vagyok,mert a hirdetésből nem derült ki, hogy nem biztos a termék átadása. Javaslom, hogy a jövőben ezt tüntessék fel. Ugyanakkor készségesek, kedvesek voltak, a már átutalt pénzt gyorsan visszautalták. Így csak kevés veszteséggel zártam.
Másik fél: Veszteséggel?! Még is mit veszített Kedves? Ja hogy nem lett táska, na Istenem, ez bárkivel előfordulhat, szerintem nagyon is korrekt és őszinte voltam, mint ahogyan eddig mindenkivel, varázsló meg nem vagyok, van aki ezt felfogja és van aki nem.A biztosról pedig csak annyit, hogy egyetlen egy dolog van az életünkben ami biztos, az pedig az, hogy egyszer meghalunk...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:-):-):-):-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kopjarildiko (137) (Vevő)
Semleges
2013.10.23. 08:44:31
1807282979
A megadott mennyiség nem volt pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel, nem a termékleírásban szereplő árut kaptam meg, ezért adtam semlegeset, utalás helyet is rózsaszín csekken kellet fizetnem, ami nem volt sehol feltüntetve. (Nekem ez utána járással ment "plusz napok"). Igaz, az eladó szólt, és felkeresett kommunikációjával elégedett vagyok, meg a végén megkapott áruval is, de csak nem azt az árut kaptam, ami hirdetve volt. Ezért kapott semlegeset.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,segítőkész,önhibáján kívül,már a termék eladásra került,ezért az adás-vétel nem jött létre. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt volt az eladó,de sajnos nem volt meg vagy hibás volt az árú... ezálltal ő figyelmeztette a hibára felajanlott egy másik terméket de az nekem nem tetszet.......... természetesen ha lesz akkor a továbbiakban is érdekelni fog.....!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
volt irva ami nem volt valós mert valójában mübör
volt ezt tudatam az eladóval aztis hogy tudom hogy
kopia.
Azt kaptam válaszul,hogy keressk másik eladot,ezzel én kilétem a vételböl.köszönöm
peret72
Másik fél: Oh, ugyan már, a táska teljes mértékben kifigásolhatatlan minőségű! Az eladásától pedig én léptem vissza, nem pedig a kedves kötekedős Vevő, aki nem vásárol, csak kötekszik, még esélyt sem adott neki, hogy kézbe vegye a táskát, akkor meg miről is beszélünk? Mert ha kézbe vette volna, nem vélekedne így ezt garantálhatom, ahhoz képest, hogy leasajnálta a termékemet!Szerintem ebből már mindenki érteni fogja, hogy mi történhetett ezen meghiúsult adás-vétel során!:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció egyéb okok miatt nem jött létre.
Másik fél: Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott és még egyszer köszönöm szépen!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BMarta2092 (141) (Vevő)
Semleges
2013.05.19. 18:50:46
1740031511
Az árut végül nem kaptam meg, de az eladó a pénzt hiánytalanul visszautalta. A partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék nem felelt meg a leírásnak,visszaküldtem. Elég sokára intéződött el a dolog, de végül visszakaptam a pénzem. A megadott szállítási költség szinte a duplája volt, mint amennyiért kiszállították. (ezt is megtérítette utólag)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre. Utaltam vártam, majd visszautalta a pénzt. :-)))) Azóta magyarázkodok egy 11 éves gyereknek :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eredetileg megrendelt árú már nem volt meg, a helyette ajánlott termék pedig nem azonos méretű volt, ami csak utólag derült ki.Ennek ellenére összességében a tranzakció rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó visszalépett. Indokolása ellentmondásos volt. Az üzlet lebonyolítására tett javaslatomat figyelmen kívül hagyta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom, teljesen elégedett vagyok :) Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Félreértés" után korrekt rendezés
Másik fél: Igen kissé félre értettük egymást de korrekt módon egymás között, inteligens emberek módján lezártnak tekintem az adás-vételt.Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keddifarerin (14) (Vevő)
