1154673.brian171 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala

62.5% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
62.5% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 5 5 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 10 10 adásvétel
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2009.09.17.
Utolsó belépés: 2010.02.01. 14:47
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

GSC001 (1138) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.02.08. 19:38:12

Termékkód

158125900

2009.12.07-én vásárolt tőlem egy DVD-t, amelyet a mai napig nem vett át, nem fizett ki. Többször üzentem neki emailben, de nem kaptam választ. Próbáltam elérni telefonon, sikertelenül. 2010.01.21-én küldött utolsó felszólításomban további 1 hét haladékot adtam az üzlet lebonyolítására. Semmi nem történt, így most lezártnak tekintem az ügyet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ptusi (158) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.01.13. 09:06:33

Termékkód

158601046

Csak hiteget a fizetéssel. Az aukciót pozitívan értékelte, de vételárat nem küldte, így a terméket sem kaphatta meg. Nem értem, miért licitál az ilyen? Egyértelműen negatív!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

CSERO187 (1522) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.01.04. 18:33:59

Termékkód

157927455

Minden OK! +++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1074568.mpowerhu (951) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.01.02. 10:41:22

Termékkód

158239272

Minden rendben megy/ment

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lemonade64 (2275) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.12.17. 11:58:19

Termékkód

156912116

Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

761151.Flipsy_a (84) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.12.16. 11:37:00

Termékkód

155366603

Igaz az adás-vétel nem jött létre a vevő miatt,de megbízhatónak és korrektnek tartom.
Másik fél: Az eladó korrekt mindenkinek bátran ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

apropo77 (388) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.12.14. 14:12:35

Termékkód

157444079

Korrekt partner

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

10322.joyszi (513) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.12.11. 13:49:19

Termékkód

156013068

A vevőt többször kerestem meg és jeleztem, hogy amennyiben nem utal, negatívot adok és ujrahirdetem a terméket. Igérgetett, igérgetett, aztán semmi nem lett belőle. Nem üzletelnék vele még egyszer! nem korrekt valakit hitegetni....lehet, hogy már régen eladtam volna a vasalót olyannak, akinek tényleg szüksége van rá!!!!
Másik fél: Ö SEM VOLT KORRET!!!! A munkahelyemből kifolyólag el kelett utaznom majdnem két hétre, és nem voltam gép közelben, ivel utánvéttel nem volt hajlando feladni9 a vasalógépet, így úgy döntötem nem biztonságos a tranzakció, és nem akartam kockáztatni a pénzemet. Úgy gondolom, ez nem linkség, hanem elővigyázatosság!!! Ha vcalaki ezt nem érti meg akkor az ne üzleteljen a Vaterán, vagy legyen rugalmasabb!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt többször kerestem meg és jeleztem, hogy amennyiben nem utal, negatívot adok és ujrahirdetem a terméket. Igérgetett, igérgetett, aztán semmi nem lett belőle. Nem üzletelnék vele még egyszer!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

758939.mackoood (105) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.12.09. 19:53:54

Termékkód

157565794

Minden OK! +++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kcsaba01_v (488) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.11.22. 11:04:03

Termékkód

156034668

A megbeszélt határidőig nem érkezett meg a vételár és ha emlékezetem nem csal, nem most játszuk el ezt először...
Másik fél: Tisztelt Kalapos Csaba! Az adás-vétel valóban nem jött össze, de ez nem az én hibámból adodott, és nem is az önéből!Ezt taglalnom ez a kis rublika nagyon kevés, ezért én örülök a semleges értékelésnek! Üdvözlettel: Bende Pál (brian 171) Habár én úgy emlékszem én még nem vettem öntöl semmit ezen az egy órán kivül, aminek nem jött össze az adás.vétel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.