1122667.tothcsabi74_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Valentino84 (1030) (Eladó)
Negatív
2010.06.13. 18:00:40
171570657
Maximálisan gusztustalan stílusú, unintelligens stb. A terméket nem akarta átvenni az M3 kivezetőn sem, holott mellette lakik. Postán szintén nem volt hajlandó, köszönni meg sajnos az anyja nem tanította meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket nem akarta átvenni.A vevő megtekintette, kipróbálta a terméket, de esze ágába se volt kifizetni a vételárat. Mondvacsinált indok miatt nem fizette ki, és nem is tájékoztatott szándékáról csak akkor amikor már leültünk, hogy megnézze a terméket. Közölte, hogy csak azért találkozott velem, hogy megtudjon nézni egy ilyen telefont. Ennyire jellemtelen vevővel még nem találkoztam. Senkinek sem ajánlom!!!
Másik fél: Az eladó egy olyan terméket kínált eladásra amihez itt Magyarországon egyáltalán nem lehet beszerezni semmilyen alkatrészt(pl:hálózati töltő,akkumulátor,...stb)SENKINEK NEM AJÁNLOM HOGY ILYEN GAGYI TELEFONT VÁSÁROLJON!!!NEM SZABAD!!!AZ ELADÓT SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!TISZTELETTEL:tothcsabi74
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
