2392876.ateszpapa66 (-1) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Babavar1 (10657) (Eladó)
Negatív
2012.04.21. 18:21:51
1564850201
Kérte utánvétbe küldjem a csomagot, aztán meg itt kaptam értesítőt , hogy folyamatban van az adásvétel. Azóta még a levelemre sem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Negatív
2012.04.21. 18:21:31
1558537241
Kérte utánvétbe küldjem a csomagot, aztán meg itt kaptam értesítőt , hogy folyamatban van az adásvétel. Azóta még a levelemre sem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Negatív
2012.04.21. 18:21:16
1559129702
Kérte utánvétbe küldjem a csomagot, aztán meg itt kaptam értesítőt , hogy folyamatban van az adásvétel. Azóta még a levelemre sem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Negatív
2012.04.21. 18:20:59
1557856205
Kérte utánvétbe küldjem a csomagot, aztán meg itt kaptam értesítőt , hogy folyamatban van az adásvétel. Azóta még a levelemre sem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Negatív
2012.04.21. 18:20:39
1560194387
Kérte utánvétbe küldjem a csomagot, aztán meg itt kaptam értesítőt , hogy folyamatban van az adásvétel. Azóta még a levelemre sem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gizmo7505 (3090) (Eladó)
Negatív
2012.04.18. 15:28:07
1557739034
A terméket többszöri levél és telefonálás után egy hónap alatt sem tudta átvenni, miközben a szomszéd utcában lakik. Felajánlottam, hogy átviszem, de ezt nem kérte. Haladékot adtam Neki és ezt semlegessel értékelte. Köszönöm szépen!! Sajnos az ilyen vásárlót senkinek nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.potyondik (216) (Eladó)
Negatív
2012.03.24. 21:50:17
1564850783
Nem ajánlom senkinek, megbízhatatlan partner. Nem válaszolt az e-mailre sem. Csak negatív ----------
Másik fél: Én sem ajánlom senkinek! Egy rosszindulatú ember aki azt hiszi, hogy mindenki munkanélküli csavargó és folyton csak az interneten lóg, és azt nézegeti, hogy a sza... pelenkáját ép ki ütötte le!
Meg vettem volna, csak a ba... nem hagyott rá időt! Így adja el annak aki rögtön rohan érte!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlen licit miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors vevő! Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SeniorTilla (459) (Eladó)
Semleges
2012.03.08. 09:05:23
1553430641
A megbeszélt helyen és időben nem tudta átvenni a gépet, más időpontban pedig nem sikerült megegyeznünk. Semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: időpont és helyszínAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
