1152096.casual27 (11) 76.19% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó egy gerinctelen féreg. A telefonszám, amit megadott nem kapcsolható, e-mailre nem válaszol. Ne vásároljatok tőle semmit, pitiáner csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.31 napja rendeltem meg a terméket. A megadott számlaszámra elutaltam a pénzt, amit vissza is igazolt. De a termék még mindig nem érkezett meg. Nem tudom mit gondoljak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam választ,egy üzenetemre sem.Ha elakarok adni valamit,minimum válaszolok!
Másik fél: hali, egy emailt nem kaptam tőled, küld el még egyszer mert nekem nem jelzett semmit
üdv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Október 1-én ütöttem le az egyik termékét, 9 nap alatt sikerült is kapcsolatba kerülnünk (ez sem rajtam múlt). Leírta a számlaszámát és az összeget, amit 12-én el is utaltam. Ezt meg is írtam neki levélben a lakcímemmel együtt. Vártam. Okt. 26-án aztán meguntam, és egy e-mailben rákérdeztem, mi a helyzet(hátha a postán kallódott el)? Azóta eltelt 4 nap, választ nem kaptam. Ma megpróbáltam felhívni a TELEFONSZÁMát, amit a vatera küldött el. NEM ÉL!!! Eddig a pillanatig voltam türelmes.
Másik fél: ment email
Több heti várakozás után sem kaptam többet ígéreteknél...
Másik fél: készlethiány, aztán meg a postán kallódott el a cucc, amit már hála sikeresen visszakaptam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
