monikanike (2135) 99.31% felhasználó összefoglaló oldala

99.31% pozitív visszajelzés
(2148 Felhasználó adta)
99.31% pozitív visszajelzés
(2148 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2147 3939 adásvétel
Semleges: 62 adásvétel
Negatív: 0 0 15 16 adásvétel
0 0 2215 4017 adásvétel
Az eladóként kapott 601 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2007.04.15.
Utolsó belépés: 2025.07.20. 14:56
Teljes jogú felhasználó!
22 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

dorina280 (1678) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.02.24. 15:40:09

Termékkód

2187262916

Sajnos Nekem fizetem kell 12% jutalék 21 nap után.És nem csak te vagy. A vásárolt termék február 04 történ a termék meg lett vásárolva de a posta nem lett fizetve addig nem tudok értékelni,Ha nem értékeljek 12 % jutalékot vonnak tőlem ami igazából csak félig van fizetve Vissza utalom Az 520ft 20 nap alatt nem jött a posta ..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos Nekem fizetem kell 12% jutalék
Felhasználó

7606186.editke910 (6580) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.07.17. 14:28:44

Termékkód

2086959905

Sajnos már nem volt a kért méretben a termékből. Az aukció újra indult, mert még volt belőle más méretekben, de a vevő azt hitte új készlet érkezett belőle, így leütötte. Az adás-vétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos már nem volt a kért méretben.
Felhasználó

szupiruci (1106) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.04.27. 08:23:27

Termékkód

2058769979

nem küldte a vételárat

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

batukiko (3488) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.04.21. 20:47:26

Termékkód

2015670848

Sajnos nem sikerült összehozni a találkozót.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze a személyes találkozó.
Felhasználó

rnagymarti (93) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.03.03. 11:43:42

Termékkód

2038252721

Nem történt meg az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

3csemete (3278) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.12.22. 17:41:15

Termékkód

2009745761

MEggondolta magat a vasarlast illetoen

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tokai90 (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.03.25. 11:31:15

Termékkód

1856800424

Nem jött létre az eladás!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

srenata75_a (205) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.11.17. 14:00:07

Termékkód

1814789888

Nagyon kedves eladó!!!
Másik fél: A vevő is kedves.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

akimoto_a (215) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.11.11. 08:48:24

Termékkód

1814739281

A tranzakció késedelem miatt nem jött létre
Másik fél: A vevőnek jeleztem, hogy nem vagyunk otthon, ahogy hazaérünk, mérem a poncsót és küldöm, hogy mennyit utaljon. Nem volt türelme kivárni, adott egy semlegest és nem kérte a terméket. :( Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pipike976 (303) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.23. 14:09:01

Termékkód

1810944011

A termék nem került átvételre, mert már korábban eladta másnak, rendszerhiba miatt került újra feltöltésre
Másik fél: Elkelt ez a termék és a vatera rendszere újra felregisztrálta több más eladott termékkel együtt. Amiről nem én tehetek. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pipike976 (303) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.23. 14:05:31

Termékkód

1805299967

Időközben kiderült, hogy nem vastag harisnyáról van szó, ezért nem kértem a terméket! Az eladó megértő volt!
Másik fél: A terméklapon is fel volt tüntetve, hogy ez normális harisnya, nem thermo harisnya. A semlegest ezért nem tartom túl korrektnek, mert mindent korrektül feltüntettem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bencus08 (1888) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.10.20. 00:29:12

Termékkód

1808585522

a vevő mégsem kérte.....
Másik fél: Későn olvastam, hogy a szállítási költség majdnem ugyanannyi lenne, mint maga a kis ruha (több, mint négyezer Ft), ennyit nem szeretnék postára fizetni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő mégsem kérte.....
Felhasználó

amiracica (1211) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.13. 13:00:54

Termékkód

1796038007

A termék nem került átvételre, mert már korábban eladta másnak, rendszerhiba miatt újra feltöltésre került.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

6477862.bubuc79 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.07.31. 20:45:13

