Abel411 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
75% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2015.11.08.
Utolsó belépés: 2021.10.30. 08:49
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom. Leütés után azonnal írtam emailt, átvettem volna a terméket.Megkért rá hogy vaterán kívül intézzük a dolgot, hogy neki ne kelljen fizetnie a vaterának. Illetve még árat is emelt. Végül emelt áron,20.000 forintért hajlandó volt rá hogy megvehessem a bútorokat, de a kommunikáció és szövegértés szörnyű, és amiket privátban írkált az is döbbenetes.Ha leütsz nála valamit, a duplája lesz az ár,de ha sokáig igyekszel vissza tudod alkudni az eredeti közelébe.Megvettem tőle a bútorokat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
