agi228 (981) 99.5% felhasználó összefoglaló oldala

99.5% pozitív visszajelzés
(986 Felhasználó adta)
99.5% pozitív visszajelzés
(986 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 985 1224 adásvétel
Semleges: 54 adásvétel
Negatív: 0 0 5 7 adásvétel
0 0 1043 1285 adásvétel
Az eladóként kapott 751 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Holiday
Regisztráció dátuma: 2006.05.08.
Utolsó belépés: 2022.04.07. 15:40
Inaktív!
59 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kameniczki01 (32) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.06. 13:01:08

Termékkód

1678613651

Tévesen kétszer leadott megrendelés

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Babci666 (120) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.25. 15:06:49

Termékkód

1597476419

Miattam nem jött létre az üzlet sajnos jött egy két gond !!! Sajnálom ! Az eladó Pozitív csak én nem vettem meg !!!
Másik fél: Ezt irod:"Az eladó Pozitív csak én nem vettem meg !!!" -Akkor miert a semleges,mikor vasarlokent pozitivot is tudsz adni?????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Daisy11_a (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.12. 13:52:47

Termékkód

1456700661

Sajnos nem sikerült a tranzakció mert megrendeltem és rájöttem h nincs rá szükségem
Másik fél: Es azert kapot semlegest,mert te 14 honappal ezelott megrendeltel valamit,majd rajottel hogy nincs ra szukseged????? O de tunder vagy! Teszlek maris a tobbi tunder melle! Ugy hivjak:"Feketelista"

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

dogzi67 (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.18. 16:48:41

Termékkód

1597476590

UGYAN AZ EGYIK FOTÓN A SOKBÓL A CIMKÉN APRÓBETÜVEL LÁTSZIK,HOGY AZ ÁRVERÉSRE BOCSÁJTOTT PÓLÓ KIDS,AZAZ GYERMEKMÉRET-DE EZ A HIRDETÉSBAN SEHOL NEM SZEREPEL SZÓBAN!!!ÉN EZT MEGTÉVESZTŐNEK TARTOM
Másik fél: Milyen erdekes,hogy az elmult 2 es fel het alatt 2 eladotol is semlegest kaptal,mert meretproblema miatt visszaleptel.Elgondolkodtato hogy mindenki hibazik es te mindig aldozat vagy....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zizi-baba (32) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.16. 16:41:34

Termékkód

1577574359

Nagyon sokáig tartott míg megérkezett a csomag.
Másik fél: Kedves Zizi-baba! Ha nem tunt volna fel a belyegzo a csomagon,akkor mondanam,hogy a lakkot az USA-bol kuldtem. Most engem ertekeltel,vagy a posta gyorsasagat? Jol tudtad hogy a csomagot azonnal postaztam,hiszen a feladas utan nehany nappal mar negativval fenyegetoztel!!! Ha nem bizol meg az eladoban,foleg a kulfoldiekben,akkor vasarolj uzletben.Engem minositsel es ne a posta gyorsasagat~ Errol szol az aukciozas!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

loveplayboy (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.10. 18:21:42

Termékkód

1568615393

Az eladó kedves, és megértő, csak ajánlani tudom.
Másik fél: Nem vetted meg a termeket,ennek ellenere kaptal 2db pozitivot,mert mar unom a rengeteg jogtalan "csak azert is semlegest adok" ertekelest! Kifizettem a jutalekot a letre nem jott adas-vetel utan,erre adsz egy semlegest a te hibadbol megvalosult aukciora. Nagyon rendes vagy,koszonom! Van egy jo kis listam,mar ra is tettelek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csenge105 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.03. 12:46:55

