1740448.esztikutya (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala

50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 4 4 adásvétel
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2010.12.16.
Utolsó belépés: 2012.07.23. 09:25
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Daveee198 (892) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.07.23. 08:57:22

Termékkód

1612422650

Nem megbízható, a kapcsolatot se nagyon akarta felvenni velem, én nem voltam figyelmetlen, többször kerestem telefonon, és a későbbiekben derült csak ki, hogy mégsem óhajtja megvenni az általa megrendelt terméket, csak éppen erről engem felejtett el értesíteni.Se egy e-mail, sem telefonhívás, éppen ezért ne csodálkozzon a negatív értékelésen!Ezt nem így kellett volna intézni, nem ajánlom, mint vevőt senkinek...
Másik fél: Kedves Dávid!Már ne haragudj de Ön se vette fel velem a kapcsolatot 3 levelemre nem kaptam választ tanulja meg legyen szíves választ írni a levelekre!Ezt mire vélje?Bocsánat de csak vasárnap reggel keresett és nem tudom miről beszél én már pénteken közöltem magával hogy nem kell a táska.!Nem lehetek mindig telefon és internet közelébe...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Boop77 (410) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.08.01. 22:12:44

Termékkód

1462342382

Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom! :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1070725.gferenc64 (4006) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.01.17. 16:29:54

Termékkód

190048194

mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

763068.ylacziy (138) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.01.02. 08:35:45

Termékkód

189968224

Nem tudok többet várni, lassan 3 hete várom, hogy küldje a pénzt, nem jelentkezett sem itt, sem emailben, KOMOLYTALAN vásárló, ha pórul akarsz járni, csak akkor üzletelj vele!
Másik fél: Ne haragudj,hogy nem tudtam válaszolni de a szünetbe nem voltam itthon és a gép se volt jó!:S:@ Elnézést kérek a táskát mégse fogom megvenni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.