1051820.zsizsu11_v (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala

90.91% pozitív visszajelzés
(10 Felhasználó adta)
90.91% pozitív visszajelzés
(10 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 10 11 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 11 12 adásvétel
Lakhely: Mezőkövesd
Regisztráció dátuma: 2009.06.22.
Utolsó belépés: 2010.12.01. 12:21
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

asaradam (1883) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.09.05. 08:51:48

Termékkód

150566226

Mivel a vevő nem tüntette fel a felhasználói nevét a levélben, így sajnos az üzenete elkallódott. Telefonon nem keresett több levelet nem írt. Valószínűleg meggondolta magát. Kezdő Vaterás, nem ajánlom !!! Miután megkapta a postaköltségre vonatkozó levelemet, és megkérdeztem, miért nem írt egy levelet a semleges értékelés helyett, ez volt a válasza: "Lehetett volna negatív is. Felejtsük el, áruld másnak a lámpát."
Másik fél: A licitálás után jelentkeztem az eladónál: "Legkésőbb pénteken utalom a ledes lámpa árát + a postaköltséget.Légyszí' segíts, mert nem tudom, összesen mennyit is kell küldenem." Közel egy hónapig vártam a választ, ezután jeleztem, hogy az adásvétel nem jött létre és semleges értékelést adtam. A válasz: A semleges értékelés helyett örültem volna, ha ír inkább még egy levelet. Mivel napi 30 levelet kapok így egy-néhány el szokott kallódni, ezért nem válaszoltam. A postaköltség 365ft. Valóban lemondtam az árut, de szerintem furcsa érv, hogy elkallódik nála a levél és ezért a vevő a hibás. Levelemben az áru neve és a címem benne volt. Rendetlen üzletben arrogáns eladó, nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valószínűleg meggondolta magát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.