PandLEkszer (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2 hónap után megérkezett a fülbevaló. És bár ára nem volt vészes, hihetetlenül silány minőség, a gyöngy tompa, az ezüst rész elferdülve, (semmiféle védő csomagolás nem védte ettől), az eladót nem volt könnyű elérni, visszahívást hiába vártam, pedig megigérték. Harmadik telefonom után kaptam meg a fülit. Nagyon nehézkes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru kicsit körülményesen, de megérkezett. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A gyűrű gyönyörű, de kicsit nehezen jutott el hozzám, ezért csak semlegeset tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit komplikáltan, de megjött a termék. Amúgy jópofa, tetszik. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan zajlott. Megbízható partner, igazi vaterás! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Szimpatikus,korrekt partner!Ajánlom!Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet sikeres volt, csak a jóöregmagyarpostával volt a gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vaterás köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszimotor_v (1254) (Vevő)
Pozitív
2008.05.22. 08:46:03
67476706
Megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, figyelmes eladó. Minden rendben zajlott az adás-vételnél. Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt és pontos! Remek Vaterás. AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, barátságos eladó! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SabakuKizu_v (142) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 15:47:58
65996629
Nagyon szimpatikus, minden rendben volt!! Csak ajánlani tudom!!!!! +++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész eladó!!! Jó szívvel ajánlom mindenkinek a PandLEkszer boltot!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
