10244986.suni2521 (1) 52.17% felhasználó összefoglaló oldala

52.17% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
52.17% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 12 14 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 11 12 adásvétel
0 0 23 26 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.04.02.
Utolsó belépés: 2008.07.21. 10:54
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

bibiblocksberg (739) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.22. 16:22:40

Termékkód

383445317

A kapcsolatfevétel létrejött, kérte hogy várjuk míg egy másik termék lejár amire licitált és azzal együtt fizet. Úgy gondolom elég türelmes voltam, az utóbbi leveleimre már nem is reagált. Sajnálom, de gondolom érthető a negatív

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bibiblocksberg (739) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.22. 16:22:39

Termékkód

377127765

A kapcsolatfevétel létrejött, kérte hogy várjuk míg egy másik termék lejár amire licitált és azzal együtt fizet. Úgy gondolom elég türelmes voltam, az utóbbi leveleimre már nem is reagált. Sajnálom, de gondolom érthető a negatív

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

puttonyos (1172) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.14. 19:31:40

Termékkód

387502968

A kapcs.felvétel megtörtént,de az általam megadott időpontokra nem reagált:jó-e vagy sem.Megbeszéltük,hogy szándéka komolyságát jelezve utal-nem tette meg.Előző értékeléseit nézve nem tudok megbízni benne hogy megveszi a táskát.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kicsikeno (617) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.14. 16:14:36

Termékkód

389092939

Sajnos az adás-vétel nem jött össze, bár a kapcsolatot sikerült egymással felvennünk, a legutóbbi leveleimre már nem válaszolt, és a megbeszélt" határidőig nem fizetett". Én vártam, de tovább nem szeretnék!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

urai (2346) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.14. 10:53:19

Termékkód

383809210

4hétig vártam,de az igéret ellenére,az utalást mai napig nem kaptam meg.sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Anjika (2645) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.07.14. 10:04:35

Termékkód

383520018

Sajnos az eltelt idő alatt nem érkezett meg a pénz,ígéretet kaptam,utána semmi reakció,a teszvesz szabályai szerint tovább nem tudok várni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bendi0808 (715) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.06.16. 19:00:42

Termékkód

362113059

3 hete, hogy megnyerte a terméket, s postáztam, de a pénz máig nem érkezett meg.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

adrika3z (3002) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.06.13. 14:56:38

Termékkód

369722147

Nem jelentkezik a termékért, levelekre, fizetési felszólításra nem reagál, megbízhatatlan, mint már írták előttem. Nem ajánlom senkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

brie1 (533) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.06.12. 10:28:56

Termékkód

362031921

Semmi reakció, hiába kerestem többször is. Azt hiszem naggyon is türelmes voltam eddig!!! Úgy néz ki, nem volt rá érdemes.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

manyo1 (283) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.05.27. 16:02:16

Termékkód

344478290

Sajnos, miután elküldtem a számlaszámot, majd egy hónap múlva a fizetési emlékeztetőt is, mégsem vette fel velem a kapcsolatot... Nem tudom őt ajánlani, mivel nem fizette ki a vételárat többszöri levél után sem.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zsoltika27_t (550) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.05.26. 14:11:04

Termékkód

339835686

Április 15-e óta várok a pénzemrre :((( Fölhivtalak, azt mondtad majd postán küldöd. De még azóta sem ért ide, hát ez szomorú.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

majormagda (424) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.05.20. 08:01:50

Termékkód

356195318

12 napot vártam többször kerestem e-mailen +tel.de semmi 13.nap fizetési emlékeztető után közli,hogy mégsem kell az áru.nem ajánlom senkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.