Termékkód

1763422910

Nem jött létre az adás-vétel, a terméket nem vettem át
Másik fél: Így történt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

moyjra (54) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.07.09. 23:05:38

Termékkód

1763423315

A terméket véletlenül másnak adta oda, így nem jött létre az adás vétel. A pénzem visszakaptam, így korrekt volt.
Másik fél: Közben megtaláltam a másik új hálózsákot, de sajnos az adás-vétel már így zárult le.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pintyu0 (344) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.06.11. 16:11:10

Termékkód

1753701635

Korrekt eladó, jó kapcsolattartó, de sajnos az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: Így van.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

8958707.apnorbine (475) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.06.05. 14:05:15

Termékkód

1741238360

Sajnos az eladó nem találta ezt a terméket, de kommunikatív volt és az összeget visszautalta.
Másik fél: Ez így történt, elnézést még egyszer.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Quilling_a (584) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.26. 10:53:01

Termékkód

1741237940

Sajnos az anyagi lehetőségeim rosszabbodtak,én belátható időn belül nem tudok fizetni, ezért kérem hirdesse meg újra a terméket.Salnálom
Másik fél: Nagyon pici összegről van szó, szerintem ezt lehetett volna rendezni, de nyilván mindenkinek szíve-joga, hogy kéri a terméket, vagy sem. Egy dolgot nem értek, hogy nem az én hibám, mégis semlegest kaptam. Mindegy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vamosamoka (236) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.21. 15:14:33

Termékkód

1659447110

Sajnos a csomag mai napig nem érkezett meg. Kínos, de nem tudok mit tenni, ezentúl a vevő kérésére sem küldöm, csak ajánlva.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sima postával kérte, de a csomag nem ért oda.
Felhasználó

dolly203 (86) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.28. 14:15:56

Termékkód

1708301888

Az adás.vétel anyagi okok miatt nem jött létre,ezért semlegesre értékelem dolly203

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hanna984_a (410) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.26. 19:03:03

Termékkód

1702022093

Nos amit állítasz az hülyeség, az első válasz levelemben benne volt, hogy vissza veszem a terméket, bár tudom mit küldtem és a felsőnek semmi baja nem volt, erre te azt írtad , nem küldöd vissza csak küldjek "kártérítést" erre én közöltem rendben mennyit szeretnél, na itt meg rekedtünk, mert te kitaláltad, hogy utaljak vissza mindent dupla postával,de a termék maradjon nálad és én hirdessem meg újra és ha eladom te küldöd annak aki meg vette tőlem! Na de kérlek ez micsoda baromság!!!!!!
Másik fél: Nem akarta visszavenni, csak úgy, ha én fizetem a postát. Ami szerintem nem korrekt, mert nem én hirdettem úgy a terméket, hogy kihagytam fontos információt. Én annyit kértem, hogy hirdesse meg újra, és amikor elkelt, utalja nekem a vevő a vételárat és én elpostázom. Így senki nem jár rosszul. Erre már semmi reakció nem érkezett. Nem tartom korrekt eladónak, és ráadásul még Ő van felháborodva, holott Ő küldött egy több helyen foltos, teljesen agyonhasznált felsőt - új árában szinte. Nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sunyx007 (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.11. 13:38:50

Termékkód

1701212513

Kedves eladó, sajnos értékelnem kell a tranzakció előtt, pozitívval értékelnék, de mivel még nem zárult le, csak semlegessel tudok értékelni. A székszoknyákat lefoglaltam, de még nem vettem át!
Másik fél: Ezt nem nagyon értem. Miért kellene addig értékelni, amíg nem vette át? Én korrektül állok mindenkihez, nem tartom korrektnek a semleges értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

16639969.leila1207 (1) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.02.02. 08:31:12

Termékkód

1702328675

Eladtam a kisruhát, mielőtt leütötte volna (egy nappal).
Másik fél: Így történt. Nagyon sajnálom, mert a kislányom 2. születésnapjára néztem ki ezt a kisruhát, és azért nem ütöttem le egy másik ugyanilyet, mert számítottam erre. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eladtam a ruhát, mielőtt leütötte volna - személyesen egy baba-mama börzén.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sirloui (78) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.30. 07:25:07

