Kozár_Barbara (22) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A licitált áru vételárát a megbeszéltek ellenére a mai napig nem utalta át.A számítógépe állítólag nem jó,a telefonhívásaimat nem fogadja.Valószinüleg meggondolta magát,de velem ezt nem közölte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a licitált árut nem kívánta átvenni.
Indokként ezt írta: Nem felelt meg az
elvárásaimnak az árú minősége és formája.
Ezt követően felhívtam rá a figyelmét, hogy ez a kibúbó így nem hihető, miután a jó minőségü fényképeknek és a korrekt méreteket is tartalmazó leírásnak a licitált áru mindenben megfelelt.
Sajnos utolsó levelemre válasz jó ideje nem érkezett, melyben kértem, hogy KONKRÉTUMOKKAL is szolgáljon, mit ért az általa leírtakon.
Sajnálom, hogy az adás-vétel nem jött létre. A jövőre nézve javaslom, hogy megfontoltabban licitáljon, és ha valamit megnyert, akkor azt korrektül vegye is át.
Másik fél: Egyáltalán nem értek egyet a leírtakkal és nem kívánok ezen még egy problémát a nyakamba venni és ilyen emberrel leálni vitatkozni!
Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a licitált árut nem kívánta átvenni.
Indokként ezt írta: Nem felelt meg az
elvárásaimnak az árú minősége és formája.
Ezt követően felhívtam rá a figyelmét, hogy ez a kibúbó így nem hihető, miután a jó minőségü fényképeknek és a korrekt méreteket is tartalmazó leírásnak a licitált áru mindenben megfelelt.
Sajnos utolsó levelemre válasz jó ideje nem érkezett, melyben kértem, hogy KONKRÉTUMOKKAL is szolgáljon, mit ért az általa leírtakon.
Sajnálom, hogy az adás-vétel nem jött létre. A jövőre nézve javaslom, hogy megfontoltabban licitáljon, és ha valamit megnyert, akkor azt korrektül vegye is át.
Másik fél: Az elöbbi visszajelzésemben leírtam az indoklást!
Köszönöm4
