204343.dinoalex (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az árverés 05.16.zárult le,
az átutalás 05.20.
utána én 05.22.adtam postára, sima levélként a CPU-t, hogy ne kerüljön sokba.
A posta lassúsága miatt a vevő azt hite, hogy nem küldöm a terméket.
Ezt levélben is jelezte felém, mire én megnyugtatásul visszaírtam, hogy már feladtam a levelet benne alaposan becsomagolva a CPU, hogy
ne sérüljön meg a kézbesítés során.
A vevő 05.27. negatív értékelést adott.
A termék rendben megérkezett vevő elégedett volt.
Ezt telefonon is megerősítette nekem.
Másik fél: Igy történt minden pontosan, ahogyan az eladó leírta, az áru épségben megérkezett, semmi gond nem volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wowbagger (721) (Eladó)
Semleges
2009.05.27. 22:10:07
146539840
Utólagos egyeztetés után derült ki, hogy nem kívánja megvenni a terméket. Amúgy korrekt volt, hogy legalább ezt megmondta.
Másik fél: Így igaz, egyébként nagyon rendes eladó, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
