ilabp (21) 86.21%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A telefonszáma nem működik az levelekre nem válaszol 1 hónapnál is többet vártam rá, már nem várom tovább. Nagyon NEGATÍV!!! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MAXIMÁLISAN negatív.1 hónapot vártam.Állítólag nem vitte ki neki a postás, utána azt írta, utalja, majd azt,hogy befizeti, mai napig nem jött meg a pénz. Csak ígérgetni tud, ez már a 3. negatív, remélem kizárják.2500 Ft-om bánta!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dodoka2008 (338) (Eladó)
Negatív
2008.10.29. 10:01:06
463195736
Licitál de nem jelentkezik a telefonszám nem kapcsolhato e-mailra nem reagál 1 hete nyerte meg a terméket nem várok rá nem megbizhato nem ajánlom senkinek az ilyet ki kell zárni ezt a teszvesznek is megirom de azért látom bejelentkezik
Másik fél: Tisztelt Eladó! Egy malőr folytán a kapcsolt email címem, ahova az értesítéseket is kapom, nem volt napokig elérhető, ezért nem jelentkeztem. Amennyiben visszavonja az értékelést, átutalom az összeget, ha küld egy számlaszámot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pénzt nem utalta, levélre nem válaszol, telefonszáma nem elérhető, két hetet vártam.
Másik fél: A pénzt elküldtem csekken, és igazolni is tudom!!! Míg más már rég megkapta, és pozitív értékelésben részesített, oda is meg kellett érkeznie, de nekem nem érkezett meg a vásárolt termék!!!!!!! Kérésre csekk másolatát küldöm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
