PandLEkszer (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.04.16.
Utolsó belépés: 2008.06.25. 12:11
Inaktív!
3 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
2 hónap után megérkezett a fülbevaló. És bár ára nem volt vészes, hihetetlenül silány minőség, a gyöngy tompa, az ezüst rész elferdülve, (semmiféle védő csomagolás nem védte ettől), az eladót nem volt könnyű elérni, visszahívást hiába vártam, pedig megigérték. Harmadik telefonom után kaptam meg a fülit. Nagyon nehézkes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru kicsit körülményesen, de megérkezett. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A gyűrű gyönyörű, de kicsit nehezen jutott el hozzám, ezért csak semlegeset tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.