1152096.casual27 (11) 76.19% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
korekt volt teljesen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok. köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mez szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó egy gerinctelen féreg. A telefonszám, amit megadott nem kapcsolható, e-mailre nem válaszol. Ne vásároljatok tőle semmit, pitiáner csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mirejder_t (304) (Vevő)
Semleges
2009.11.09. 19:32:08
155306548
Az árú hamar megérkezett, de a leírással ellentétben nem új a termék, hanem enyhén használt. És az Eladó Úr mosógépe is elromolhatott, mert a használat után mosás nélkül postázta a pulcsit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel minden rendben volt csak sokára érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én csak ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
31 napja rendeltem meg a terméket. A megadott számlaszámra elutaltam a pénzt, amit vissza is igazolt. De a termék még mindig nem érkezett meg. Nem tudom mit gondoljak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam választ,egy üzenetemre sem.Ha elakarok adni valamit,minimum válaszolok!
Másik fél: hali, egy emailt nem kaptam tőled, küld el még egyszer mert nekem nem jelzett semmit
üdv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Október 1-én ütöttem le az egyik termékét, 9 nap alatt sikerült is kapcsolatba kerülnünk (ez sem rajtam múlt). Leírta a számlaszámát és az összeget, amit 12-én el is utaltam. Ezt meg is írtam neki levélben a lakcímemmel együtt. Vártam. Okt. 26-án aztán meguntam, és egy e-mailben rákérdeztem, mi a helyzet(hátha a postán kallódott el)? Azóta eltelt 4 nap, választ nem kaptam. Ma megpróbáltam felhívni a TELEFONSZÁMát, amit a vatera küldött el. NEM ÉL!!! Eddig a pillanatig voltam türelmes.
Másik fél: ment email
Nincs komolyabb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, kiváló partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több heti várakozás után sem kaptam többet ígéreteknél...
Másik fél: készlethiány, aztán meg a postán kallódott el a cucc, amit már hála sikeresen visszakaptam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Későn kaptam választ
Másik fél: későn ment email a kérdésre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PinkPanther02 (268) (Vevő)
Pozitív
2009.10.11. 19:26:49
153500390
Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeresen megjött a termék.Megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, mindenkinek csak ajánlani tudom, korrekt, segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
241242.Zsoc73 (1244) (Eladó)
Pozitív
2009.09.28. 07:24:46
153256203
Kedves,korrekt partner!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben, gyorsan megtörtént az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
