BPepe13 (10) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bianka141 (400) (Eladó)
Semleges
2012.08.12. 22:15:54
1624282307
A vevőnek nem felelt meg a termék mérete így nem jött létre az adásvétel. Negatívot kellene adnom, de megértő vagyok . Attól még ajánlom mindenkinek, de mindig először kell kérdezni mielőtt le ütünk valamit . Nyugodtan kössetek üzletet vele mert ajánlom mindenkinek:-)
Másik fél: Hát nagyot csalódtam!! Köszönöm szépen a semleges értékelést!!! Megbeszéltük, hogy az értékelésnél nem lesz gond, pozitívot fogunk adni egymásnak! Bánom, hogy nem vártam meg, míg te értékelsz! Tuti nem adtam volna pozitívot!! Te magad mondtad, hogy a két és fél éves gyerekedet nem érdekli már ez a motor, akkor miért vegyem meg én a két éves kisfiamnak?? Másfél éves gyereknek való kismotort akart eladni, nagymotor áron! Másnál 15ezer forintból kijön postaköltséggel együtt a nagymotor, ő 17 ezerért akarta adni a kisebb motort, és még azt mondja, jó szíve van! Nem ajánlom senkinek!! Nem korrekt partner!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