Termékkód

1564936598

Én hibámból nem jött létre. De nem próbált meg keresni, szóval őt se nagyon érdekelhette a dolog!
Másik fél: Marcius 23-an utotted le a termeket,az adatokat azonnal megkaptad a piactertol. Az utolso fizetesi felszolitasomat aprilis 14-en kaptad,amit a piacternek is megkuldtem masolatkent. A Vatera ezt a 2012041410004823 szamon vissza is igazolta. Ezutan tovabbi 2 hetet vartam,majd megirtam a jol megerdemelt negativ ertekelest. Hazug vagy!Azt irta a Vatera,hogy EN KERJELEK MEG TEGED,hogy torold ezt a semlegest. Nehogy mar EN konyorogjek egy hazugnak egy igazsagtalan ertekeles miatt. Igy a semlegesed marad!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tinakyra (192) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.10. 15:26:47

Termékkód

1558244567

Az értékelésből értesültem, hogy nem kapta meg az e-mailem az eladó.
Másik fél: Az el nem kuldott e-mailek a legritkabb esetben sem szoktak celba erni,ha nem tudnad :) Ezen kivul a piactertol kapoot e-mailben benne volt MINDEN informacio,ami az utalashoz szukseges,tehat akkor is tudtal volna fizetni,ha valoban nem kapom meg. Es akkor meg nem beszeltem arrol a lehetosegrol,hogy a lejart termeken kerekesztul is uzenhettel volna nekem. TE nem fizettel es meg TE adsz semlegest? Mire fel,ha szabad kerdeznem?????????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

turaitimi (25) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.10. 07:14:35

Termékkód

1554797624

A hirdetés által leírtakkal ellentétben nagyon sokára jött meg a termék. 1 hónap
Másik fél: Te most tulajdonkeppen engem ertekeltel vagy a postai szolgaltatast??? Megnezted a csomagon a feladas datumat is,vagy csak elvezed hogy a 14 pontoddal most megirtad a "tutit"?? Erdekes lenne ha minden vasarlonak semlegest adnek,akinek nincs itt az utalasa 1 heten belul. Ilyen alapon miert is ne?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pusztaigy (31) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.28. 03:46:11

Termékkód

1546963562

Megkaptam a pigmenteket,igaz kicsi zacskókba és egy kávéskanálnyi mennyiségű sem volt,pedig az 2 kávéskanálnyinak volt írva...de megérkezett,megkaptam.ennyi.
Másik fél: Pontosan 2 kaveskanallal kaptal.Nem tobbet,es nem kevesebbet. Igen,jol visszazarhato muanyag tasakban kuldom a pigmenteket.Az hogy ezaltal a minimalis suly miatt csak 600Ft lett a postad es nem 2000Ft,ugye nem baj?Es ugye az sem baj hogy en 750 Forintert adom,nem pedig 1990 Forintert,mint masok az sem baj ugye? Azt mar nem is emlitem,hogy en kanadai pigmentet arulok,es nem kinait....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

luckylany02 (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.07. 15:53:55

Termékkód

1533104090

Sajnos nem pont azt kaptam, amit vártam. Ez kínai, hanyagul ragasztott termék, amiben már a csomagolásban elhagyják a kövek a ragasztás helyét, s nem vagyok meggyőződve a kövek valódiságáról sem. Ezen túl ez a lánc nem az, amit kértem, hanem másik fajta. Összességében sajnos nem olyan, amilyenre a kép alapján számítottam.
Másik fél: Ha kiesett a ko,akkor elnezest kerek.Igyekeztem jol becsomagolni,de a termek tobb mint 10.000 km-t utazott az USA-bol.Pillanatragasztoval vissza tudod tenni,mert a kovek ragasztottak es nem foglalatban vannak.Az ekszereket az USA-ban vasaroltam HIVATALOS viszonteladotol,igy a kovek valodisagaban ha ketelkedsz,akkor vidd el es vizsgaltasd meg egy ekszeresszel,es ne pedig vadaskodj minden alap nelkul. Nem designer termeknek,hanem divatekszernek hirdettem,igy nem ertem,hogy erted a "tucataru" fogalmat. Azon kivul ha barmi gondod volt,nem ertem miert nem jelezted legalabb egy level erejeig,hogy orvosoljuk a problemat.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