Termékkód

1686117104

Az eladó a vásárolt terméket nem találta meg, ezért nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Sajnos költözködés közben jó néhány doboznyi holmink eltűnt, közte ez a szép kismama ruha is.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csanyifeco (1294) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.20. 14:25:32

Termékkód

1595486378

Több,mint 5 után kaptam meg a terméket,igaz nem azt,amit eredetileg vettem,mert az már nem volt meg,de ennél legalább szólt,nem úgy,mint a másik terméknél.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Ariadne0603 (86) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.06. 13:37:35

Termékkód

1595485778

Köszönöm, megérkezett a csomag. A semleges véleménynek okát megindokolom. 06.12-én nyertem meg az aukciót, ekkor át is utaltam az összeget. 22-én ráírtam az eladóra, hogy nem érkezett még meg a body (sem üzenet), netán valami gond adódott? Visszaírt, hogy a barátnőjénél van a body, felkeresi, és szól hogy adja fel. 3-án ráírtam, hogy még mindig semmi, erre az üzenetre válasz sem érkezett. És ma érkezett meg a csomag. Úgy gondolom, legalább egy email-t lehetett volna írni, hogy mit intézett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hullyzsolt_a (25) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.23. 06:43:19

Termékkód

1579219127

A termék megfelelő minőségű

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

times113 (75) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.11. 19:43:00

Termékkód

1465038436

Sajnos félreértés miatt nem jött létre a tranzakció. Sajnálom.
Másik fél: 1,- Ft-os aukció volt, de nem kérdeztem meg előre, hogy postán jöhet, vagy sem. Az eladó személyesen szerette volna átadni, ezt a nagy távolság miatt nem tudtam felvállalni, postai úton pedig csak úgy tudta volna feladni, ha fizetek pluszban, de annyit már nem ért meg nekem a termék postával együtt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

megadjaaniko (6429) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.29. 12:39:48

Termékkód

1495371644

A termék nem került kifizetésre 1 hónap alatt, sajnálom....
Másik fél: ????? Mivel 81,- Ft-ért nyertem a játékot, s az eladó nem postáz 500,- Ft alatt, megbeszéltük, hogy gyűjtögetek még hozzá. Eddig nem sikerült olyat nyernem - számomra megfelelő áron -, ami tetszett volna. Ráadásul az előző csomagot elpostázta úgy, hogy ez kimaradt (az nap nyertem meg, hogy postázta, előtte megbeszéltük, hogy ezt bevárjuk). Tehát több helyen is igazságtalannak érzem, hogy semlegest adott. Szerintem eleve szabályellenes kikötni, hogy 500,- Ft alatt nem postáz (akkor ne indítson 1,- Ft-ról aukciót!), mellette viszont nem biztosít személyes átvételi lehetőséget. Az előző vásárlásnál (az több ezres tétel volt) jó tapasztalatom volt, most kicsit furcsálltam ezt a hozzáállást.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket nem fizette ki
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vandicska (347) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.24. 13:20:10

Termékkód

1498224599

Semlegeset adok, mert nem volt egyértelmű.
Másik fél: Sajnos, többször is kiderült már számomra, hogy nagyon sokféle (főleg intelligenciát tekintve) ember van jelen ezen a piactéren. Mivel a rugdalózó lábfejét levágták, ezért megbeszéltük, hogy elállok a vásárlástól. Ott kaptam is egy pozitív értékelést (1,- Ft-os termékekről beszélünk!!!), itt pedig kaptam egy ilyet. Ha korrektül fel lett volna tüntetve a termék hibája, akkor nem is licitáltam volna. Így nem tudjuk használni, s mivel "ingyen" nyertem, elálltam a vásárlástól. Effektív kárt nem okozva senkinek. Nem engedném, hogy ilyen esetben negatív, vagy semleges értékelést adhasson bármelyik fél! Ezt (is) érdemes lenne szabályozni. Nincs több hozzáfűznivalóm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zerge72 (126) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.07. 09:27:00

