1051820.zsizsu11_v (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mivel a vevő nem tüntette fel a felhasználói nevét a levélben, így sajnos az üzenete elkallódott.
Telefonon nem keresett több levelet nem írt.
Valószínűleg meggondolta magát.
Kezdő Vaterás, nem ajánlom !!!
Miután megkapta a postaköltségre vonatkozó levelemet, és megkérdeztem, miért nem írt egy levelet a semleges értékelés helyett, ez volt a válasza:
"Lehetett volna negatív is. Felejtsük el, áruld másnak a lámpát."
Másik fél: A licitálás után jelentkeztem az eladónál:
"Legkésőbb pénteken utalom a ledes lámpa árát + a postaköltséget.Légyszí' segíts, mert nem tudom, összesen mennyit is kell küldenem."
Közel egy hónapig vártam a választ, ezután jeleztem, hogy az adásvétel nem jött létre és semleges értékelést adtam.
A válasz:
A semleges értékelés helyett örültem volna, ha ír inkább még egy levelet.
Mivel napi 30 levelet kapok így egy-néhány el szokott kallódni, ezért nem válaszoltam.
A postaköltség 365ft.
Valóban lemondtam az árut, de szerintem furcsa érv, hogy elkallódik nála a levél és ezért a vevő a hibás. Levelemben az áru neve és a címem benne volt. Rendetlen üzletben arrogáns eladó, nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