renuka_a (78) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.23. 20:13:09

Termékkód

1528303697

Ez pontosan nem így igaz, arról volt szó, hogy még licitálok termékere, ez nem volt korrekt
Másik fél: Az aukcio januar 5-en jart le.12 nappal kesobb batorkodtam megemliteni hogy bonyolitsuk le az adasvetelt,mert semmilyen formaban nem vetted fel velem a kapcsolatot,s nem is utaltal,pedig a szamlaszamot megkaptad.Azt irtad azert nem utaltal,mert meg figyeltel par aukciomat,amik egyebkent 4 nappal korabban jartak le,mint ahogy irtam neked.Ezt meg is irtam,erre ez volt a valaszod:"Lekestem oket :(" Ezek utan megis mire kellett volna varnom?????? Mar banom,hogy nem negativot adtam,mert siman kierdemelted!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

satoros (164) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.09. 14:37:46

Termékkód

1499259218

Megérkezett a termék. Az eladó azonban kommunikációs problémákkal bír. Az utalásom után semmiféle visszajelzés nem jött egészen addig, amíg rá nem kérdeztem. Más vaterások azonnal vagy egy-két nap múlva jeleznek, hogy megkapták-e a pénzt. A termék hirdetése félreérthető, amikor azt írja, hogy ugyanúgy kapom meg , mintha Magyarországon venném. Szerintem fel kellett volna tüntetni, hogy kb. két hétre számítson az ember a postázás tekintetében. Az üzleti életnek vannak bizonyos íratlan szabályai.
Másik fél: A testvereddel (masik vasarlom) beszeltem telefonon kb.3 hettel ezelott,aki azt reklamalta hogy te kesobb fizettel,es megis nagyon hamar megkaptad a csomagodat.Utalast koveto napon postaztam,1 het alatt USA-bol megkaptad a termeket. Szolidaritasz vele,azt hiszem,ezert a semleges.Tartsd magad az altalad emlitett iratlan szabalyokhoz,es ne adj bosszusemlegest a testveredet ert serelem miatt. Sajnalom hogy igy alakult,annal is inkabb mert ha hasznal a keszitmeny nem tudod tolem megvasarolni. Mas nem arulja,en pedig feketelistara tettelek. Mas Vaterasokra meg ne hivatkozz,mert en en vagyok,es nem mas. En is mondhatom mas vasarlok azonnal fizetnek,mig te nem.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bogica170 (59) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.02. 08:44:29

Termékkód

1502116703

A partner nem kellö körültekintéssel,hiányosan informált.
Másik fél: Azt tudom neked mondani,amit a testverednek is valaszoltam a jogtalan semlegesere.Olvasd el. O "satoros" nevu felhasznalo. Sajnalom,de feketelistara tettelek,tobbet nem szeretnek veled uzletelni:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bogica170 (59) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.02. 08:38:41

Termékkód

1502115650

A partner nem kellö körültekintéssel, hiányosan informál.
Másik fél: Azt tudom neked mondani,amit a testverednek is valaszoltam a jogtalan semlegesere.Olvasd el. O "satoros" nevu felhasznalo. Sajnalom,de feketelistara tettelek,tobbet nem szeretnek veled uzletelni:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

educumi (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.01. 14:24:42

Termékkód

1501941107

Sokáig kellett várni az árura!
Másik fél: November 3-an nyerte meg a termeket,az utalast viszont csak november 12-en kaptam meg.Attol kezdve folyamatosan zaklatott a telefonjaival,hogy mikor kapja meg a csomagot. Azert irom,hogy zaklatott,mert HAJNALI fel 3-kor hivott fel HAROMSZOR EGYMAS UTAN. Turelmetlen es bizalmatlan vasarlo. Nem ajanlom senkinek annak ellenere,hogy az adas-vetel lezajlott.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