Semleges
2012.12.27. 18:12:44
1684802804
A hirdetésben eredetiként szerepelt a táska, a valóságban pedig másolat.Szerintem.Gyengébb minőség, mint ahogy vártam.De annyi baj legyen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferenczygabor (3) (Vevő)
Semleges
2012.12.15. 23:08:28
1664769686
Nagyon jó eladó gyors pontos és nagyon ajánlom. Ennek ellenére sajnos az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megrendelt ajándék szettel kapcsolatban: az órában nem volt elem, a toll nem fogott. Kommunikáció viszont 5-ös.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Trinity11_a (572) (Eladó)
Semleges
2012.11.03. 15:12:17
1645937306
MAXIMÁLISAN ELÉGEDETT VAGYOK! HATALMAS POZITÍV! SAJNOS NEM TUDOK A VATERA MIATT POZITÍVAT ADNI! Ez ne befolyásoljon senkit a vásárlásban! Hihetetlen kedves, aranyos! ++++++++++++++ MINDENKINEK AJÁNLOM A LEGJOBB A VATERÁN!:))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt volt. Csak sajnos, áru hiány miatt a tranzakció nem jöhetett létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy nagyon becsületes korrekt eladó, csak jót tudok mondani róla, csak nem volt olyan színű táska ami tetszett volna. Bár ilyen becsületes eladóból lenne több. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,megbízható,kedves, gyors partner, attól függetlenül, hogy a tranzakció sajnos nem úgy alakult ahogy terveztük.
Másik fél: Próbáltam orvosolni a problémáját, hiába, mert nem tetszett a számára felkínált termék, ez előfordul, ízlések és pofonok kérdése csupán.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megkaptam viszont nem olyan volt , mint a leírásban , vissza küldtem a terméket a pénzt még nem küldték vissza.
Másik fél: Azért mert nem kérdezte meg a méretét előtte és utána nem felelt meg a mérete arról nem én tehetek.A pénzt pedig már réges régen ahogyan meghozta a postás a hátizsákot, azonnal, abban a másodpercben vissza is utaltam!Tehát valótlant állít.Részemről ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dildiko82 (128) (Vevő)
Semleges
2012.09.11. 09:58:25
1629982361
Nem egyeztettünk előre, és a leütött áruból nem tudott küldeni.
Másik fél: Megpróbáltam itt is orvosolni sajnos a kért színből épp akkor nem volt, de ettől függetlenül minden korrekt volt.Mihelyst lesz a kért színből azonnal pótolom a hiányosságot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maniokabogyo (38) (Vevő)
Semleges
2012.09.10. 15:07:18
1629362687
Megbízható eladó!
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, de sajnos az adás-vétel nem jött létre egyéb okok miatt. Megbízható eladó!!!!!
Másik fél: Köszönöm.Igyekeztem korrekt módon végbe vinni az adás-vételt, nem mindig van szerencsénk, talán majd legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A lényeg, hogy megérkezett a táska és a lányom örül neki! Köszönöm
Másik fél: Igen, pont ezért köszönöm a semleges értékelést, a lényeg az, hogy a lányának tetszik magának meg nem, még jó hogy nem maga fog vele iskolába menni, mekkora ciki lenne végül is egy Converse szép, új és teljesen egyedi hátizsákkal menni a suliba..na hát tényleg...el sem hiszem, hogy ilyen emberek még vannak a Földön???!!!Egyesek már nem tudnak mibe bele kötni...szánalmas...:S
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
indian22_a (26) (Vevő)
Semleges
2012.09.03. 18:50:45
1625112527
visszaléptem a vásárlástól mivel az eladó termék meghibásodás miatt másik terméket kinált ami viszont nekem nem tetszett
Másik fél: Nem az én hibámból sérült meg a termék, nagyon sajnálom, de igyekeztem lelkiismeretesen kezelni a dolgot, a pénzét pedig vissza kapta rögtön!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ellenérték utalása után (bankon belül 4 óra az átutalás megérkezése egyik számláról a másikra) több (4) nappal tették postára a terméket. Telefonos megkeresésemre arogánsan és sértetten reagált az eladó! A telefonom hatására azonnal postára került a termék, és meg is érkezett!
