WellnessUtazas (419) 97.94%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 428 | 469 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 463 | 506 adásvétel |
| Az eladóként kapott 466 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
elekesnorbi (75) (Vevő)
Pozitív
2013.04.05. 18:21:23
1704321530
Megbeszéltük .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SENKINEK SEM AJÁNLOM! Addig a pontig kedves, kommunikatív volt amíg átutaltuk a pénzt! Majd közölte, hogy a termék elfogyott és csak 5000Ft-tal többért tud másikat biztosítani. Én ezt nem kértem és az általa felajánlott visszatérítést választottam, amit ő nem volt hajlandó megtenni a Vatera felszólítása ellenére sem. Leveleimre csak abban az esetben válaszolt ha a Vatera értesítését vagy feljelentést említettem. Inkorrekt partner aki a hibái után nem vállal felelősséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa-csupa pozitív!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindent rendben találtam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ceglediviolet (284) (Vevő)
Pozitív
2013.03.06. 10:12:57
1709868722
Kedves, megbízható, ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ALFACOMPUTER1 (339) (Vevő)
Pozitív
2013.03.02. 19:01:14
1705458209
Korrekt, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elvileg minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel a leírtak szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben, minden kommunikáció gyorsan zajlott. Sajnos a terméket mivel még nem vettük igénybe erről nem tudok minősíteni (utazás)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemjött létre az üzlet, mert akinek lett volna már nem volt arra az időpontra hely a szállodába ezért elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.veronika812_a (13) (Vevő)
Pozitív
2013.02.26. 20:21:23
1700787374
minden rendben volt. a szálloda szuper volt, köszönjük:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindent Köszönök! A termék megfelelt, örülök, hogy üzletelhettünk! 5*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható! Csak ajánlani tudom :-) +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,rugalmas, minden OK !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos,megbízható!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden a legnagyobb rendben ment, csak ajanlani rudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt elado, ajanlom mindenkinek. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VVivien22_t (214) (Eladó)
Pozitív
2013.02.18. 20:10:18
1704606836
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aabbccddeeff001 (88) (Vevő)
Pozitív
2013.02.17. 15:43:52
1701658799
minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amennyiben itt vásárol valaki a legapróbb részletekig tisztázzon mindent előre!!! Nekem a félreérthető hirdetés miatt kb. 20-30 ezer Ft plusz költségem keletkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, csalodás volt ezen termék megvásárlása, ugyanis a termék leírása pontatlan, félreérthető volt. Az ellátásnál megjelölték a svédasztalos reggelit, ugyanakkor a voucher nem tartalmazott semmilyen ellátást. Továbbá nem volt megfelelő a tájékoztatás, hogy a szálloda elhagyásánál kötelezően kell fizetni további 30 Eurot a takarításért. Azt gondolom a termék eladójának tisztában kellene lennie a termékhez tartozó kötelező további költségről és arról a vásárlót még vásárlás előtt tájékoztatni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a leírás és a valóság között komoly eltérések voltak:Pályaszállásnak volt hirdetve,de a legközelebbi pálya 8 km-re volt.Félpanzió helyett csak a vacsora volt benne az árban,a reggeliért külön kellett fizetni.Hétvégi felárat számoltak fel,ami a leírásban nem szerepelt,az is kimaradt a leírásból,hogy ez vegetáriánus szálloda.Különben szép volt a hely
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Időben megkaptam az utalványt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a leírásnak megfelelően és nagyon gyorsan történt, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, megkaptam a vouchert. Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Madarka001 (816) (Vevő)
Pozitív
2013.02.06. 18:23:28
1692950492
Minden rendben, megkaptam a vouchert, remélem, jót választottunk:-) Korrekt, kommunikatív eladó, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sztancsgyvrgy (43) (Vevő)
Pozitív
2013.02.06. 15:23:27
1696297652
Köszönöm ,minden rendben volt,korrekt gyors ügyintézés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elnézést, a tudtom nélkül licitáltak helyettem, az eladó korrekt, az adásvétel miattam hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elnézést, a tudtom nélkül licitáltak helyettem, az eladó korrekt, az adásvétel miattam hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon szuper napokat töltöttünk el a szállodában, és ami fontos, nagyon jó áron :-) Köszönjük :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent rendben találtam ezidáig,bár az utazás még előttünk áll de remélem minden rendben lesz. Köszönöm az együttműködést!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Creaktive_a (54) (Vevő)
Pozitív
2013.02.03. 13:14:05
1695986459
Minden rendben ment!! Ajánlom mindenkinek!! (Nagyon jól éreztük magunkat. Tökéletes hely a pihenésre!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sztancsgyvrgy (43) (Vevő)
Pozitív
2013.02.03. 12:23:25
1692059207
minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt pontos megbízható! Bátran ajánlom mindenkinek! köszönöm a leheőséget
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2368248.istvan038 (5) (Vevő)
Pozitív
2013.02.01. 12:07:34
1692059069
JÓ REMEK CSAK ÉPPEN A SOK TELEFONÁLÁSBA KERÜL ÉS LEVELEZGETÉSBE MIRE LE BONYOLÍTOM A FOGLALÁST.ÉS MOST MÉG A KUPONT IS KÜLDJEM EL.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott a kupon rendben megérkezett! A szálloda remek, csak ajánlani tudom az eladóval egyetemben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rugalmas, gyors , pontos köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész, ajánlom mindenkinek +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható! Köszönünk mindent!!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden. Nagyon szépen köszönjük az utalványt!!!!! Csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom mit képzel magáról!!! Kétszer írtam levelet, hogy találkozzunk, egy városban élünk én kétszer voltam külföldön a vásárlás óta...
Az elemre szükségem lett volna, de örülök, hogy az utat nem ütöttem le, s.o.s kérdéseim voltak egy másik hirdetett termékkel kapcsolatban is, amit le is ütöttem volna, ha megfelelő információt kapok a termék meghirdetésénél. Nem egyértelmű volt a meghirdetett szállás részlete,burkolt fogalmazás, elfelejtette kiírni konkrétan hány éjszakáról van szó.no comment
Másik fél: 13péntek az elérhetőségem megszerzése céljából ütötte le a terméket!!!!! Természetesen így az üzlet nem jött létre. Inkább kifizetem a Vatera jutalékát, mint az ilyenek miatt kitiltsanak! Ajánlom a Vatera figyelmébe a levelezésünket, remélem kitiltják az alattomos vásárlót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klementpeter (39) (Vevő)
Pozitív
2013.01.28. 09:23:09
1690935011
Minden rendben ment, a szálloda nagyon szép, mindennel teljesen elégedettek vagyunk. Köszönöm a lehetőséget. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