salikingi (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.26. 08:31:39

Termékkód

1498875365

Sajnálom,hogy nem érkezett meg a pénz, nem magamnak vásároltam és nem is nekem kellett volna utalni,hanem annak akinek megrendeltem, mivel ő most nincs az országban,valószínű ezért nem tud utalni,de amint lehetősége lesz rá,meg is fogja tenni, így köszönöm a türelmet.
Másik fél: Es ezert kapok en semlegest,mert TE ismerosod nem tud utalni?? Ha az ismerosod a TE felhasznaloneved alatt rendelt,akkor a tranzakcio sikeres lebonyolitasaert TE vagy felelos,es nem az ismerosod.En VELED altam uzleti kapcsolatban es VELED leveleztem tobb mint egy honapon keresztul!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lesly51 (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.17. 18:28:49

Termékkód

1485803651

Az eladó barátságtalan, tulzottan "rámenős" volt.
Másik fél: Na ez az a kategoria amin csak nevetni tudnek......ha humoros lennel. Miert voltam ramenos?Csavargattam az ujjadat,hogy licitalj? Vagy megkertelek,hogy fizesd ki,amit megnyertel?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

barbec (223) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.03. 09:19:01

Termékkód

1471160856

A fizetés után egy cikk kapcsán merült fel bennem a kétely a termék eredetiségét illetően, és miután rákérdeztem az eladónál, konkrét választ nem kaptam, ellenben leírta, hogy nem érti, miért nem az aukció előtt kérdeztem, ha bizonytalan vagyok. Én úgy gondolom, hogy ha egy adott márkanév alatt árul az illető valamit, akkor az eredeti, és eszembe sem jut rákérdezni, mert megbízom az eladóban. Azért nem negatív, mert kreatív dolgokra használom, így nem akkora veszteség, hogy silány a minőség.
Másik fél: Nem mondasz igazat:) A vasarlo azt kerdezte,hogy a dobozon nyomtatva van-e a vonalkod,vagy pedig ontapados cimkevel rateve.Irtam neki,hogy nyomtatva,mire kozolte,hogy az akkor hamisitvany. Valaszkent elkuldtem neki egy garantaltan EREDETI,altalam arult MAC Devoted Poppy szemfestek fotojat,bizonyitva hogy rosszul tudja,mert az eredetin a kod nyomtatva van.Idemasolom a valaszat:"Akkor sincs semmi probléma, ha nem eredeti, azért sem kérdeztem rá, mert nem sminkre, hanem scrapbook-hoz fogom ezeket használni, úgyhogy az sem lenne gond, ha nem valódi, azért köszönöm a választ!!!" SUNYI VAGY!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tibaeva (170) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.19. 17:10:51

Termékkód

1471807821

Sajnos nem kaptam meg a terméket... kb. egy hónapja várom!!!!!
Másik fél: Az utalasod aug 23-an teljesult,csomagot aug 24-en adtam fel,amirol tudsz,mert tartottuk a kapcsolatot. A csomag az USA-ban lett feladva,sajnos ez idobe telikmig hazaer. Kivancsi leszek visszavonatod-e a semlegesedet,ha megerkeik a csomag. Ha turelmetlen vagy azt is megertem,de akkor ne vasarolj a vilag masik vegerol.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lapide (33) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.07. 19:15:26

Termékkód

1471161345

nem az elado hibaja volt, hogy nem kaptam meg az arut.
Másik fél: Talan ki kellet volna fizetni,nem?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ago195 (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.16. 15:51:29

