superwill (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, gyors, megbízható vásárló, másoknak is szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyevibiroo (526) (Eladó)
Negatív
2015.06.10. 21:51:07
2075154128
A SZOKÁSOS HITEGETŐS, 3 ÉRTÉKELÉSSEL RENDELKEZŐ "VÁSÁRLÓ"-EBBŐL PERSZE 1 NEGATÍV, MERT NEM VETTE ÁT AZ ÁRUT- A TERMÉKÉRT NEM JELENTKEZETT! TELEFONON NEM ÉRHETŐ EL, EMAILRA NEM VÁLASZOL!! ÓRIÁSI NEGATÍV!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!! HA NEM KÉRED, LEGALÁBB JELEZZED ÉS MEGBESZÉLJÜK! SUMÁK MÓDON LAPÍTOTT MINT SZAR A GAZBAN! NEGATÍV!!
Másik fél: Bocs de lemondtam a vásárlást még a licit befejezte előtt, mert rájöttem, hogy kicsi lesz. Nekem 10-15 literes kell.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Robertooooo_a (262) (Eladó)
Pozitív
2012.12.26. 15:47:14
1688132741
Minden gyorsan és rendben történt. Ajánlom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Positív+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94687.viktorg_a (759) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 10:29:25
68187127
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
