ilabp (21) 86.21%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
11311040.Patakinejarkovit_t (75) (Vevő)
Pozitív
2008.11.28. 18:28:46
464026224
+ igen megbízható eladó köszönjük szépen! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefonszáma nem működik az levelekre nem válaszol 1 hónapnál is többet vártam rá, már nem várom tovább. Nagyon NEGATÍV!!! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MAXIMÁLISAN negatív.1 hónapot vártam.Állítólag nem vitte ki neki a postás, utána azt írta, utalja, majd azt,hogy befizeti, mai napig nem jött meg a pénz. Csak ígérgetni tud, ez már a 3. negatív, remélem kizárják.2500 Ft-om bánta!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10219179.lecsoka_2008 (2) (Vevő)
Pozitív
2008.11.04. 19:54:50
454675571
minden rendben ment ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,közvetlen,pontos partner! Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, udvarias Teszvesz-es. Szívből ajánlom. Köszönöm a dvd-t ! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt rugalmas eladó. Csak ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt rugalmas eladó. Csak ++++++++
Másik fél: Megbízható, gyors vásárló. Csak ajánlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dodoka2008 (338) (Eladó)
Negatív
2008.10.29. 10:01:06
463195736
Licitál de nem jelentkezik a telefonszám nem kapcsolhato e-mailra nem reagál 1 hete nyerte meg a terméket nem várok rá nem megbizhato nem ajánlom senkinek az ilyet ki kell zárni ezt a teszvesznek is megirom de azért látom bejelentkezik
Másik fél: Tisztelt Eladó! Egy malőr folytán a kapcsolt email címem, ahova az értesítéseket is kapom, nem volt napokig elérhető, ezért nem jelentkeztem. Amennyiben visszavonja az értékelést, átutalom az összeget, ha küld egy számlaszámot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pénzt nem utalta, levélre nem válaszol, telefonszáma nem elérhető, két hetet vártam.
Másik fél: A pénzt elküldtem csekken, és igazolni is tudom!!! Míg más már rég megkapta, és pozitív értékelésben részesített, oda is meg kellett érkeznie, de nekem nem érkezett meg a vásárolt termék!!!!!!! Kérésre csekk másolatát küldöm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott; köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes, korrekt, rugalmas teszveszes; ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4897968.vizicsibe (119) (Vevő)
Pozitív
2008.10.22. 20:09:56
460025097
Korrekt megbízható eladó:Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9169160.alphabetbomber_t (52) (Vevő)
Pozitív
2008.10.21. 19:06:25
460009022
Megbízható, korrekt eladó és a kávé-y(e)a(h)...
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10384027.bracsos100_t (15) (Vevő)
Pozitív
2008.10.21. 07:53:49
459475403
Nagyon megbizható!Mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Köszönöm a vásárlást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt,gyors!
Másik fél: Köszönöm szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors!
Másik fél: Köszönöm szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom, mindenkinek!
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt eladó,cak ajánlani tudom mindenkinek!
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10543870.kami0210 (17) (Eladó)
Pozitív
2008.10.09. 20:11:03
436105839
Minden rendben volt.++
Másik fél: Köszönöm!!! Szintén ++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10543870.kami0210 (17) (Eladó)
Pozitív
2008.10.09. 20:10:25
436106270
Rendben lezajlott az adás-vétel.++
Másik fél: Köszönöm!!!! Szintén +++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak+++++
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sisqoforever (153) (Eladó)
Pozitív
2008.09.29. 09:03:17
435951453
Lassan, de biztosan pontos fizetéssel (2700Ft 10,20,50,100Ftokban) létrejött a biznisz :) Köszönöm a vásárlást.
Másik fél: Sorry, de csak azt követően voltam a bankban, mert Önt vártam. Kártyával vagy átutalással szoktam fizetni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom! Rendben volt minden:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jófej, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm. Apartner gyors korrekt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ildiko1970 (333) (Eladó)
Pozitív
2008.09.18. 20:00:08
437071571
Kedves,gyors, megbízható Vásárló! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!:))+++++++
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,pontos,ebben minden benne van.Köszönöm,ajánlom mindenkinek++++:-)
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors meg bízható, ajánlóm mindenkinek.
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, együttműködő vevő!!!:)
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
