SeniorTilla (459) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala

99.78% pozitív visszajelzés
(459 Felhasználó adta)
99.78% pozitív visszajelzés
(459 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 458 482 adásvétel
Semleges: 27 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 486 510 adásvétel
Az eladóként kapott 345 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2005.10.07.
Utolsó belépés: 2024.12.19. 11:01
Inaktív!
209 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

tunder131 (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2020.05.07. 09:21:54

Termékkód

2904038642

gyors, készséges eladó, a csomagolás korrekt, a termék és a tartozékok a hirdetés szerintiek voltak

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mark_mr1 (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2019.07.21. 18:57:18

Termékkód

2782542902

Félreértés történt ..
Másik fél: Igen, a vevő azt gondolta, hogy ebben a modellben benne van a beépített kivetítő, és az üzenetekben ezzel kapcsolatban félreértettük egymást. A projektoros modell 100e Ft felett van. Sajnálom, hogy nem sikerült üzletet kötnünk.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

printingman (830) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.09.04. 08:48:45

Termékkód

2631625976

Az eladó hibáján kívül hiúsult meg az adásvétel.
Másik fél: Valóban. A vevő csak a telefonszámomat akarta megszerezni, ezért ütötte le a 2000 forintos egeret. Nem tartom korrektnek. Sajnos a vatera ennek ellenére hagyta, hogy értékelést adjon le egy olyan kamu vásárlásról, amit a saját bevallása szerint soha nem akart teljesíteni a vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Goliat122_a (66) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.07.01. 22:06:28

Termékkód

2624268869

Igazából lehet,hogy NEGATÍVAN kellene értékelni az üzletet de inkább a középutat választottam. Az üzlet létrejött az eladó a megbeszélt helyen és időben átadta a monitort én kifizettem és ezután jött a probléma. Mivel " SZÁMLÁVAL " hirdette teljesen természetes volt,hogy azt is kapok de nem így történt, megígérte,hogy elküldi postán. Azóta sem kaptam meg ez másfél hónapja volt. Tehát akinek SZÁMLA kell az vásároljon másnál. Ebből a szempontból NEM MEGBÍZHATÓ .
Másik fél: Őszintén nem értem ezt az értékelést. MINDEN termékünket számlával árusítunk, a vevő is kapott számlát postán. Azért kapta utólag, mert a személyes átvétel előtt nem volt biztos benne, hogy megveszi-e a terméket és arra kért, hogy csak a személyes megtekintés után dönthesse el, hogy megfelel-e neki. A számlát kiállítottuk és elpostáztuk az általa megadott címre. A vevő nem jelezte, hogy megkapta-e a számlát, csak az ide írt értékeléséből tudtam meg, hogy nem jutott el hozzá. Azt gondolom, jobb lett volna előbb érdeklődnie a postán vagy nálunk, mielőtt ilyen értékelést ír (megjegyzem, ő az egyetlen vevő, aki a számlát reklamálja)!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tivike48 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.08.12. 17:51:34

Termékkód

2498888423

Az eladó előzőnap értékesítette az árut.
Másik fél: Így igaz. Ennek ellenére telefonon megbeszéltük, hogy hozok neki másik ilyen terméket, amire azt mondta, hogy rendben. A termék a következő héten megérkezett, de ezt már nem vette át, a megkeresésekre nem válaszolt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gabrielpking (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.02.13. 16:06:00

Termékkód

2437877510

Sajnos valóban elkerültük egymást, reméljük egy másik alkalommal több szerencsénk lesz. :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ephialtes (73) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.11.25. 19:18:40

Termékkód

2137440665

A megrendelt gép nem állt rendelkezésre, így nem jött létre az adásvétel. Az eladó kommunikációja korrekt volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

michandi (255) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.02.15. 16:55:44

Termékkód

2029686362

A laptop egy másik oldalon elkelt, csak elfelejtették itt törölni. Az eladó kedves volt, még az utalás előtt jelezte a problémát.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

franky888_a (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.12.08. 22:37:59

Termékkód

1825568876

Idézet a termékleírásból: "magyar kiosztású billentyűzet". Természetesen tudni lehetett előre, hogy ez nem igaz, lévén, nálunk nem árusítják, így nem akadtam fent rajta. De néhány ragasztott címkére ne ezzel reklámozza a gépeket, azt hiszem, ez így korrekt. Egyébként minden rendben volt!
Másik fél: A gép billentyűzete magyar, ahogy a hirdetésben is van. Erről a vevő (franky888_a) a személyes átvételkor is meggyőződött, amikor kicsomagoltuk és bekapcsoltuk a gépet, amit ellenőrzött és rendben talált mindent. A BILLENTYŰZET IS MAGYAR VOLT, EZT IS ELLENŐRIZTE. Semmi kifogása nem volt. Ezután kifizette a terméket, ami a legjobb bizonyíték rá. Ennek ellenére most, a vásárlás után 1 hónappal ad egy semlegest olyan indoklással, ami nem igaz. Persze megvárta, amíg tőlem pozitívat kap... most sem értem, miért adott semlegest. Talán összekevert valakivel?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hajnees (143) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.29. 10:20:01

