sumo168 (11) 86.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Inkorrekt vásárló ! A vevő a vásárláskor személyes átvételt jelölt meg,és leütés után azonnal közölte,hogy személyesen nem tudja átvenni a terméket, postázást kér ,előreutalással! Az adatok átküldése után nem utalt, elérhetetlenné vált! 21 napot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szerszamgepek (5944) (Eladó)
Negatív
2018.06.29. 08:38:27
2638051184
Az illető nem jelentkezett a termékért, állítólag a vatera nem küldte neki a számlaszámot, pedig a vásárlási értesítő automatikus kiküldése be van állítva. Ha nem kapta meg miért nem keresett, van telefon van email? Én azt nem látom,hogy nem kapta meg az értesítőt. Hát leütötte a terméket, gondolom szüksége van/volt rá. Én úgy látom az értékelések alapján nem esünk egy kategóriába, nem kell okoskodni: "mit akar a vaterán",másoknak minden megy önnek meg nem ,biztos nálam van a hiba...NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem jelentkezett a termékérthonda680 (6937) (Eladó)
Pozitív
2018.06.24. 22:00:19
2624714165
Minden rendben volt, gyors, pontos, megbízható vásárló. Köszönöm. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.honda680 (6937) (Eladó)
Pozitív
2018.06.24. 22:00:19
2624715833
Minden rendben volt, gyors, pontos, megbízható vásárló. Köszönöm. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható Partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szerszamgepek (5944) (Eladó)
Pozitív
2018.02.05. 11:42:15
2586583895
Minden rendben zajlott, köszönjük a vásárlást, és visszavárjuk legközelebb is. Ajánljuk a kedves felet bizalommal. ***** Szerszamgepek, minden ami elektronika...*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
inShop-webaruhaz (11781) (Eladó)
Pozitív
2018.01.11. 16:27:22
2576587487
Minden rendben ment, ajánljuk és köszönjük a vásárlást! :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
inShop-webaruhaz (11781) (Eladó)
Pozitív
2018.01.11. 16:27:21
2576586584
Minden rendben ment, ajánljuk és köszönjük a vásárlást! :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zolika32 (1648) (Eladó)
Pozitív
2017.09.06. 18:30:53
2522478296
Pontos, megbízható Vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
... az emberek tesznek bizalmatlanná!:-( Minden rendben, nagyszerű üzleti partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
febertok46 (2234) (Vevő)
Pozitív
2016.01.22. 20:17:45
2187479849
A termék rendben megérkezett, köszönöm. Korrekt, gyors, pontos üzletfél, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Csak++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ThomasAngelo (120) (Eladó)
Pozitív
2015.11.26. 13:51:15
2136077297
Maximálisan ajánlom! Minden a megbeszéltek szerint ment. :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben volt, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, kommunikatív vevő.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzleti partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