Termékkód

1467299349

A legnagyobb problémám az volt, hogy a származási helyként csak annyi volt, hogy külfőld, ami azért elég tág fogalom, s ha ezt tudom, akkor valoszinűleg nem rendelem meg.Végűl megbeszéltűk, hogy Németországba kűldi utánnam, mert 6 hétre elutaztam, és senki nem tartozkodik a lakásban, amit elöre is megköszöntem, de még a mai napig nem ért ide.
Másik fél: Erdekes,nekem ugy tunik,minta a TE FIGYELMEDET kerulte volna el,hogy a termek helye kulfold. A csomagot feladtam KULON A TE KERESEDRE Nemetorszagba. Ne legyel turelmetlen a csomag meg fog erkezni. A postat sajnos nem tudom megeroszakolni. Viszont ha meg egy KERETLEN KORLEVELET kuldesz nekem jelenteni fogom a TeszVesznek. Eddig kb 10-et kuldtel,mindegyikben kb 100 db e-mail cim van elerhetosegekkel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

makadamdio (245) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.14. 10:27:36

Termékkód

1469619541

Majdnem azt kaptam, amit vártam. Az eladó kommunikatív, gyors partner.
Másik fél: Pontosan azt kaptad,ami az aukcio tárgya. Sem többet,sem kevesebbet.Azt viszont 2 nap alatt megkaptad.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ugglan88 (46) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.11. 16:59:20

Termékkód

1462807015

A csomag nagyon hamar ideért, de sajnos 3 szín porrá összetörve érkezett. Ez persze lehet, hogy nem az eladó hibája. Sajnos így a terméket használni nem tudom, mert ajándékba adtam volna.
Másik fél: Nem ertelek. 4000 Forintot plusz USA postat kifizetsz egy termekre,ami torotten erkezik,es nem jelzed az elado fele hogy mindkettonk szamara kozos megoldast talaljunk,hanem egybol ertekelsz.No Comment...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Timeaaa24 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.26. 07:30:03

Termékkód

69249222

A termék nem fogyaszt, nincs hatása. Nem az eladó miatt, hanem miattam, de nem vált be.
Másik fél: Mar elnezest de tobb mint 3 eves aukciot ertekeltel semlegesre.Raadasul nem is az adasvetelt ertekelted,amit el is ismertel.Miert a semleges? Ha 3 ev alatt mas modszerrel sem sikerult lefogynod az nem az en hibam,es nem is a keszitmeny hibaja.(elismerted ezt is) Ha betartottad volna azokat a minimalis eloirasokat,amit minden vasarlonak elmondok,akkor valamennyit biztos fogytal volna. De TV elott ulve egy zacsko chips-szel nem fogsz lefogyni semmitol....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Rezangyal (95) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.03. 13:52:55

Termékkód

1445951528

Az eladó nagyon kedves és gyors, még a tengeren túlról is, ám a figyelmet nem hívta fel arra, hogy a termék silány utánzat.
Másik fél: És 2 és fél hónapig tartott,hogy ezt kitaláljad? Ha gagyit kaptál volna szerintem azonnal jelenkezel. Összekevertél valakivel...... Nem baj.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vikica89 (23) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.13. 19:45:29

Termékkód

1449340922

A termék megérkezett, de nem eredeti, az illata nagyon furcsa!
Másik fél: A termek eredeti,es gyumolcs illata van. Vegulis nem kotelezo a Vateran vasarolni,meg lehet venni egy hivatalos MAC uzletben 8000 Forintert :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

absinthe018 (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.20. 14:29:40

Termékkód

1435987432

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Másik fél: Ez aztan az ertekeles! 3 hetig nem fizettel,nem jelentkeztel.Kaptal egy megerdemelt negativot. Tetszik az ertekelesed szovege.Tele van fontos infoval.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szandesh (87) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.19. 16:06:04

Termékkód

1445536929

Kis késéssel, de megkaptam az árut. Köszönöm! +++
Másik fél: MIRROL BESZELSZ????? MARCIUS 1-EN ZARULT AZ AUKCIO! MA MARCIUS 19 VAN ES AZ USA-BOL MEGKAPTAD A CSOMAGODAT AMI 10.000 MERFOLD. ES AKKOR MEG NEM IS EMLITETTEM HOGY MAGYARORSZAGON 4 NAPOS UNNEP VOLT!!NEM SZOKTAM BARATSAGTALAN LENNI,DE NEZZ MAR MAGADBA ES KEZDO FELHASZNALOKENT NE AZON ELVEZKEDJ HOGY LEHUZOD A TISZTESSEGES ELADOK PONTJAIT!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

barathagi (235) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.14. 23:42:53

