1069292.Csentike_v (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
telefon197 (333) (Eladó)
Pozitív
2010.05.05. 09:25:42
167746522
Minsen rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laptopalkatreszek (6708) (Vevő)
Negatív
2010.04.21. 08:48:51
166821815
03.31-én elutaltam az összeget,eladó azt állította 7-én postázta a terméket,majd többszöri telefonhívásra és levelezésre(miután már kilátásba helyeztem a rendőrségi feljelentést) adott 2 csomagazonosítót,amelyikből az egyiket ott helyben kézbesítették 6-án!,a másikat pedig aznap adták fel.Tehát bebizonyosodott hogy több mint 2 hétig nem adta postára a gépet,miközben ennek ellenkezőjét állította.Ráadásul a töltőt sem küldte el a csomagban.Mindenki döntse el ezekután hogy érdemes-e tőle vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra16 (3624) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 17:17:28
166646801
Hihetetlen gyors és pontos Vásárlóval találkozhattam. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm és sok sok pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra16 (3624) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 17:17:28
166854627
Hihetetlen gyors és pontos Vásárlóval találkozhattam. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm és sok sok pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra16 (3624) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 17:17:28
166318356
Hihetetlen gyors és pontos Vásárlóval találkozhattam. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm és sok sok pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom! Minden rendben zajlott! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát erre sajnos nem tudok mit adni.1 hete próbálom felvenni vele a kapcsolatot, 2 emailt küldtem (12.10 és 12.15-én), valamint 2 sms-t (12.17 és 12.18), majd 1x hívni próbáltam (12.18), azt hiszem, mindent megtettem az ügy érdekében. Ha leütni le tudta a terméket, akkor jelentkezni is tudott volna. A vatera nem játék! A legjobban azt sajnálom, hogy most majd megint kapok egy negatívat azért, mert a vevő nem jelentkezett. :((
Másik fél: Ezt már megbeszéltük. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, pontos, megbízható!!! Azonnal jelentkezett és minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
