1051820.zsizsu11_v (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
1578743.agyas36 (232) (Eladó)
Pozitív
2010.12.07. 15:12:02
188226346
Minden rendben ment ajánlom mindeninek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BobcsakKitti (587) (Eladó)
Pozitív
2010.01.01. 15:56:36
156534813
Megbízható, kapcsolattartó, jóindulatú, kellemes partner. Szívből ajánlom mindenkinek! Rendben megtörtént az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt vaterás,bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lorinczbarna (125) (Eladó)
Pozitív
2009.09.11. 23:43:02
151736461
minden rendben ment. ajánlhatom bátran.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
590214.atesz153 (174) (Eladó)
Pozitív
2009.09.09. 14:08:33
152269060
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
590214.atesz153 (174) (Eladó)
Pozitív
2009.09.09. 14:00:34
152269058
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel a vevő nem tüntette fel a felhasználói nevét a levélben, így sajnos az üzenete elkallódott.
Telefonon nem keresett több levelet nem írt.
Valószínűleg meggondolta magát.
Kezdő Vaterás, nem ajánlom !!!
Miután megkapta a postaköltségre vonatkozó levelemet, és megkérdeztem, miért nem írt egy levelet a semleges értékelés helyett, ez volt a válasza:
"Lehetett volna negatív is. Felejtsük el, áruld másnak a lámpát."
Másik fél: A licitálás után jelentkeztem az eladónál:
"Legkésőbb pénteken utalom a ledes lámpa árát + a postaköltséget.Légyszí' segíts, mert nem tudom, összesen mennyit is kell küldenem."
Közel egy hónapig vártam a választ, ezután jeleztem, hogy az adásvétel nem jött létre és semleges értékelést adtam.
A válasz:
A semleges értékelés helyett örültem volna, ha ír inkább még egy levelet.
Mivel napi 30 levelet kapok így egy-néhány el szokott kallódni, ezért nem válaszoltam.
A postaköltség 365ft.
Valóban lemondtam az árut, de szerintem furcsa érv, hogy elkallódik nála a levél és ezért a vevő a hibás. Levelemben az áru neve és a címem benne volt. Rendetlen üzletben arrogáns eladó, nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan megbízható,nagyon kedves és gyors vevő.Csak ajánlani tudom!: ))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner , minden rendben ment+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Borneo22_a (128) (Eladó)
Pozitív
2009.08.25. 09:52:53
151435021
Korrekt megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