Termékkód

1435993064

technikai probléma miatt nem jött létre a vásárlás, de nagyon várom, hogy megérkezzen:-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

764926.jovanovics (608) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.09. 22:00:45

Termékkód

1436007588

Az általam rendelt termék a posta hibájából elkallódott, az eladó ezt amint megtudta, megírta, és visszautalta a pénzem. Szimpatikus, korrekt eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Libra45_a (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.15. 21:42:09

Termékkód

183230989

Nem jött létre.
Másik fél: Azert ez nagyon jo! Te voltal az,aki nem fizetett,es semmilyen megkeresesre nem reagalt,pedig a Vatera ertesitojeben meg a szamlaszam is benne volt. Mire fel adsz te semlegest?? Aukcio utan felszivodik,azutan belerondit a masik ertekelesebe! Az ilyenek miatt megy el az eladok kedve az egesztol!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Plusim_v (575) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.10. 23:34:38

Termékkód

183130701

Probáltam hivni.A telefonszám nem él,e-mailt nem kaptam.Én is sajnálom.
Másik fél: A Vatera levelben minden info benne volt az utalashoz,igy nem hiszem hogy hivni kellett volna. Azt hogy egy amerikai telefonszamot akartal hivni az ingyenes e-mail kuldes helyett,pedig ne haragudj,de nem hiszem el:)Azon kivul meg a termeken keresztul is uzenhettel volna. Az ingyenes lehetosegek hatara vegtelen,de te Floridaba akartal telefonalni. Hmmm....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gepard79 (292) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.28. 12:14:29

Termékkód

183480061

Az eladó gyenge utánzatot árul. Mondjuk ennyi pénzért mit is vártam? Viszont írhatta volna, mert másolat esetén ezt a tényt én is mindig jelzem előre!
Másik fél: En ezt a termeket az USA-ban,egy likvidacios cegtol vasarolom. Mar nagyon sokat eladtam belole nem csak itt,hanem az amerikai portalon is. Szo szerint a vilag minden tajarol vannak vasarloim,es meg nem volt gond soha vele. Lehet,hogy nem a legfrissebb aru (shelf pull termek),de hogy utanzat lenne..? Meg csak nem is jelezted a problemadat,egybol semleges. Pedig a kommunikacio aranyat er :)Sajnalom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Citling (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.07.04. 07:47:57

Termékkód

150147486

Kérnék egy válaszoló címet,mert amim van,arra többszöri jelzés után sem kapok visszajelzést.Köszönöm:Citling
Másik fél: 1 ev utan egy semleges??? Minden info benne volt az aukcio zarasat kovetoen neked kuldott mailben. Nem en kuldtem,hanem a Vatera. Azonkivul uzenhettel volna a termeken keresztul is, azt is megkapom. Gmail-es fiokom van, minden uzenet meg szokott erkezni. Te valoszinuleg freemail vagy citromail fiokot hasznalsz.Egy ev utan mar regen eladtam a megnyert termeket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hraniko (136) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.09. 19:37:04

Termékkód

150087644

Külföldre történő hirtelen utazásom miatt az adás-vétel elmaradt. Amúgy a partnerrel minden rendben volt. Türelmes és korrekt.
Másik fél: Talán legközelebb:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Nuki25_a (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.06. 20:35:26

Termékkód

150288563

nem volt tranzakció
Másik fél: Persze hogy nem volt, mert nem jelentkeztel! Mivel nullas vagy még,adtam egy semlegest. De hogy TE miért azt adtal,mikor a te hibádból nem jött létre,arra kiváncsi lennék.....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

monrose13 (242) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.09.10. 20:51:19

