dawes1_a (11) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nocikaa07 (284) (Eladó)
Pozitív
2014.02.27. 14:23:36
1850193266
Minden rendben volt, a partnert csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jmarcsika (270) (Eladó)
Pozitív
2013.10.08. 10:18:03
1802885174
Kedves ,megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm szépen a vásárlást ++++^-^
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásáslást! Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bandika5 (2552) (Eladó)
Pozitív
2012.11.07. 19:47:35
1660200371
Bátran ajánlom, rugalmas,türelmes és megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2012.10.10. 15:10:11
1647848312
Minden rendben ment,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fgabriella28 (120) (Eladó)
Pozitív
2012.09.28. 12:58:21
1640411567
Minden megbeszéltek alapján történt!Nagyon kedves, türelmes :-) ! Gyors és megbízható! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív! Gyors, pontos, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiddyfanclub (99) (Eladó)
Negatív
2012.07.02. 19:01:11
1599578093
Nem licitálás után kell kijelenteni,hanem előtte megkérdezni,megoldható-e a gyors feladás!Szerinte garanciát kell vállalnom a posta helyett,hogy a termék másnapra odaérjen!Szerda este kérdezi,tudom-e garantálni ezt(még most is olvasható a terméklapon)Papírdobozban adtam fel,de van olyan is aki kukazsákban postáz!Miben kellett volna küldenem,páncélszekrényben!?Sehol sincs leírva,hogy telefonon kell kommunikálni,az adásvételt 2 hét alatt kell lebonyolítani,bosszúból ezért minősít le!Nem ajánlom!
Másik fél: Kedves Kyddifanclub
Kíváncsian vártam az értékelésed, de csak személyeskedő bosszút találtam. Szomorú vagyok, ha nem ajánlasz, pedig az adásvétel létrejött. A leütés másnapján a vételárat utaltam.
Az adásvétel negatív minősítése nem felel meg az ide vonatkozó szabályzatnak (ld. segítség - milyen értékeléseket adhatok?)
Emiatt kérem a negatív „értékelés” eltávolítását!!!
Jóhiszeműen semleges értékelést adtam, holott a cucc -amiért fizettem- sérülten érkezett, így nem felelt meg a leírásnak.
Nem mi, hanem a postás fogta a fejét a „csomagolás” miatt.
Kommunikálni csak a terméklapon keresztül tudtunk, ám az ott kapott válaszok egy része közben el lett távolítva...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nezsideri (4690) (Eladó)
Pozitív
2012.05.08. 07:56:05
1584619691
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
puhatalpak (385) (Eladó)
Pozitív
2012.02.15. 13:41:41
1542290153
Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner gyorsan fizetett,és visszajelzést is küldött az áru megérkezéséről,kedves,közlékeny vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ritabunny (338) (Eladó)
Pozitív
2011.11.13. 22:33:52
1500002168
Rendben volt minden,korrekt vásárló :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Pozitív
2011.10.28. 21:11:15
1490071028
Köszi mindent, csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
