kiddyfanclub (99) 99.01% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 100 | 106 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 105 | 111 adásvétel |
| Az eladóként kapott 53 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
boribonjatekmaci (40) (Vevő)
Semleges
2015.07.25. 22:30:06
2093514737
Korrekt eladó!A termék a leírásnak teljesen megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem pontos a termékről kiírt információ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Emlékezetes" vásárlás.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eladó mobilszámán többszöri próbálkozásra sem tudtunk kapcsolatba lépni. a kommunikációnkban kevesebb félreértés akadt volna azt gondolom.
a terméket sérülésmentesnek hirdették. a csomagolás ugyanakkor nem biztosította a sérülésmentes szállítást. a jobb oldali fejvédő habja a huzat alatt repedten érkezett.
egyébként minden rendben ment. az eladótól nem kértük, de drágább szállítással adta postára a cuccot.
Másik fél: Nem kértétek?Neki sürgős,és leütés után közli...Szerda este megkérdezed a terméklapon(még olvasható),hogy tudom-e biztosítani,hogy Péntekre odaérjen!?Mégis hogy képzelted?Azon kívül,hogy loholjak a postára,sima csomagként megkaptad volna?Minden leveledre azonnal válaszoltam,nem vagyok köteles telefonon kommunikálni!Papírdobozban adtam fel,miben kellett volna,páncélszekrényben?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
