sumo168 (11) 86.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Inkorrekt vásárló ! A vevő a vásárláskor személyes átvételt jelölt meg,és leütés után azonnal közölte,hogy személyesen nem tudja átvenni a terméket, postázást kér ,előreutalással! Az adatok átküldése után nem utalt, elérhetetlenné vált! 21 napot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szerszamgepek (5944) (Eladó)
Negatív
2018.06.29. 08:38:27
2638051184
Az illető nem jelentkezett a termékért, állítólag a vatera nem küldte neki a számlaszámot, pedig a vásárlási értesítő automatikus kiküldése be van állítva. Ha nem kapta meg miért nem keresett, van telefon van email? Én azt nem látom,hogy nem kapta meg az értesítőt. Hát leütötte a terméket, gondolom szüksége van/volt rá. Én úgy látom az értékelések alapján nem esünk egy kategóriába, nem kell okoskodni: "mit akar a vaterán",másoknak minden megy önnek meg nem ,biztos nálam van a hiba...NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem jelentkezett a termékért