204343.dinoalex (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Teljesen MEGBÍZHATATLAN, kapcsolatfelvétel nélkül kapásból kaptam a NEGATÍVat. Kultúráltan kértem e-mailban, hogy rendezzük a nézeteltérést, kurvaanyázást kaptam válaszul. Mással is volt már ilyen afférja, szórakoztató a visszajelzési lapja:) Kéne valami vaterás moderáció az ilyeneket kipottyantani.
Másik fél: "Én nem leszek kedves, sőt, azt hiszem beleírok jelentős túlzásokat is.
Ugye mennyire nem jó egy ilyen háború? változtasd meg, és ódákat zengő pozitívat kapsz te is."
Ennyit az eladó leveléről.
Az árverés 05.16.zárult le,
az átutalás 05.20.
utána én 05.22.adtam postára, sima levélként a CPU-t, hogy ne kerüljön sokba.
A posta lassúsága miatt a vevő azt hite, hogy nem küldöm a terméket.
Ezt levélben is jelezte felém, mire én megnyugtatásul visszaírtam, hogy már feladtam a levelet benne alaposan becsomagolva a CPU, hogy
ne sérüljön meg a kézbesítés során.
A vevő 05.27. negatív értékelést adott.
A termék rendben megérkezett vevő elégedett volt.
Ezt telefonon is megerősítette nekem.
Másik fél: Igy történt minden pontosan, ahogyan az eladó leírta, az áru épségben megérkezett, semmi gond nem volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, megbízható, szimpatikus üzleti partner - bátran ajánlom! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható, szimpatikus üzleti partner - bátran ajánlom! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom partnernek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wowbagger (721) (Eladó)
Semleges
2009.05.27. 22:10:07
146539840
Utólagos egyeztetés után derült ki, hogy nem kívánja megvenni a terméket. Amúgy korrekt volt, hogy legalább ezt megmondta.
Másik fél: Így igaz, egyébként nagyon rendes eladó, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő arra hivatkozott, hogy kórházba került a gyermeke, nem tudja megvennni az árút.
Másik fél: Így igaz, az én hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott! Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