Termékkód

189444854

Az adás-vétel az én hibámból nem jött sajnos létre!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

9083356.gyongy-21 (1187) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.20. 11:07:26

Termékkód

1463380780

A vevő nem fogadta el a saját oldalamon írt feltételeket.
Másik fél: Fentebb már leírtam a véleményem. Még annyi, hogy 1,- Ft-ért nyertem meg a terméket, de 502,- Ft-t kellett volna fizessek. A Vatera szabályzata tiltja, hogy bármilyen rejtett költséget felszámoljon az eladó. Az, hogy elindít 1,- Ft-ról egy aukciót, majd közli, hogy Ő 500,- Ft alatt nem postáz, az megvezetésnek minősül. Mert ez esetben minimum 500,- Ft-ról kellene elindítani az aukciókat, nem pedig 1 Ft-ról. Persze ez kevésbé vevőcsalogató. És ezt nem csak én sérelmeztem - ahogy az értékeléseikből ki is derült. Sajnos, későn olvastam el őket. Ahogy a saját oldalát is. De azt gondolom, hogy ez a stílus, és hangnem, amit a férje képvisel (nyilván mással szemben is), nem erre a piactérre való.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem fogadta el a saját oldalamon írt feltételeket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

9083356.gyongy-21 (1187) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.20. 11:05:55

Termékkód

1462804005

A vevő nem fogadta el a saját oldalamon írt feltételeket.
Másik fél: Ez így nem állja meg a helyét. A terméket 1 Ft-ról indította az eladó, viszont a leírásban semmi nem szerepelt a szállítással kapcsolatosan. Amikor felvettem Vele a kapcsolatot, közölte, hogy 500,- Ft alatt Ő nem postáz, olvassam el a saját oldalát! A saját oldalt percenként lehet változtatni, ezért nem szoktam elolvasni licit előtt. Mikor a Vaterát megkérdeztem, hogy ez szabályos-e (természetesen nem az!), akkor az igen "intelligens" férj felhívatta magát és több ízben is megfenyegetett, illetve nyomdafestéket nem tűrő stílusban és durva hangnemben ordibált velem. Úgy gondolom, ezek után érthető, ha nem szeretnék semmiféle kapcsolatot létesíteni az eladóval. Sajnálom, hogy "találkoztunk".

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem fogadta el a saját oldalamon írt feltételeket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jultsyka (108) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.03. 09:00:36

Termékkód

1459848226

Sajnos időközben szétázott egy doboz kisruhám sárban álltak így már nem lehetett rendbehozni.A vevő megértette.Jeleztem az aukció lezárása előtt.Sajnálom
Másik fél: Így történt. Az aukció lejárta előtt néhány órával írt az eladó, hogy sajnálatos dolog történt - eláztak a ruhácskák és használhatatlanná váltak. :( Nagyon sajnálom, mert nagyon tetszettek a kis ruhák - főként a malackásak, mivel Disney-rajongók vagyunk. Túl korán örültem, hogy talán 1 Ft-ért nyerünk egy ilyen szép csomagocskát - ez lehetett a baj. :) Ezután nem iszok előre a mackó bőrére... :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos tönkrement időközben az árum
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

GeceMudur (203) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.24. 13:06:10

Termékkód

1457162914

Volt már máskor adás-vétel a vevővel. Korrekt, kedves egyébként.
Másik fél: Sajnos, mivel én Érden lakom, és újszülött babával vagyok itthon, a sógornőm szokta átvenni a fővárosi csomagokat. Én úgy tudtam, hogy minden rendben le lett egyeztetve, de úgy tűnik, hogy nem sikerült megoldani időben az adás-vételt. :( Sajnálom, mert nagyon szeretném megkapni a kis ruhát - ha másképp nem megy, akkor postán. Ezután nem bízom senkire sem az adás-vételt. Ha nem tudom megoldani én, vagy a férjem, akkor inkább postán fogom kérni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő kedves, egyeztettünk de végül nem jelentkezett a termékért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Haflingi (723) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.17. 15:52:41

