kiddyfanclub (99) 99.01% felhasználó összefoglaló oldala

99.01% pozitív visszajelzés
(100 Felhasználó adta)
99.01% pozitív visszajelzés
(100 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 100 106 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 105 111 adásvétel
Az eladóként kapott 53 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2012.05.28.
Utolsó belépés: 2015.07.15. 14:52
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

boribonjatekmaci (40) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.07.25. 22:30:06

Termékkód

2093514737

Korrekt eladó!A termék a leírásnak teljesen megfelelt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nzoli083 (19) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.29. 19:23:11

Termékkód

1655928212

Nem pontos a termékről kiírt információ.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

R86DRS (190) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.08. 20:43:48

Termékkód

1609246811

"Emlékezetes" vásárlás.....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dawes1_a (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.02. 16:10:31

Termékkód

1599578093

eladó mobilszámán többszöri próbálkozásra sem tudtunk kapcsolatba lépni. a kommunikációnkban kevesebb félreértés akadt volna azt gondolom. a terméket sérülésmentesnek hirdették. a csomagolás ugyanakkor nem biztosította a sérülésmentes szállítást. a jobb oldali fejvédő habja a huzat alatt repedten érkezett. egyébként minden rendben ment. az eladótól nem kértük, de drágább szállítással adta postára a cuccot.
Másik fél: Nem kértétek?Neki sürgős,és leütés után közli...Szerda este megkérdezed a terméklapon(még olvasható),hogy tudom-e biztosítani,hogy Péntekre odaérjen!?Mégis hogy képzelted?Azon kívül,hogy loholjak a postára,sima csomagként megkaptad volna?Minden leveledre azonnal válaszoltam,nem vagyok köteles telefonon kommunikálni!Papírdobozban adtam fel,miben kellett volna,páncélszekrényben?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.