1122667.tothcsabi74_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Valentino84 (1030) (Eladó)
Negatív
2010.06.13. 18:00:40
171570657
Maximálisan gusztustalan stílusú, unintelligens stb. A terméket nem akarta átvenni az M3 kivezetőn sem, holott mellette lakik. Postán szintén nem volt hajlandó, köszönni meg sajnos az anyja nem tanította meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket nem akarta átvenni.sakuraba39 (211) (Eladó)
Pozitív
2010.06.05. 19:07:12
171544317
Minden rendben volt csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Deadsnake_a (51) (Eladó)
Pozitív
2010.02.28. 14:27:43
162739505
Rugalmas megbízható üzleti partner. Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő megtekintette, kipróbálta a terméket, de esze ágába se volt kifizetni a vételárat. Mondvacsinált indok miatt nem fizette ki, és nem is tájékoztatott szándékáról csak akkor amikor már leültünk, hogy megnézze a terméket. Közölte, hogy csak azért találkozott velem, hogy megtudjon nézni egy ilyen telefont. Ennyire jellemtelen vevővel még nem találkoztam. Senkinek sem ajánlom!!!
Másik fél: Az eladó egy olyan terméket kínált eladásra amihez itt Magyarországon egyáltalán nem lehet beszerezni semmilyen alkatrészt(pl:hálózati töltő,akkumulátor,...stb)SENKINEK NEM AJÁNLOM HOGY ILYEN GAGYI TELEFONT VÁSÁROLJON!!!NEM SZABAD!!!AZ ELADÓT SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!TISZTELETTEL:tothcsabi74
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MARCHELO_a (233) (Eladó)
Semleges
2010.01.02. 15:48:01
154291795
Félreértettük egymást.
Másik fél: Félreértettük egymást ezért nem jött létre a vásárlás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
224786.AntalBali (121) (Eladó)
Semleges
2009.11.04. 19:10:55
152810295
Nem kommentálnám.
Másik fél: Semlegesen zárult a tranzakció,de nem volt különösebb probléma.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre de kezdő vaterásra való tekintettel semlegesen értékelem most ezt.Ettől függetlenül ajánlom.+++
Másik fél: Semlegesen zárult a tranzakció,de nem volt különösebb probléma.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