Termékkód

1440563685

Rendben zajlott minden, ajánlom
Másik fél: Igazából azt nem értem, hogy miért is semleges - az én pozitívommal szemben???? Én maximálisan korrekt voltam. Elmentünk férjemmel a cipőcskéért, amiről kiderült, hogy hibás és nem igazán olyan szép, mint a fotón, ezért választottunk helyette egy kevésbé tetsző darabot. Majd 3000,- Ft-ért - tehát a semleges értékeléssel én élhettem volna. Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni ehhez az értékeléshez.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Boti976_t (1349) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.05. 17:23:54

Termékkód

1450501467

Sajnos a vevő a termékekért nem jelentkezett, pedig nagyon kedves, korrekt partnernek ismertem meg az előző vásárlások során! Sajnálom!
Másik fél: Több holmit is vásároltunk az eladótól 2 hét leforgása alatt. Megbeszéltük, hogy összevárjuk a termékeket. Férjem személyesen ment el Szentendrére a holmikért, de a zoknit nem kaptuk meg. Ezt itthon vettem észre, de mivel 1,- Ft-os tételről volt szó, így nem volt képem reklamálni, hogy nem került bele a csomagba. Azonnal pozitívval értékeltem, én pedig kaptam egy semlegest cserébe. :( :( Állítólag nem nekem szánta az eladó a semleges értékelést, mégis az én statisztikám lett lerontva ezzel. Nem tudok mit hozzáfűzni. Ezután nem fogok előre értékelni senkit.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Ocelot6 (1892) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.28. 09:53:18

Termékkód

1455106312

A kedves vevőnek nem felelt meg a ruha a kifinomúlt igényeinek.Talán felmosórongynak tudod majd használni.Hálás köszönetem!
Másik fél: Így van. Mivel az újszerűnek meghirdetett ruháról az átvétel után kiderült, hogy egy agyonhasznált, több helyen feslett, foltos (kimoshatatlan, mert az anyag van megmarva) ruha. A méretei egyáltalán nem azok, amik a terméklapon fel voltak tüntetve - vagyis nem bokáig ér (bár egy 150 cm-es nőnek biztosan földig ér, nekem még jó 25 cm hiányzik). Tehát tökéletesen más, mint ami a leírásban, s a fotókon szerepelt. Ez az én szótáramban kimeríti a becsapás, megvezetés fogalmát! Mindez 2600,- Ft-ért - ennyiért újat is vehetek. Mikor jeleztem az eladónak a problémámat, barátságtalanul sértegetni kezdett és még Ő volt felháborodva. Ezek után természetes, hogy nem szívesen ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

loranti (974) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.24. 14:28:55

Termékkód

1456017614

Sajnos az adásvétel nem jött létre!A hölgy ígérte hogy eljön a cuccokért!Én nem fogok haptákban állni senkinek 3 hétig!Csak azért semleges mert 1 forintos aukciók voltak!Nem tartogatom tovább sajnálom!Ezt meg értheti!Ha teszre fel tud jönni akkor a levelekre mért nem válaszol??
Másik fél: A hölgy megbeszélte az eladóval azonnal a licitzárás után, hogy van még néhány futó aukciója, amit szeretne megvárni (az utolsó 23-án járt le!!!). Ő ezt elfogadta. Közben még vagy két levelet váltottunk. Nem gondolom, hogy mindenkinek naponta kellene írogatnom, hogy ugye bevárhatom az aukció végét? És akkor néhány gondolat ehhez az eladóhoz. Legutóbbi vásárlásunkkor megbeszélt időpontra mentünk a megnyert tételért - a kislányom akkor három hetes volt - és jól megvárakoztatott minket. Már úgy volt, hogy nem is várunk tovább, arra sem volt képes, hogy felvegye a telefont. Már akkor negatívval kellett volna értékeljem, de nem tettem. Emberek vagyunk, ez előfordul. Aztán...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át a termékeket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

