94687.viktorg_a (759) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Bloodline87_v (13) (Vevő)
Semleges
2008.11.12. 07:25:00
94194208
A telefon megérkezett, gyönyörű állapotban, egyetlen hibája, hogy az ígért kártyafüggetlenség helyett, semmilyen szolgáltató sim-kártyáját nem fogadja, kódot kér. Ugyan az eladó felajánlotta, hogy ha visszküldöm, majd megtéríti, viszont én nem akartam több cicót. Ettől eltekintve létrejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az en hibambol sikertelen
Másik fél: sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel!Véletlenül klikkeltem a termékre!
Másik fél: semmi gond
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hírdetés nem jelezte, hogy a személyes átvétel csak Pécsett lehetséges.
Másik fél: Vicces. Úgy érzem, nincs mit megmagyaráznom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gpswebshopponthungary (101) (Eladó)
Semleges
2008.07.10. 12:11:52
77441842
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni
Másik fél: A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlen voltam! Az eladó nagyon korrekt volt ettől függetlenűl.
Másik fél: tévesen licitált
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csatiattila (72) (Eladó)
Semleges
2008.06.13. 16:19:23
69500660
Hívtam,irtam e-mailt,vártam majdnem 2 hetet de nem történt semmi. Inaktív lett,ezért zártam le semlegessel, és jelentkezni is elfelejtett. Van ilyen, bocs de nem tudok többet várni!
Másik fél: Valóban az én hibám, sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
554837.exposition_a (15) (Eladó)
Semleges
2008.05.31. 22:29:20
70180195
remek partner. ajánlom
Másik fél: csaló vagy apuskám
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
volt egy kis fenn akadás ,mert egy párszor rá kellett telefonálni,mert késett a termék,de gyégbként meg érkezett épségben
Másik fél: használd egészséggel
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másik fél: sajnos nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
544880.pussyhunter (28) (Vevő)
Semleges
2008.05.23. 09:31:04
67823356
A dolog érdekesége az ,hogy a kártya használt mint utolag kiderült. Ráadásul semmi garancia nem volt ,de "szóban" kaptam ígéretett 3hónapra. Hát nem tudom. Sztem az lenne a tutti ,ha hírdetésben beleírná mindenki a frankot.
Másik fél: sajnálom, hogy nem vagy elégedett a többiekkel ellentétben
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek; habár némi malőr miatt késett a másik memóriakártya. De elismerte a hibát és becsületesen teljesítette a megrendelést.
Másik fél: korrekt, ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom hogy nem jött létre az adás-vétel, de közbe jött valami ami meghíusitotta a vásárlást.
Másik fél: Sajnálom hogy nem jött létre az adás-vétel, de közbe jött valami ami meghíusitotta a vásárlást
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Larrylurex1 (64) (Eladó)
Semleges
2008.05.07. 13:50:09
61681732
Korrekt, megbízható és kedves Vaterás, bárkinek tudom ajánlani!
Másik fél: Sajnálom hogy nem jött létre az adás-vétel, de közbe jött valami ami meghíusitotta a vásárlást
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ClubmasterHUN (415) (Vevő)
Semleges
2008.05.07. 12:57:54
62609166
5hetet vártam, ennek ellenére ajánlom!
Másik fél: 5hetet vártam, ennek ellenére ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biznisz70_v (152) (Vevő)
Semleges
2008.04.26. 09:32:13
63624649
sajnos az adás-vétel nem jött létre.az eladó korrekt volt!!csak ajánlhatom!
Másik fél: sajnos az adás-vétel nem jött létre.az eladó korrekt volt!!csak ajánlhatom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fenybenjaro (250) (Eladó)
Semleges
2008.04.19. 11:20:13
62904855
kedves, szimpatikus, POZITÍV
Másik fél: kedves, szimpatikus, POZITÍV
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner, ha a rendszer hagyná pozitív mindenképp.
Másik fél: Nagyon korrekt partner, ha a rendszer hagyná pozitív mindenképp.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel technikai okokból nem jött létre, ettől függetlenül rendes partner!
Másik fél: kedves, szimpatikus, POZITÍV
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
75893.Termi1_a (119) (Eladó)
Semleges
2008.04.03. 19:18:49
59847218
Az adásvétel létrejött.
Másik fél: kedves, szimpatikus, POZITÍV
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisebb bonyodalmakkal, de azért létrejött az üzlet.
Másik fél: korrekt vaterás, ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az én hibámból nem sikerűlt a tranzakció
Másik fél: sajnálom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bocsi. Sajnos a lányom felhasználta.
Másik fél: Korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
445916.agika12 (9) (Eladó)
Semleges
2008.01.07. 17:13:24
46609435
Nagyon korrekt vevő lett volna!
Másik fél: .................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
50992.disarono_a (389) (Eladó)
Semleges
2008.01.01. 22:25:23
46376189
nem jott létre adásvétel
Másik fél: Korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matraibacsi (197) (Eladó)
Semleges
2007.12.09. 17:21:56
42776214
Majdnem minden rendben ment.
