bittmannusz (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Senkinek nem ajánlom az eladót! Nem válaszol hetek óta, nem akarja elküldeni a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom az eladót! Az után adta el a terméket másnak, hogy megvásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom az eladót! Megbízhatatlan, nem korrekt eladó. Amikor felhívtam a figyelmét, hogy nem korrekt, hogy az után adták el másnak a terméket, hogy én leütöttem, jeleztem, hogy összevárom a többi terméket (és ő ebbe írásban beleegyezett), akkor nem válaszolt többet a megkeresésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladót senkinek nem ajánlom!!!!! Megbízhatatlan eladó. Az eladó több termékét sikeresen ütöttem le, jeleztem, hogy megvárnám, amíg az utolsó licitált termék ide lejár. Ekkor pozitív választ adott. Amikor minden termék licitálása befejeződött, közli, hogy a testvére eladta idő közben az egyik terméket másnak. Felhívtam a figyelmét, hogy ez nem korrekt, majd egyik terméket sem volt hajlandó elküldeni. Nem válaszolt hetekig az emailemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.