BPepe13 (10) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
lehelszilvia (676) (Eladó)
Pozitív
2013.10.02. 13:31:53
1787284133
Kedves, pontos vásárló, ajánlom, ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ujjaszuletesnap (106) (Eladó)
Pozitív
2013.09.15. 22:59:50
1783790147
Villámgyors fizető, megbízható partner. Csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kanita_2008 (1370) (Eladó)
Pozitív
2013.08.29. 14:17:05
1783319561
minden rendben ajánlom másnak is ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AbiNetShop (2458) (Eladó)
Pozitív
2013.08.14. 16:57:04
1787543636
Korrekt ügyfél, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Disneybaby_a (1140) (Eladó)
Pozitív
2013.05.19. 18:02:14
1738745048
Korrekt............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2231216.nagypotyka (51) (Eladó)
Pozitív
2013.04.08. 06:39:21
1736848751
Gyors,pontos,korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szottyi23 (428) (Eladó)
Pozitív
2013.03.04. 12:09:34
1717146320
A vevő nagyon kedves és megbízható...minden a legnagyobb rendben lezajlott! Csakis ajánlani tudom! Csupa csupa +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csaBazar (9543) (Eladó)
Pozitív
2012.10.09. 18:23:09
1638734138
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon kedves és gyors vevő, jó kapcsolattartó! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bianka141 (400) (Eladó)
Semleges
2012.08.12. 22:15:54
1624282307
A vevőnek nem felelt meg a termék mérete így nem jött létre az adásvétel. Negatívot kellene adnom, de megértő vagyok . Attól még ajánlom mindenkinek, de mindig először kell kérdezni mielőtt le ütünk valamit . Nyugodtan kössetek üzletet vele mert ajánlom mindenkinek:-)
Másik fél: Hát nagyot csalódtam!! Köszönöm szépen a semleges értékelést!!! Megbeszéltük, hogy az értékelésnél nem lesz gond, pozitívot fogunk adni egymásnak! Bánom, hogy nem vártam meg, míg te értékelsz! Tuti nem adtam volna pozitívot!! Te magad mondtad, hogy a két és fél éves gyerekedet nem érdekli már ez a motor, akkor miért vegyem meg én a két éves kisfiamnak?? Másfél éves gyereknek való kismotort akart eladni, nagymotor áron! Másnál 15ezer forintból kijön postaköltséggel együtt a nagymotor, ő 17 ezerért akarta adni a kisebb motort, és még azt mondja, jó szíve van! Nem ajánlom senkinek!! Nem korrekt partner!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,megbízható vásárló.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
