Pocakmanka (40) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(40 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(40 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 40 43 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 43 46 adásvétel
Az eladóként kapott 16 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Szentendre
Regisztráció dátuma: 2008.01.12.
Utolsó belépés: 2014.10.16. 09:19
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Kemu80 (682) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.03. 12:28:01

Termékkód

1738896620

Az én hibám miatt meghiusult a termék eladása, a vevő maximálisan pozitiv, csak mivel nem történt meg az átadás-átvétel igy csak semlegest enged adni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő telefonon keresett de nem voltam itthon több napig, ez sajnos az én hibám itthon hagytam a telefont utána mailben 2-szer írtam erre nem reagált! Igazából az én hibám miatt hiusult meg a vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

jvaskone (443) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.11. 19:56:57

Termékkód

1703807498

Sajnos ez egy jól induló de meghiúsult tranzakció lett. Nálunk a termék nem zenélt (az eladó állítása szerint vizes mosás miatt meghibásodhatott). Vártunk 10 napot, addig nem javult meg. A visszaadás a 13. napon történt, addigra már az eladó szerint megjavult, én ekkor már lemondtam az adásvételt, mert eredetileg ajándékba szántam, így is beszéltük meg. Egyébként nagyon szép állapotban volt és az eladó is kedves és nagyon jól kommunikált. Remélem még találkozunk egy szerencsésebb esetben. :-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

WellnessUtazas (419) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.02. 17:12:24

Termékkód

1675909415

Mivel nem jött létre az adás-vétel rendszer legjobb esetben semleges értékelést enged adni. Remélem legközelebb sikerül üzletet kötnünk! :-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.