Termékkód

150149851

Az üzlet végül nem jött létre.
Másik fél: Sajnalom, hogy nem voltal elegedett a minoseggel. A penzedet postakoltseggel egyutt 100%-ban visszautaltam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

437760.zolikriszti (76) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.24. 08:17:24

Termékkód

150229842

Sajnos időközben közbejött egy sajnálatos dolog! Az én hibám..
Másik fél: Ha a te hibad,akkor miert semleges? Kozel 2 honapot vartam az adas-vetelre, es lezarod egy semlegessel. Koszonom szepen :-(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

brudnyus (208) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.06.14. 07:25:10

Termékkód

71434438

Maximálisan pozitiv z értékelés de mivel az én hibámból nem jött létre az üzlet semlegeset kell adnom,hogy ne kelljen jutalékot fizetnie.
Másik fél: Megertettem, hogy nem vasarolsz, szerintem maximalis pozitivan alltam a dologhoz. Nem ertem miert adtal akkor semlegest. Velem ellentetben, te mint vevo, adhattal volna pozitivot is. Na mindegy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kate444_a (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.05.21. 11:02:15

Termékkód

62617672

Az adásvétel egyéb okokból nem jött létre! azért köszönöm az eladó türelmét!
Másik fél: Megertettem, hogy nem vasarolsz, szerintem maximalis pozitivan alltam a dologhoz. Nem ertem miert adtal akkor semlegest. Velem ellentetben, te mint vevo, adhattal volna pozitivot is. Na mindegy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

upjodiab (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.03.29. 09:57:55

Termékkód

40886666

Az üzlet,létrejött!
Másik fél: Akkor mire is a semleges?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

47439.commandant_a (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.11.30. 07:58:07

Termékkód

38913159

Kb. 4 email-t írtam ! Nem jelentkezett!
Másik fél: Nem kaptam toled levelet, Ha latod hogy nem kapsz valaszt, miert nem irtal a termeken keresztul ? Egyebkent a Vateratol kapott automatikus e-mailben minden informacio benne volt ami az adas-vetel bonyolitasahoz szukseges. Csak el kellett volna figyelmesen olvasni,

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

barracuda71 (93) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.09.01. 08:09:55

Termékkód

22164170

A partnerrel minden rendben volt,nálam voltak magánjellegű problémák.
Másik fél: :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

grizmo_a (15) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.08.29. 19:53:02

Termékkód

17719520

Valószínü, nem az eladó hibajaból, de nem érkezett meg hozzam a termék
Másik fél: Szia ! Soha nem irtal nekem, hogy gond lenne a csomag kezbesitesevel, pedig mar 8 honapja tortent az adas-vetel. Miert nem ? Mindig segitek megkeresni a csomagokat, vagy kartalanitom a vasarlokat. Oszinten sajnalom, remelem azert meg visszajossz, mint vasarlo :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vadmacsa (26) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.07.16. 14:25:10

Termékkód

30109964

Én léptem vissza a vásárlástól! Köszi a megértést!
Másik fél: Talan majd maskor :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gonatt7 (40) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.05.09. 13:21:16

Termékkód

20960679

meg gondoltam magam sajnos. De a partner teljesen korrekt volt!
Másik fél: Talan legkozelebb :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gurzotunde (113) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.05.06. 10:13:28

Termékkód

23592902

Korrekt partner !
Másik fél: Koszonom, hogy azt irtad "korrekt vagyok" Azt mar nem ertem, hogy a TE figyelmetlenseged miatt miert EN kapok semlegest.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

strupka_a (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.04.11. 08:11:36

Termékkód

21836093

Sajnos az én hibámbol nem jött létre a vásárlás.
Másik fél: Sajnalom :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

fakutya201 (19) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.04.02. 13:16:44

Termékkód

20574671

AZ én hibámból nem jött létre az üzlet, többször licitáltam ugyan arra a termékre a lezárás után.
Másik fél: Ezt a semlegest megertem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1. oldal / 2 összesen
Oldalszám