Másik fél: majdnem nindfen
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
236065.mtamas66 (282) (Eladó)
Semleges
2007.12.04. 16:38:54
43026072
Az adás-vétel tchnikai okokból nem jött létre.
Másik fél: Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértésből nem jött létre az adásvétel!
Másik fél: Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matraibacsi (197) (Eladó)
Semleges
2007.11.21. 11:16:28
42776049
A vevo figyelmetlen volt. Egy termekem ketszer is fent volt, es a vevo mind a ketszer leutotte. Holott, csak egy termeket vett meg.
Másik fél: ...............................
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom. ++++++
Másik fél: Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt felhasználó.
Másik fél: Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem történt vásárlás erre a telefonra!
Másik fél: Ha hétfőn nem lesz rajta a pénz a számlámon, nem vonom vissza a negatívot, és kedden apám és én is feljelentünk, és ez biztos!
Remélem élvezni fogod a bejárkálást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Próbálok intézkedni! Az én hibám 1000%ban!
Másik fél: Ha hétfőn nem lesz rajta a pénz a számlámon, nem vonom vissza a negatívot, és kedden apám és én is feljelentünk, és ez biztos!
Remélem élvezni fogod a bejárkálást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
onlineshop_a (1370) (Eladó)
Semleges
2007.11.04. 16:40:09
40432665
Semmi baj előfordul mindenkivel!
Másik fél: Rendkívül korrekt, rugalmas partner! Ajánlom mindenkinek, jó vele üzletelni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy ilyen serulekeny dolgot, mint egy memoriakartya nem egy csupasz boritekben kellenne elkuldeni!
De ezen kivul minden rendben zajlott.
Másik fél: Eladtam, kb 100 darab ilyen kártyát, még soha 1el sem volt gond, de ha lenne, akkor is kicserélném...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül korrekt, rugalmas partner! Ajánlom mindenkinek, jó vele üzletelni!
Másik fél: Rendkívül korrekt, rugalmas partner! Ajánlom mindenkinek, jó vele üzletelni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem olvasta el figyelmesen a termékleírást és véletlenül licitált! Telefonon egyből felvette velem a kapcsolatot, ahol jelezte a félreértést és megbeszéltünk mindent!
KORREKT VATERÁS EZÉRT AJÁNLOM MINDENKINEK!
Pozitív értékelést sajnos ez esetben nem enged adni...
Másik fél: Korrekt, megértő vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
igazából pozitívot kellene adnom, de nem lehetséges.
Másik fél: Korrekt, megértő vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
igazából pozitívot kellene adnom, de nem lehetséges.
Másik fél: korrekt vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértés miatt sajnos az üzlet nem köttetett meg.
Másik fél: Korrekt, megértő vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
123523.MindenemEladom (236) (Eladó)
Semleges
2007.09.04. 11:21:06
32519713
Kifogástalan Vaterás, de sajnos az üzlet kívülálló okok miatt nem jött létre. Így ez és az előző értékelésem is pozitívnak számít, de ilyen esetben sajnos a Vatera nem ad lehetőséget semlegesnél jobbat adni...
Másik fél: Kifogástalan Vaterás, de sajnos az üzlet kívülálló okok miatt nem jött létre. Így ez és az előző értékelésem is pozitívnak számít, de ilyen esetben sajnos a Vatera nem ad lehetőséget semlegesnél jobbat adni...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
123523.MindenemEladom (236) (Eladó)
Semleges
2007.09.04. 11:19:09
32295803
Kifogástalan Vaterás, de sajnos üzlet kívülálló okok miatt nem jött létre.
Másik fél: Kifogástalan Vaterás, de sajnos az üzlet kívülálló okok miatt nem jött létre. Így ez és az előző értékelésem is pozitívnak számít, de ilyen esetben sajnos a Vatera nem ad lehetőséget semlegesnél jobbat adni...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt jó a méret.
Másik fél: Sajnos nem. de korrekt elado
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
340958.gabo007_v (120) (Eladó)
Semleges
2007.08.05. 00:16:12
32318615
Sajnálom nekem sürgős volt a dolog, az urat pedig nem lehetett elérni időben..
Másik fél: 1 nap az ne idoben?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elmondása szerint véletlenül licitált
Másik fél: Megértö vaterás mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértö vaterás mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Megértö vaterás mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shoeforsale (191) (Vevő)
Semleges
2007.06.20. 14:03:37
26269004
Korrekt vaterás!
Másik fél: Korrekt, mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt volt velem.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Korrekt, mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő visszalépett az adás-vételtől.
Másik fél: korrekt de nem enged a gép pozitivot adni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyantal_v (35) (Eladó)
Semleges
2007.06.03. 15:17:04
23289234
Már nem is tudom miért nem jött össze, ajánlom.
Másik fél: korrekt de nem enged a gép pozitivot adni
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
