Kozár_Barbara (22) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott. Korrekt vásárló. Ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.antilla178 (247) (Eladó)
Pozitív
2013.02.09. 09:27:02
1704275744
Minden ok volt, megbízható vásárló.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
512387.nhe_a (213) (Eladó)
Pozitív
2006.02.10. 07:31:03
5342216
Minden rendben ment, a megbeszéltek szerint. Kitűnő partner, csak ajánlani tusom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licitált áru vételárát a megbeszéltek ellenére a mai napig nem utalta át.A számítógépe állítólag nem jó,a telefonhívásaimat nem fogadja.Valószinüleg meggondolta magát,de velem ezt nem közölte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom, semmi gond, kicsit pontosabban. Köszönöm ! Fekete Attila
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, flottul ment minden. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barby kedves és rugalmas partner , ajánlom másnak is ! Jolly
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Példásan gyors utalás, köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható és nagyon segitőkész partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, köszönöm a väsärläst
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a väsärläst!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, rendes partner. Szivesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépek a ruhák, jó állapotúak! Gyors, korrekt csomagküldés! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm az üzletet!! Nagyon korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem ez a partner tényleg megérdemli a pozitív értékelést! Sokat segített és hitt bennem! Csak ajánlani tudom! A hálózsák pedig mintha vadonat új lenne!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hihetetlenül jó, hogy így látatlanban is lehet bízni emberekben, jól esett, hogy ilyen gyorsan, bizalommal sikerült elintézni az üzletet. Nagyon örülök, hogy sikerült. Mindenkinek tudom Barbit ajánlani!!! Korrekt, gyors, pontos. És a tipegő is hibátlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt és kedves vevő, csak ajánlani tudom!! Még egyszer köszönöm a vásárlást, üdv: Domandi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
22790.zmariann (179) (Vevő)
Pozitív
2005.06.06. 19:32:37
2432788
Nagyon korrekt,megbízható eladó,csak ajánlani tudom,és köszönjük az ajándék pelustáskát is:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, segítőkész partner, mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
262310.jadi67_v (2) (Vevő)
Semleges
2005.04.29. 20:51:35
2115958
Szintán semleges adok,mert sajnos az utolsó időben szóltak nekem is,hogy nem jó a méret!És még most is bocs érte!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos, korrekt partner csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben lezajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
262310.jadi67_v (2) (Vevő)
Pozitív
2005.04.01. 21:14:13
1930903
korrekt és pontos vevő!Bátran merem ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, korrekt és megbízható partner, ajánlom bárkinek, köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, korrekt és megbízható partner, ajánlom bárkinek, köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NAgyon korrekt partner, az árú ideért, akkorra amikorra mondta, a leírásnak pontosan megfelelt. Bártan merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
75374.baricz (1486) (Vevő)
Pozitív
2005.03.08. 23:36:30
1750179
Bár a termékleírásban egy apró hibáról nem tett említést, utólag emailben mindent sikerült tisztáznunk. Azért is adok pozitív minősítést, mert ritka a vaterán az olyan eladó, aki ennyire jól kezeli a problémákat és ugyanolyan kedves és higgadt marad. Üdv. Timi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzletfél !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló áru,kedves emberek,csak meleg szívvel ajánlhatom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
88302.Irázi_Viktória (9) (Vevő)
Pozitív
2004.11.15. 11:13:49
1189266
Az árú sérülésmentesen megérkezett és ugyanaz, amit a vaterán felkínált az eladó. Nagyon jó volt vele együttműködni. Ajánlom Mindenkinek *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a licitált árut nem kívánta átvenni.
Indokként ezt írta: Nem felelt meg az
elvárásaimnak az árú minősége és formája.
Ezt követően felhívtam rá a figyelmét, hogy ez a kibúbó így nem hihető, miután a jó minőségü fényképeknek és a korrekt méreteket is tartalmazó leírásnak a licitált áru mindenben megfelelt.
Sajnos utolsó levelemre válasz jó ideje nem érkezett, melyben kértem, hogy KONKRÉTUMOKKAL is szolgáljon, mit ért az általa leírtakon.
Sajnálom, hogy az adás-vétel nem jött létre. A jövőre nézve javaslom, hogy megfontoltabban licitáljon, és ha valamit megnyert, akkor azt korrektül vegye is át.
Másik fél: Egyáltalán nem értek egyet a leírtakkal és nem kívánok ezen még egy problémát a nyakamba venni és ilyen emberrel leálni vitatkozni!
Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a licitált árut nem kívánta átvenni.
Indokként ezt írta: Nem felelt meg az
elvárásaimnak az árú minősége és formája.
Ezt követően felhívtam rá a figyelmét, hogy ez a kibúbó így nem hihető, miután a jó minőségü fényképeknek és a korrekt méreteket is tartalmazó leírásnak a licitált áru mindenben megfelelt.
Sajnos utolsó levelemre válasz jó ideje nem érkezett, melyben kértem, hogy KONKRÉTUMOKKAL is szolgáljon, mit ért az általa leírtakon.
Sajnálom, hogy az adás-vétel nem jött létre. A jövőre nézve javaslom, hogy megfontoltabban licitáljon, és ha valamit megnyert, akkor azt korrektül vegye is át.
Másik fél: Az elöbbi visszajelzésemben leírtam az indoklást!
Köszönöm4