Termékkód

1794814739

Közös megegyezéssel elálltunk az adásvételtől.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

numizboy (155) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.01. 14:25:56

Termékkód

1757492510

A vaku probléma volt azért meghiusult az adásvétel de a vevő nagyon korrekten állt a dologhoz!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

czankgergely (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.13. 20:43:20

Termékkód

1743547694

Az eladó pozitív értékelést érdemel. Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, rajtam kívülálló ok miatt. Az eladó korrekt, rugalmas, segítőkész. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

marinam_a (155) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.07. 14:48:25

Termékkód

1713400454

no comment.
Másik fél: Valójában notebookot akart volna venni, nem akkumulátort, amit leütött. A termékért napokig nem jelentkezett, arra hivatkozva, hogy nem tud elérni telefonon (mindig be vagyok kapcsolva, de nem hívott, nem volt tőle hívásom). Az emailemre legalább válaszolt, és ott közölte, hogy nem akksit, hanem egy komplett gépet akar venni. Ezek után természetesen nem üzleteltem vele.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nyuszmusz20 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.18. 16:45:38

Termékkód

1680596474

Az eladó a leírásban ingyenes postaköltséget ír, ehelyett felszámolt érte 2000 forintot.Az átvétellel problémák akadtak, mert az kaputelefonra nem azén nevem , hanem a számlázási címen szereplő volt kiírva. Ezután telefonált a futár, viszont nem hallottam meg, mert hajat szárítottam. Visszahívtam maximum 10 percen belül, megkérdeztem tőle, hogy hol van, azt mondta nem hajlandó visszafordulni(max 10 kilométert jelentett volna neki)Rettentő barátságtalan és bunkó hangnemben beszélt a telefonba!
Másik fél: Kedves (nem) Vevő! 1, El kell olvasni a hirdetést, az ingyenes házhoz szállítás előre utalásnál érvényes. Te kérted az utánvétet, a pluszköltséggel együtt. 2, Az előre megbeszélt időpontban érkezett a futár, számítanod kellett volna rá, és felvenni a telefont. Szerintem 4 hívást +sms-t meg lehet hallani. 3, Saját neveden kell üzletelni, nem álnéven! Ha hamis nevet küldesz, hogy találjuk meg a kapucsengőd? 4, Nem várakoztatunk más ügyfeleket azért, mert nem veszed fel a telefont, és csak negyedóra múlva hívsz vissza. 5, A telefonban elnézést kértél, de a későbbi küldést nem fogadtad el, azt mondtad, akkor nem kell a gép. 6, A bunkózással magadat minősíted, így utólag már könnyű hazudozni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

VbK135 (28) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.31. 12:46:45

Termékkód

1677035543

A kommunikáció és a szállítás gyorsasága valamint a garancia kiterjesztéséhez nyújtott segítség +++++, sajnos nem tudok pozitívat adni, ugyanis kimaradt a leírásból, hogy a gép spanyol nyelvű, ami nem csak a billentyűzet nyelvére vonatkozik, hanem a főbb illesztőprogramok nyelvére és dokumentációra (néha angol is van). A magyar és angol Sony site-ok sajnos nem is ismerik tipus/modell alapján a gépet, így egy kicsit nehéz a megfelelő nyelvű (angol vagy magyar) illesztőprogramok beszerzése. :(
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy ilyeneket ír Péter, de nincs igaza. Ez hivatalosan forgalmazott SONY notebook. A leírásban szerepel, hogy újraértékesített gép, és Ön azt is tudja, hogy ilyen erős gép Magyarországon nincs forgalomban. Mégis hogy lehetne eredeti magyar? "Kérdezni vásárlás előtt a legjobb" - idézet a vatera ajánlásából. Ön leütötte a terméket, nem kérdezett semmit róla. A gép eladáskor magyar volt, a billentyűzet és a Windows is magyarként működött. A vásárlás óta másfél hónap eltelt, de Ön ezalatt nem jelentkezett, nem jelzett hibát. Nem tudom mit csinált vele, de megoldható, hogy újra magyar legyen. Ha nem csak itt és most jelzi, hanem a probléma megoldásáért felhív, segítettem volna..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hybrid1_a (48) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.27. 09:25:38

Termékkód

1624648934

Kommunikációs probléma miatt nem jött létre!
Másik fél: Ez nem igaz. Nem volt itt semmi kommunikációs probléma, egyszerűen nem jelentkeztél a 240 ezres gépért, amit megvettél. Leütötted a termékemet 2012.08.06-án, felhívtál telefonon, és megígérted, hogy pár napon belül jelentkezel az átvétel miatt. Azóta nem hívtál, reagáltál az emailekre, nem vetted fel a telefont. Nem tudom hol voltál és miért, de ha becsületes lennél, akkor egy "Bocs, mégsem tudom megvenni" belefért volna. Azóta sem jelezted, miért gondoltad meg magad. Minden eladó kerülje el az ilyen felültetős hazudozókat, mint te vagy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