Másik fél: Ez nem igaz! Hazudik!!!!!Senkinek nem ajánlom! Még egy ilyen gonosz és rosszindulatú ember a Földön nincs mint maga!!!Negatívat érdemelt volna!Mégis mit gondolt, megcsinálja az utalást és rögtön feladom? Hol él maga, az Űrben?!
Telefonon egyszer sem hívott, ez sem igaz!Én mindenkivel kedves türelmes és, és megértő vagyok!Ezt bizonyíthatja a több mint 400 eddig tökéletesen elégedett, sokszor visszatérő vásárlóm is!A szállítási idő bele van írva: 4-5 munkanap, ez pedig még bőven belefért!!!!Senkinek nem ajánlom, mert rosszindulatú és gonosz!Óvakodjanak tőle!!!Valamint nem ért oda Szeptember 1.-re? Tudtommal akkor kezdődik az iskola!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves és megbízható eladó, viszont mivel piros zsák helyett kéket kaptam (még utalásnál is feltüntettem, hogy pirosat kérek), s ezt jeleztem is, hogy ugyan már mindegy, mert még két postát nem fizetnék a cseréért, azért örültem volna, ha felajánlja, hogy ha visszaküldöm, kicseréli és azt a postát ő állja. Azóta nem írt. Mindegy, marad a kék, csak sajnos pont Mikuláscsomag helyett szerettem volna, ami ugye piros...egyébként gyors postázás!!
Másik fél: Sajnálom én is csak emberből vagyok és néha tévedhetek, a piros színűt meg az a Vásárló kapta meg aki kéket rendelt, de esze ágába sem jutott ebből problémát csinálni.De azért örülök neki, hogy maga ennyire pontos, Isten tartsa meg eme jó szokását, csak így tovább!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!
Másik fél: Köszönöm szépen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1740448.esztikutya (0) (Vevő)
Semleges
2012.07.22. 20:13:45
1612422650
Kedves Dávid és felesége! Én is elvártam volna ahogy Önök a válaszokat. Mindenki legyen kicsit figyelmesebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mégsem kellett, jobb ajánlatot találtam, és nem értem haza a megbeszélt időpontra, ezért nem tudtam utalni az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hakapeszi-Maki (244) (Vevő)
Semleges
2012.05.16. 19:11:16
1580867780
Nem eredeti parfümöt kaptam, de az eladó korrekt volt, visszautalta a pénzt. Semlegesen kell értékelnem, mivel sajnos a visszapostázás költsége engem terhelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agnes01_a (167) (Vevő)
Semleges
2012.01.26. 14:14:25
1474353938
az adás-vétel nem jött létre. az eladó, kedves volt, de erre sajna nem tudok pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos kicsi lett a kesztyű:o((( Az eladót maximálisan pozitívra értékelem, mert mindent megtett, hogy elégedettséggel zárjuk az aukciót, de sajnos nagyra nőt a kezem:o(((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás sajnos nem jött létre, de az eladó nagyon korrekt volt. Én csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
interval_a (144) (Vevő)
Semleges
2011.12.01. 10:20:35
1501187819
Így jártunk.
Másik fél: Igen, így jártunk, vagyis én, sajnálom de ha megrendel valamit akkor azt illik kifizetni, nem hitegetni a másikat, hogy kifizeti-kifizeti, közben meg semmi.Én kapok semleges értékelést,(?) még jó hogy nem negatívat ad amiért ennyi időt vártam rá, hozzá teszem persze hiába...szép mondhatom...Mint vásárlót továbbra is senkinek sem ajánlom, vigyázzanak vele, ha csak nem akarják, hogy Önöket is megkárosítsa...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
