1154673.brian171 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala

62.5% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
62.5% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 5 5 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 10 10 adásvétel
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2009.09.17.
Utolsó belépés: 2010.02.01. 14:47
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

GSC001 (1138) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.02.08. 19:38:12

Termékkód

158125900

2009.12.07-én vásárolt tőlem egy DVD-t, amelyet a mai napig nem vett át, nem fizett ki. Többször üzentem neki emailben, de nem kaptam választ. Próbáltam elérni telefonon, sikertelenül. 2010.01.21-én küldött utolsó felszólításomban további 1 hét haladékot adtam az üzlet lebonyolítására. Semmi nem történt, így most lezártnak tekintem az ügyet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ptusi (158) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.01.13. 09:06:33

Termékkód

158601046

Csak hiteget a fizetéssel. Az aukciót pozitívan értékelte, de vételárat nem küldte, így a terméket sem kaphatta meg. Nem értem, miért licitál az ilyen? Egyértelműen negatív!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

10322.joyszi (513) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.12.11. 13:49:19

Termékkód

156013068

A vevőt többször kerestem meg és jeleztem, hogy amennyiben nem utal, negatívot adok és ujrahirdetem a terméket. Igérgetett, igérgetett, aztán semmi nem lett belőle. Nem üzletelnék vele még egyszer! nem korrekt valakit hitegetni....lehet, hogy már régen eladtam volna a vasalót olyannak, akinek tényleg szüksége van rá!!!!
Másik fél: Ö SEM VOLT KORRET!!!! A munkahelyemből kifolyólag el kelett utaznom majdnem két hétre, és nem voltam gép közelben, ivel utánvéttel nem volt hajlando feladni9 a vasalógépet, így úgy döntötem nem biztonságos a tranzakció, és nem akartam kockáztatni a pénzemet. Úgy gondolom, ez nem linkség, hanem elővigyázatosság!!! Ha vcalaki ezt nem érti meg akkor az ne üzleteljen a Vaterán, vagy legyen rugalmasabb!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt többször kerestem meg és jeleztem, hogy amennyiben nem utal, negatívot adok és ujrahirdetem a terméket. Igérgetett, igérgetett, aztán semmi nem lett belőle. Nem üzletelnék vele még egyszer!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.