loranti (974) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.24. 14:28:11

Termékkód

1456005047

Sajnos az adásvétel nem jött létre!A hölgy ígérte hogy eljön a cuccokért!Én nem fogok haptákban állni senkinek 3 hétig!Csak azért semleges mert 1 forintos aukciók voltak!Nem tartogatom tovább sajnálom!Ezt meg értheti!Ha teszre fel tud jönni akkor a levelekre mért nem válaszol??
Másik fél: A másik, amiért egy jellemtelen "embernek" tartom, hogy Kecskemétet jelölte meg a terméklapon személyes átvételnél - aztán miután közöltem, hogy akkor azonnal át is tudnánk venni (Kecskeméten több mindenki is akár a következő nap át tudta volna venni), akkor közölte, hogy Kerekegyházán lehet csak átvenni. Ott persze nem tudom megoldani napi szinten az átvételt. A harmadik: senki nem kérte, hogy "haptákban" álljon. Ezt is megbeszéltük, hogy amikor a férjem arrafelé jár, akkor megcsörgeti, ha otthon van, elhozza a holmikat, ha nem, majd megyünk legközelebb. A "felszólító" levelet akkor írta, amikor vidéken voltam családi okok miatt (de még akkor is volt futó aukció, amit vártunk).

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nev vette át a termékeket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

loranti (974) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.24. 14:27:40

Termékkód

1455450336

Sajnos az adásvétel nem jött létre!A hölgy ígérte hogy eljön a cuccokért!Én nem fogok haptákban állni senkinek 3 hétig!Csak azért semleges mert 1 forintos aukciók voltak!Nem tartogatom tovább sajnálom!Ezt meg értheti!Ha teszre fel tud jönni akkor a levelekre mért nem válaszol??
Másik fél: Tehát esélyem sem volt válaszolni - ő már értékelt is. Mivel a férjemmel egy felületet használunk, Ő lépett be a nevemben - de a postafiókomat nem szokta megnyitni. Tehát nem olvasta a levelet, amit a "kedves" eladó írt. AZT MÉG FONTOS MEGJEGYEZNI, HOGY 1 FT-OS TÉTELEKRŐL BESZÉLÜNK!!!! Vagyis felmerül azért bennem, hogy miért is igyekszik valaki filléres tételeknél azonnal semlegessel, vagy negatívval értékelni? Talán nem is akarta odaadni? Valószínű... így újra meghirdetheti, s van rá esély, hogy drágábban viszik el. Tehát összességében egy intoleráns, jellemtelen, türelmetlen, hazug "embernek" tartom, akit egyáltalán nem ajánlok senkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem várok tovább!Már nem válaszol a levelekre!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

696527.vylyan (658) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.16. 09:52:17

Termékkód

1450335962

Türelmesen vártam a vevőt,pedig a vásárlási értesítőben megadott határidőn túlfutott az idő... A levelezés akadozó volt,előfordult,hogy 4 napig nem írt választ:(((Ezek után azt hiszem egy " köszönöm a türelmet " lett volna egy elvárható emberi alap.Ami sokkolt egy kicsit,hogy ezután leminősítette az aukció kapcsolatfelvételét,az átvételt és a szállítást( ami személyes átvétel volt)Megkérdezem mi közöm van hozzá,hogy megvárakoztat,nem ír,nem jön időben?Egy kis önkritika ráférne!Nálam tiltólistás!
Másik fél: Az ilyen jellemtelen eladók (néha vevők) miatt megy el szerintem sok ember kedve, hogy jelen legye ez a piactéren. Azonnal felvettem a kapcsolatot a "kedves" vevővel. Jeleztem, hogy újszülött kislányommal vagyok itthon, így a férjem fog menni az óráért, aki viszont hétköznap vidéken tartózkodik. A vásárlást követően volt egy húsvét, egy anyák napja - amikor is a vevő nem volt otthon (kétszer is elment a férjem az óráért - feleslegesen!). Lehet, hogy Neki van ideje 24 órát a gép előtt ülni, nekem a pár hetes babám mellett nincs, s nem csak Ő létezik, hanem más eladók is, akiktől vásárolok. Csillagos ötösöket adtam, de ha ezt tudom, hogy ilyen jellemtelen, akkor nem is értékeltem volna előre.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mesike888 (967) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.01. 12:11:21

