vikica89 (23) 89.66% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DressYes (1335) (Eladó)
Pozitív
2012.07.09. 16:47:39
1602726614
Gyors, pontos vásárló. Köszi. Csak+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rebirekamami (137) (Eladó)
Pozitív
2012.07.02. 20:53:03
1605516167
Ajánlom másoknak is.Minden rendben, a megbeszéltek szerint történt.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.annamaryno1 (781) (Eladó)
Pozitív
2011.05.25. 21:31:03
1452433781
Nagyon Aranyos Pontos Partner!! Szeretettel ajánlom Mindenkinek!!! Csupa+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.peterdudi1 (189) (Eladó)
Pozitív
2011.05.14. 12:07:29
1451032772
maximálisan pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dragonis6 (1661) (Eladó)
Negatív
2011.05.12. 20:01:20
1452303656
A kedves Vevő a termékcsomagot 04.18-án nyerte, a megbeszélt találkozóra nem jött el, azóta pedig elérhetetlen, a megkeresésekre nem válaszol, és arra sem vette a fáradtságot, hogy megírja nincs szüksége a megnyert termékekre. Más boldogan megvásárolta volna a termékcsomagot! Szerintem eleget vártam és futottam utána! Nálam feketelistás! Megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom! NEGATÍV! ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszélt találkozóra nem jött el, azóta a megkeresésekre nem válaszol, a terméket nem vette átBambi70 (2397) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 10:05:22
1449420649
Rosszindulatúan rossz szándékot feltételezel. Kompromisszumra egyátalán nem vagy hajlandó, a hiba kijavításának felajánlására a füled botját sem mozdítottad. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eangie_007 (84) (Eladó)
Pozitív
2011.04.29. 16:12:48
1451343543
Megbízható, gyors, pontos vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eangie_007 (84) (Eladó)
Pozitív
2011.04.29. 16:12:48
1451344436
Megbízható, gyors, pontos vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szimonamee (1248) (Eladó)
Semleges
2011.04.18. 21:36:59
1452361777
Vevői kötelezettségeinek eleget tett.A táskát meg jól nézd +, mert az tényleg eredeti.Sajnálom, hogy nem olyan, mint amit elképzeltél.Ha először írsz, nem értékelsz, még vissza is vettem volna.De hát észt nem oszthatok....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szedlaka (1337) (Eladó)
Pozitív
2011.04.13. 17:10:02
1448155396
Minden rendben volt köszönöm :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
benybaba (1295) (Eladó)
Negatív
2011.04.13. 13:56:03
1449653377
Küldtem 2 e-mailt is de egyikre sem kaptam választ.... 9 napja nyerted meg a pénztárcát,bár nem értem,hogy miért licitáltál ha meg sem akarod venni.300 Ft-os kiemelést buktam miattad....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,gyors,megbízható vaterás!!!! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bistvan01 (303) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 08:54:09
1450456571
Korrekt, szuper gyors partner! Mindenkinek ajanlom!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bistvan01 (303) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 08:54:09
1450343426
Korrekt, szuper gyors partner! Mindenkinek ajanlom!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bistvan01 (303) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 08:54:09
1450343681
Korrekt, szuper gyors partner! Mindenkinek ajanlom!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bistvan01 (303) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 08:54:09
1450343838
Korrekt, szuper gyors partner! Mindenkinek ajanlom!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Koszonom az ismetelt vasarlast! +++++++++ Agi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Koszonom a vasarlast,a csomag uton van Magyarorszagra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Koszonom a vasarlast,a csomag uton van Magyarorszagra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DesignerOutlet (939) (Eladó)
Pozitív
2009.02.13. 18:28:34
542332121
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én ezt az árut itt a teszveszen vettem,ugyanebben az állapotban,mert nem tudtam viselni,mert szűk volt!Kár hogy archiválva van már,és nem tudod megnézni!És nem lett leöntve,ezt most mondom!!!!!!!Ugyanígy vettem.a varrás is ilyen volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, és kapcsolat fenntartó vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom, és még egyszer, elnézést a kellemetlenségért!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cobra007_a (345) (Eladó)
Pozitív
2009.02.06. 15:59:32
548144491
szavatartó,rendkivül gyors vásárló!!!!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokat írtam, többször jelentkeztem, de semmi reagálás. Legalább írt volna, ha később szeretne fizetni, de néma gyereknek anyja sem....
Másik fél: Tényleg nagyon sajnálom és elnézést kérek, de nem volt netem és teljesen elfelejtkeztem a licitről!Az én hibám tényleg és elnézést a kellemetlenségekért!Még egyszer nagyon sajnálom!
Sicckamicka (990) (Eladó)
Pozitív
2008.04.03. 23:16:51
319975845
Megbízható,gyors,kedves vásárló.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a pénz megérkezett, a parfümök úton! ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a pénz megérkezett, a parfümök úton! ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves és korrekt vásárló! Csak ajánlani tudom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regentag_t (328) (Eladó)
Pozitív
2008.02.29. 17:54:43
312338182
Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Teljességgel megbízható, lelkiismeretes partner, aki kedves, végtelenül rugalmas, gyors és remek kapcsolattartó. Bátran és szívesen ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,Mindenkinek ajánlom! KÖSZÖNÖM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7493396.Palermo98_t (93) (Eladó)
Pozitív
2008.02.26. 07:46:14
310750026
Megbízható, kommnikatív vevő. Szupergyors fizetés! Köszönöm! Csak +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontosan fizető vevő!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5790628.Anett1985 (440) (Eladó)
Pozitív
2008.02.20. 08:43:50
310465352
villámgyors partner. koszonom a vasarlást. szívb?l ajánlom mindenkinek. nem fogtok csalódni benne
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szupergyorsan és pontosan fizető vásárló! Remélem tetszeni fog és még "találkozunk"! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szupergyorsan és pontosan fizető vásárló! Remélem tetszeni fog és még "találkozunk"! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
clothes_2006 (317) (Eladó)
Pozitív
2008.02.13. 15:12:28
303656191
Gyors, korrekt, pontos partner. Minden rendben zajlott, bárkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliomka05 (1071) (Eladó)
Pozitív
2008.02.12. 08:37:11
310040792
Korrekt,megbízható partner,csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizhato, nagyon kedves vevo! mindenkinek ajanlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, nagyon kedves vásárló, mindenképpen ajánlom! köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
