1069292.Csentike_v (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
laptopalkatreszek (6708) (Vevő)
Negatív
2010.04.21. 08:48:51
166821815
03.31-én elutaltam az összeget,eladó azt állította 7-én postázta a terméket,majd többszöri telefonhívásra és levelezésre(miután már kilátásba helyeztem a rendőrségi feljelentést) adott 2 csomagazonosítót,amelyikből az egyiket ott helyben kézbesítették 6-án!,a másikat pedig aznap adták fel.Tehát bebizonyosodott hogy több mint 2 hétig nem adta postára a gépet,miközben ennek ellenkezőjét állította.Ráadásul a töltőt sem küldte el a csomagban.Mindenki döntse el ezekután hogy érdemes-e tőle vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát erre sajnos nem tudok mit adni.1 hete próbálom felvenni vele a kapcsolatot, 2 emailt küldtem (12.10 és 12.15-én), valamint 2 sms-t (12.17 és 12.18), majd 1x hívni próbáltam (12.18), azt hiszem, mindent megtettem az ügy érdekében. Ha leütni le tudta a terméket, akkor jelentkezni is tudott volna. A vatera nem játék! A legjobban azt sajnálom, hogy most majd megint kapok egy negatívat azért, mert a vevő nem jelentkezett. :((
Másik fél: Ezt már megbeszéltük. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
