445885.nzolt_v (18) 73.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
130573.aryella (818) (Eladó)
Semleges
2009.01.20. 00:46:09
113918705
MINDEN RENDBEN MENT VÉGÜL.POZITÍV AZ ÉRTÉKELÉSEM ,DE A RENDSZER NEM ENGEDI KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MINDEN RENDBEN MENT VÉGÜL.POZITÍV AZ ÉRTÉKELÉSEM ,DE A RENDSZER NEM ENGEDI KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!!Pontosan kettő hónapig vártam, hogy a vevő jelentkezzen. Többszöri levelemre se válaszolt, meguntam.Nem merek negatívot adni, mert volt hasonló esetem, és még én kaptam elmarasztalást .Sajnálom! NEM AJÁNLOM A VEVŐT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.262957.suzu777_v (52) (Eladó)
Semleges
2008.03.17. 06:36:25
57666647
ez van nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Remélem csak a tecnika ördöge a bűnös és nem a licit nyertes:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A megadaott e-mailen nem értem el...telefonszámra küldött sms-mre nem reagált. 150 Ft-os tételnél nem akarom magam telefonköltségekbe verni, másrészt bő 2 hét eltelt...Ő sem keresett.Sajnos kicsi volt a csizma.
Másik fél: sajnos. pedig tetszett
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
