Abel411 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom. Leütés után azonnal írtam emailt, átvettem volna a terméket.Megkért rá hogy vaterán kívül intézzük a dolgot, hogy neki ne kelljen fizetnie a vaterának. Illetve még árat is emelt. Végül emelt áron,20.000 forintért hajlandó volt rá hogy megvehessem a bútorokat, de a kommunikáció és szövegértés szörnyű, és amiket privátban írkált az is döbbenetes.Ha leütsz nála valamit, a duplája lesz az ár,de ha sokáig igyekszel vissza tudod alkudni az eredeti közelébe.Megvettem tőle a bútorokat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül segítőkész, együttműködő partner, nagyon megbízható, mindenben a segítségemre volt, hogy le tudjuk bonyolítani az adásvételt. Köszönjük és minden jót kívánunk a kedves eladónak. Szívből ajánlom az eladót+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszélés szerint történt! Bár kezdő vaterás, jó szívvel ajánlom. Csak ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
