10244986.suni2521 (1) 52.17% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bibiblocksberg (739) (Eladó)
Negatív
2008.07.22. 16:22:40
383445317
A kapcsolatfevétel létrejött, kérte hogy várjuk míg egy másik termék lejár amire licitált és azzal együtt fizet. Úgy gondolom elég türelmes voltam, az utóbbi leveleimre már nem is reagált. Sajnálom, de gondolom érthető a negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bibiblocksberg (739) (Eladó)
Negatív
2008.07.22. 16:22:39
377127765
A kapcsolatfevétel létrejött, kérte hogy várjuk míg egy másik termék lejár amire licitált és azzal együtt fizet. Úgy gondolom elég türelmes voltam, az utóbbi leveleimre már nem is reagált. Sajnálom, de gondolom érthető a negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megkaptuk a papucsot, sorry a késői értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors partner. a cipő kicsit nagy lett,de legalább nem kicsi :-) eladás előtt egy mosás azért rá fért volna....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.puttonyos (1172) (Eladó)
Negatív
2008.07.14. 19:31:40
387502968
A kapcs.felvétel megtörtént,de az általam megadott időpontokra nem reagált:jó-e vagy sem.Megbeszéltük,hogy szándéka komolyságát jelezve utal-nem tette meg.Előző értékeléseit nézve nem tudok megbízni benne hogy megveszi a táskát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az adás-vétel nem jött össze, bár a kapcsolatot sikerült egymással felvennünk, a legutóbbi leveleimre már nem válaszolt, és a megbeszélt" határidőig nem fizetett". Én vártam, de tovább nem szeretnék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.4hétig vártam,de az igéret ellenére,az utalást mai napig nem kaptam meg.sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az eltelt idő alatt nem érkezett meg a pénz,ígéretet kaptam,utána semmi reakció,a teszvesz szabályai szerint tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bartalosdetti (859) (Eladó)
Pozitív
2008.06.22. 23:55:50
364850927
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom másoknak is!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden, kedves,kapcsolattarto vevö, ajanlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sikeres üzlet! megbizható vásárló!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hete, hogy megnyerte a terméket, s postáztam, de a pénz máig nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezik a termékért, levelekre, fizetési felszólításra nem reagál, megbízhatatlan, mint már írták előttem. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Semmi reakció, hiába kerestem többször is. Azt hiszem naggyon is türelmes voltam eddig!!! Úgy néz ki, nem volt rá érdemes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden oké,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5921799.MartonIldi (2517) (Eladó)
Pozitív
2008.06.04. 08:23:09
369891389
Nagyon kedves, megbízható és pontos vevő, szívből és szeretettel ajánlom! + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.patricia740 (4075) (Eladó)
Pozitív
2008.05.30. 10:10:23
366493610
Kedves,megbizható vevő!Ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.patricia740 (4075) (Eladó)
Pozitív
2008.05.30. 10:10:23
363840130
Kedves,megbizható vevő!Ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, miután elküldtem a számlaszámot, majd egy hónap múlva a fizetési emlékeztetőt is, mégsem vette fel velem a kapcsolatot... Nem tudom őt ajánlani, mivel nem fizette ki a vételárat többszöri levél után sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltika27_t (550) (Eladó)
Negatív
2008.05.26. 14:11:04
339835686
Április 15-e óta várok a pénzemrre :((( Fölhivtalak, azt mondtad majd postán küldöd. De még azóta sem ért ide, hát ez szomorú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5089292.Maganona (178) (Eladó)
Pozitív
2008.05.21. 14:23:14
357776979
Szuper Teszveszes ! Csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.incifincibolt (4882) (Eladó)
Pozitív
2008.05.21. 11:19:53
366808316
Megbízható, pontos partner. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.incifincibolt (4882) (Eladó)
Pozitív
2008.05.21. 11:19:53
366808307
Megbízható, pontos partner. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.majormagda (424) (Eladó)
Negatív
2008.05.20. 08:01:50
356195318
12 napot vártam többször kerestem e-mailen +tel.de semmi 13.nap fizetési emlékeztető után közli,hogy mégsem kell az áru.nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.