2392876.ateszpapa66 (-1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.08. 08:59:08

Termékkód

1553430641

Nem tudtunk megegyezni az átvétel időpontjában és helyszínében.
Másik fél: Valóban nem tudtunk, illetve nagyon is. Konkrét időpont és helyszín volt megbeszélve, ahová nem jött el és nem is jelentkezett, csak órákkal később. Nem ajánlom a vele való üzletelést, elég csak megnézni az értékeléseit, ott a magyarázat, miért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

makifejek (150) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.20. 16:36:31

Termékkód

1530643841

Miattam nem jött létre az üzlet. Elnézést az eladótól!
Másik fél: Engem nem ért anyagi kár, ezért nem adtam neki negatívat, csak semlegest. Komolytalan ember, alkudozás után nem jelentkezett a termékért, elérni sem lehetett. Időközben már kitiltották, tehát mást már nem fog zaklatni :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

takiguszti (4) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.03.14. 15:52:52

Termékkód

1442145896

A vevő abszolút korrekt, sajnos a bojler kicist "fáradt" volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

DamianBasquiat (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.14. 15:24:02

Termékkód

178051554

Megtörtént csak pár ezer forinttal többet kellet fizetnem a szállítási díj miatt amit én álltam.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

atessssz_a (20) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.05. 17:45:23

Termékkód

183744221

Sajnos szállításkor sérült a csomag emiatt meghiusult az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pol112_a (76) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.08. 23:07:50

Termékkód

182862746

Megnézte,de nem vette meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zso888 (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.29. 12:14:55

Termékkód

177859874

EMBEREK! Valaki hozzáfért az adataimhoz!!! SEMMIT nem rendeltem! HP-nál dolgozom!!!!! ... és bármikor vehet laptopot kedvezményesen! Jelenleg is van egy EliteBook 6930p gépem!!! Ami még "érdekes", hogy már nem tudtam belépni a Vatera jelszavammal! Újat kértem mai napon!Az ügyet jelentettem a Vatera Ügyfélszolgálatnak is!
Másik fél: Semmi gond, máskor jobban vigyázz a felhasználói fiókodra.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

oti011_v (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.09. 15:34:01

Termékkód

176683363

had adjak egy komolytalan tanacsot kedves Elado ur , nem a vevo van onert hanem az elado van a vevoert, ennyire felvalrol venni a vasarlot mar serto . csak azert nem adtam negativot mert o sem adott !
Másik fél: Nem vettem félvállról magát. Amikor hívtam az ön által emailben megadott számot (ami más volt mint itt a vaterán fent lévő elérhetősége), más vette fel és azt mondta, nem ismeri önt. Másnap ön felhívott, és megbeszéltünk következő napra, vasárnapra egy találkozót. Ezen a napon sem jött el, nem keresett, nem jelentkezett telefonon és emailben sem. Ezek miatt tartom komolytalan vevőnek, és írtam az értékelést. CSAK azért nem kapott negatívat, mert nem okozott kárt, a gépet pár nap múlva megvette más, aki valóban meg is akarta vásárolni, nem csak szórakozott, mint maga. A vevőim értékeléséből látni, hogy meg ők vannak elégedve a termékkel és az üzletekkel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

moricz82 (179) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.03.18. 22:11:08

Termékkód

161926312

A szín nem felelt meg, egyébként ajánlom a partnert !
Másik fél: A roló színében félreértettük egymást, és nem passzolt az autóba. A vásárlás ezért hiúsult meg, de nem volt gond belőle. A partnert ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szín nem felelt meg
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Szilard105 (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.16. 22:37:38

Termékkód

151550313

Több karc is volt "elrejtve" a 230ezer Ft-os laptopon,100Ft-os matricával!De az adásvétel korrekt gyors!
Másik fél: Néha előfordul az újraértékesített gépeknél, hogy van pár apró karc rajtuk. Nagyon érzékeny a felület, és az újracsomagolás során megkarcolódhat (ez pár hetes használat után ugyanilyen lesz). A gépet a bolti ártól kb. 100 000.- forinttal olcsóbban adtam, ebbe bele kell férnie néhány kis karcolásnak.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szocotthon (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.26. 18:04:35

Termékkód

158666272

valoban elöre nem látott ok miatt bajba kerültem és ezért nem tudtam a vételárat elöteremteni, bár elötte este én sms be értesitést küldtem. köszönöm a megértést, korrekt eladó.
Másik fél: Igen, de aznap délután még felajánlottam a személyes átvételt is. A futár délután vette fel a gépet, ezért egy éjjel küldött sms-sel nem tudok mit kezdeni. Buktam 2500.- forintot a dolgon...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.