1154673.brian171 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
2009.12.07-én vásárolt tőlem egy DVD-t, amelyet a mai napig nem vett át, nem fizett ki. Többször üzentem neki emailben, de nem kaptam választ. Próbáltam elérni telefonon, sikertelenül. 2010.01.21-én küldött utolsó felszólításomban további 1 hét haladékot adtam az üzlet lebonyolítására. Semmi nem történt, így most lezártnak tekintem az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak hiteget a fizetéssel. Az aukciót pozitívan értékelte, de vételárat nem küldte, így a terméket sem kaphatta meg. Nem értem, miért licitál az ilyen? Egyértelműen negatív!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1074568.mpowerhu (951) (Eladó)
Pozitív
2010.01.02. 10:41:22
158239272
Minden rendben megy/ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lemonade64 (2275) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 11:58:19
156912116
Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
761151.Flipsy_a (84) (Eladó)
Semleges
2009.12.16. 11:37:00
155366603
Igaz az adás-vétel nem jött létre a vevő miatt,de megbízhatónak és korrektnek tartom.
Másik fél: Az eladó korrekt mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10322.joyszi (513) (Eladó)
Negatív
2009.12.11. 13:49:19
156013068
A vevőt többször kerestem meg és jeleztem, hogy amennyiben nem utal, negatívot adok és ujrahirdetem a terméket. Igérgetett, igérgetett, aztán semmi nem lett belőle. Nem üzletelnék vele még egyszer! nem korrekt valakit hitegetni....lehet, hogy már régen eladtam volna a vasalót olyannak, akinek tényleg szüksége van rá!!!!
Másik fél: Ö SEM VOLT KORRET!!!!
A munkahelyemből kifolyólag el kelett utaznom majdnem két hétre, és nem voltam gép közelben, ivel utánvéttel nem volt hajlando feladni9 a vasalógépet, így úgy döntötem nem biztonságos a tranzakció, és nem akartam kockáztatni a pénzemet.
Úgy gondolom, ez nem linkség, hanem elővigyázatosság!!!
Ha vcalaki ezt nem érti meg akkor az ne üzleteljen a Vaterán, vagy legyen rugalmasabb!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
758939.mackoood (105) (Eladó)
Pozitív
2009.12.09. 19:53:54
157565794
Minden OK! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kcsaba01_v (488) (Eladó)
Semleges
2009.11.22. 11:04:03
156034668
A megbeszélt határidőig nem érkezett meg a vételár és ha emlékezetem nem csal, nem most játszuk el ezt először...
Másik fél: Tisztelt Kalapos Csaba!
Az adás-vétel valóban nem jött össze, de ez nem az én hibámból adodott, és nem is az önéből!Ezt taglalnom ez a kis rublika nagyon kevés, ezért én örülök a semleges értékelésnek!
Üdvözlettel: Bende Pál (brian 171)
Habár én úgy emlékszem én még nem vettem öntöl semmit ezen az egy órán kivül, aminek nem jött össze az adás.vétel!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
