1122667.tothcsabi74_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala

50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 7 7 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.08.31.
Utolsó belépés: 2010.06.13. 22:10
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Valentino84 (1030) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.13. 18:00:40

Termékkód

171570657

Maximálisan gusztustalan stílusú, unintelligens stb. A terméket nem akarta átvenni az M3 kivezetőn sem, holott mellette lakik. Postán szintén nem volt hajlandó, köszönni meg sajnos az anyja nem tanította meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket nem akarta átvenni.
Felhasználó

Hali081_t (13) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.02.26. 13:26:19

Termékkód

163771335

A vevő megtekintette, kipróbálta a terméket, de esze ágába se volt kifizetni a vételárat. Mondvacsinált indok miatt nem fizette ki, és nem is tájékoztatott szándékáról csak akkor amikor már leültünk, hogy megnézze a terméket. Közölte, hogy csak azért találkozott velem, hogy megtudjon nézni egy ilyen telefont. Ennyire jellemtelen vevővel még nem találkoztam. Senkinek sem ajánlom!!!
Másik fél: Az eladó egy olyan terméket kínált eladásra amihez itt Magyarországon egyáltalán nem lehet beszerezni semmilyen alkatrészt(pl:hálózati töltő,akkumulátor,...stb)SENKINEK NEM AJÁNLOM HOGY ILYEN GAGYI TELEFONT VÁSÁROLJON!!!NEM SZABAD!!!AZ ELADÓT SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!TISZTELETTEL:tothcsabi74

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megtekintette, kipróbálta a terméket, de egyébként se állt szándékába fizetni, mert csak meg akarta nézni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.