445885.nzolt_v (18) 73.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Negatív
2009.02.17. 10:38:50
118032378
MINDENKÉPP NEGATÍV!! SENKINEK SEM AJÁNLOTT!! ÍGÉRGET DE NINCS MÖGÖTTE SZAVAHIHETŐSÉG!!! EZ A VATERÁS HOZZÁÁLLÁS MINŐSÍTHETETLEN!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MINDENKÉPP NEGATÍV!! SENKINEK SEM AJÁNLOTT!! ÍGÉRGET DE NINCS MÖGÖTTE SZAVAHIHETŐSÉG!!! EZ A VATERÁS HOZZÁÁLLÁS MINŐSÍTHETETLEN!!!243074.akciohaz (774) (Eladó)
Negatív
2009.02.17. 10:38:35
118127603
MINDENKÉPP NEGATÍV!! SENKINEK SEM AJÁNLOTT!! ÍGÉRGET DE NINCS MÖGÖTTE SZAVAHIHETŐSÉG!!! EZ A VATERÁS HOZZÁÁLLÁS MINŐSÍTHETETLEN!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MINDENKÉPP NEGATÍV!! SENKINEK SEM AJÁNLOTT!! ÍGÉRGET DE NINCS MÖGÖTTE SZAVAHIHETŐSÉG!!! EZ A VATERÁS HOZZÁÁLLÁS MINŐSÍTHETETLEN!!!Inaktív.Nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.130573.aryella (818) (Eladó)
Semleges
2009.01.20. 00:46:09
113918705
MINDEN RENDBEN MENT VÉGÜL.POZITÍV AZ ÉRTÉKELÉSEM ,DE A RENDSZER NEM ENGEDI KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MINDEN RENDBEN MENT VÉGÜL.POZITÍV AZ ÉRTÉKELÉSEM ,DE A RENDSZER NEM ENGEDI KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!!fashionChick (2872) (Eladó)
Pozitív
2009.01.15. 19:35:02
119903870
Maximálisan korrekt, gyors, megbízható vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.167474.hagenbugi (353) (Eladó)
Negatív
2009.01.12. 18:29:54
117195101
rengeteg emailt irtam,válaszra sem méltatott,de nem is tudom mit reméltem a legutóbbi sok negativ után,pedig január 11.-én is belépett.minek van itt ilyen simlis?remélem törli a vatera,csak bosszúságot okoz mindenkinek.fújj-undoritó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.243074.akciohaz (774) (Eladó)
Negatív
2009.01.12. 16:28:24
118090376
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, sem telefonon, sem e-mailen nem elérhető a mailek visszajönnek a telefon folyamatosan kikapcsolva!! MINDENKÉPP NEGATÍV ÉS SUNKINEK SEM AJÁNLOM A "VEVŐT"!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, sem telefonon, sem e-mailen nem elérhető a mailek visszajönnek a telefon folyamatosan kikapcsolva!! MINDENKÉPP NEGATÍV ÉS SUNKINEK SEM AJÁNLOM A "VEVŐT"Úgy látom én is azok táborába tartozom,akik negatív minősitéssel reagálnak.Még addig sem jutottunk el,hogy megtudjam mit akar! Próbáltam e-mailban, nincs válasz, próbáltam telefonon kikapcsolva,próbáltam sms-t küldeni,a mai napig függőben az üzenet. Úgy gondolom a vevőre tovább nem várok. Sajnos semleges minősitést sem tudok adni,mert a szöveg első fele már kizáró ok a semlegességből. Lehet ki akarja a vevő záratni magát? Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható vásárló! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Válaszra se méltatott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt partnerrel volt dolgom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rakuszmarta (144) (Eladó)
Negatív
2008.06.03. 10:52:23
64072851
Látom nem én vagyok az első, akivel ezt csinálod, pedig ha szólsz, hogy nem kell a cucc, simán megértettem volna. De a legrosszabb verzió, hogy még csak válaszra sem méltatsz. Sajnálom, így negatív az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontosan kettő hónapig vártam, hogy a vevő jelentkezzen. Többszöri levelemre se válaszolt, meguntam.Nem merek negatívot adni, mert volt hasonló esetem, és még én kaptam elmarasztalást .Sajnálom! NEM AJÁNLOM A VEVŐT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elnézést kérek a késői értékelésért,de ami késik nem múlik.:o)Minden rendben volt.:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kriszti876 (1150) (Eladó)
Pozitív
2008.04.19. 18:14:58
57890422
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potyondijanos (960) (Eladó)
Pozitív
2008.04.08. 11:22:06
58996774
Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
440945.cecilia74 (84) (Eladó)
Pozitív
2008.04.03. 22:15:36
57040349
Rugalmas, megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
262957.suzu777_v (52) (Eladó)
Semleges
2008.03.17. 06:36:25
57666647
ez van nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint!Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri mailre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom de azthiszem három hónap igérgetés után értékelem a kedves partnet,mivel csak igéreteket kaptam hogy majd utal és utal hétről hétre és azóta sem történt meg az adás-vétel!Sajnálom,de ez teljesen negatív!Nem ajánlom!Nem megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt Vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
117583.condorF33 (62) (Eladó)
Pozitív
2007.11.26. 16:26:32
40327273
KÖSSZ HOGY NEM VÁRTAM HIÁBA!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbizható partner, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még a mai napig sem küldte a pénzt. Nagyon meguntam a várakozást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.galoneaniko (1123) (Eladó)
Negatív
2007.10.08. 14:27:06
31961218
Augusztus óta várom, hogy lebonyolítsuk az adás-vételt. Semmi. Sajnálom. Ha időközben meggondolta magát és elállt a vételtől, akkor csak egy levelet kellett volna írni, és semlegest adtam volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.baloghmagdi (633) (Eladó)
Pozitív
2007.09.10. 15:32:32
34224443
Korrekt üzleti partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baloghmagdi (633) (Eladó)
Pozitív
2007.09.10. 15:32:32
34224444
Korrekt üzleti partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
71306.pvurfi (246) (Eladó)
Pozitív
2007.09.06. 22:55:19
34870285
Minden rendben ment, pontos korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
248284.bigsammy (287) (Eladó)
Pozitív
2007.08.13. 08:35:53
28269959
Minden rendben ment, korrekt, megbízható, gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tüpptürüpp (1802) (Eladó)
Pozitív
2007.02.05. 09:30:26
17786743
Megint rendben voltunk, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petervarga75 (37) (Eladó)
Pozitív
2006.12.12. 20:51:19
15060403
Megbizhato, korrekt uzleti partner. Ajanlom mindenkinek. udv,petervarga75
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan a megbeszéltek szerint lezajlott! Kedves partner, ajánlanom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper kapcsolattartó, gördülékeny lebonyolítás! Nagyon köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tüpptürüpp (1802) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:30:41
13693553
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást, remélem, jó lett a méret!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
324845.Kamilla4_a (392) (Eladó)
Pozitív
2006.07.13. 11:17:05
9553546
Gyors, megbízható, szimpatikus vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes átvételt megoldotta, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remélem csak a tecnika ördöge a bűnös és nem a licit nyertes:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A megadaott e-mailen nem értem el...telefonszámra küldött sms-mre nem reagált. 150 Ft-os tételnél nem akarom magam telefonköltségekbe verni, másrészt bő 2 hét eltelt...Ő sem keresett.Korrekt, kedves, gyors partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos kicsi volt a csizma.
Másik fél: sajnos. pedig tetszett
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors partner. Csak ajánlani tudom, remélem kötünk még üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
