ilabp (21) 86.21% felhasználó összefoglaló oldala

86.21% pozitív visszajelzés
(25 Felhasználó adta)
86.21% pozitív visszajelzés
(25 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 25 31 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 29 35 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.09.01.
Utolsó belépés: 2008.11.06. 06:58
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ati0707 (258) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.11.13. 17:25:56

Termékkód

454783045

A telefonszáma nem működik az levelekre nem válaszol 1 hónapnál is többet vártam rá, már nem várom tovább. Nagyon NEGATÍV!!! :-(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pedrock (17) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.11.11. 20:17:03

Termékkód

446229197

MAXIMÁLISAN negatív.1 hónapot vártam.Állítólag nem vitte ki neki a postás, utána azt írta, utalja, majd azt,hogy befizeti, mai napig nem jött meg a pénz. Csak ígérgetni tud, ez már a 3. negatív, remélem kizárják.2500 Ft-om bánta!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dodoka2008 (338) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.10.29. 10:01:06

Termékkód

463195736

Licitál de nem jelentkezik a telefonszám nem kapcsolhato e-mailra nem reagál 1 hete nyerte meg a terméket nem várok rá nem megbizhato nem ajánlom senkinek az ilyet ki kell zárni ezt a teszvesznek is megirom de azért látom bejelentkezik
Másik fél: Tisztelt Eladó! Egy malőr folytán a kapcsolt email címem, ahova az értesítéseket is kapom, nem volt napokig elérhető, ezért nem jelentkeztem. Amennyiben visszavonja az értékelést, átutalom az összeget, ha küld egy számlaszámot.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

SIPISL (532) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.10.29. 08:11:36

Termékkód

453850969

Pénzt nem utalta, levélre nem válaszol, telefonszáma nem elérhető, két hetet vártam.
Másik fél: A pénzt elküldtem csekken, és igazolni is tudom!!! Míg más már rég megkapta, és pozitív értékelésben részesített, oda is meg kellett érkeznie, de nekem nem érkezett meg a vásárolt termék!!!!!!! Kérésre csekk másolatát küldöm.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.