Termékkód

1444283007

Leütötte,de mégsem kérte a pulcsit,hogy a ne nyomja a csomag súlyát.Megbeszéltük,minden rendben.Ajánlom.
Másik fél: Ez nem igazán állja meg a helyét, amit írtál. Amíg meg nem érkezett a teljes csomag, addig azt beszéltük meg, hogy ez a pulóver (ami egyébként 1,- Ft volt, tehát nyilván nem az árral volt baj) majd jön azokkal a termékekkel együtt, amikre később licitálok. De mivel a csomagban csupa olyan holmi jött, ami nem felelt meg a terméklapon feltüntetett leírásnak, így elálltam a további vásárlási szándékomtól. Ha szép árut kaptam volna, akkor igényt tartottam volna erre a pulóverre is, plusz további termékekre is. De olyanért 1 Ft-t sem adok ki, ami használhatatlan - főleg ilyen magas postaköltségek mellett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A csomag súlya miatt nem kérte.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mesike888 (967) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.21. 13:21:13

Termékkód

1440421400

Sajnálom,ha úgy érzed,hogy a használtakat kaptad,nem direkt volt.Ne haragudj.Azért úgy gondolom,1 Ft-ért a 2db napozó nem volt sok.(Tényleg nem használtuk őket)
Másik fél: Nem az 1,- Ft volt a sok - ahogy írtam is -, hanem összességében amit fizettem egy olyan csomagért, amiből semmit sem tudunk használni (és a postaköltséggel növelt ár, plusz azok, amik nem 1 forintosak voltak, már sok - nekem. Olyanért minden fillér sok, amit nem használunk).

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1000304.Eramera (168) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.17. 00:27:32

Termékkód

1437695862

Sajnos az adás-vétel nem jöt létre,de ettől függetlenül jó szívvel ajánlom,mert nagyon kedves és szimpatikus!!!Profi vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

11132945.tucsyke75_t (461) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.08. 10:19:16

Termékkód

1438275004

Sajnos az adás-vétel nem jött létre,de az eladó nagyon kedves,szimpatikus volt!Szívből ajánlom másnak is!++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lovasszilva (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.01. 19:31:48

Termékkód

189230578

A ruha mérete nem volt megfelelő. Ettől függetlenül az eladó kedves, gyors és korrekt partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Másik fél: Így volt. Viszont a gyors és kedves hozzáállása miatt csupa +++++ és szívesen ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

duna03 (114) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.23. 21:28:39

Termékkód

1438465281

A vevő végül meggondolta magát, így nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Így történt. Kizárólag a Disney-s holmik miatt licitáltam a csomagra, de sajnos nem kérdeztem időben. S mivel az aukció lejárta után derült csak ki, hogy éppen a Disney-s ruhácskák állapota kifogásolhatóbb, így kértem, hogy induljon újra az aukció. A vásárló készséges és kedves volt, tehát mindenképpen ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül meggondolta magát
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

boribon73 (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.22. 13:15:43

Termékkód

1435451997

Az eladó nagyon kedves, megbízható, gyors és pontos volt, a termék nagyon szép volt, de az adásvétel nem jött létre, mert kicsi lett a méret.
Másik fél: Így történt. A nagyobb méretet éppen egy héttel előtte vette meg egy másik vásárló, ezért nem tudtam felajánlani. A vásárló viszont nagyon kedves, megbízható, tehát csak ajánlani tudom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

fecka83 (34) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.21. 19:47:34

Termékkód

1437139984

Minden rendben zajlott le,elégedett vagyok.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1. oldal / 2 összesen
Oldalszám