bittmannusz (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senkinek nem ajánlom az eladót! Nem válaszol hetek óta, nem akarja elküldeni a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom az eladót! Az után adta el a terméket másnak, hogy megvásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom az eladót! Megbízhatatlan, nem korrekt eladó. Amikor felhívtam a figyelmét, hogy nem korrekt, hogy az után adták el másnak a terméket, hogy én leütöttem, jeleztem, hogy összevárom a többi terméket (és ő ebbe írásban beleegyezett), akkor nem válaszolt többet a megkeresésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladót senkinek nem ajánlom!!!!! Megbízhatatlan eladó. Az eladó több termékét sikeresen ütöttem le, jeleztem, hogy megvárnám, amíg az utolsó licitált termék ide lejár. Ekkor pozitív választ adott. Amikor minden termék licitálása befejeződött, közli, hogy a testvére eladta idő közben az egyik terméket másnak. Felhívtam a figyelmét, hogy ez nem korrekt, majd egyik terméket sem volt hajlandó elküldeni. Nem válaszolt hetekig az emailemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, kedves, kommunikatív, megbízható partner!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. A termékkel pedig tökéletesen elégedett vagyok. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilliacska (237) (Vevő)
Pozitív
2016.02.06. 09:33:52
2180085770
Gyönyörű terméket kaptam. Korrekt, megbízható eladó, én csak is ajánlani tudom mindenkinek. Sok +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagybetti272 (27) (Vevő)
Pozitív
2016.01.29. 15:53:43
2177619116
Kedves, türelmes, korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,segítőkész,gyors,és megbízható üzleti partner.A ruhácskák nagyon szépek,minden várakozásomat felülmúlták.Maximálisan elégedett vagyok,és ezért bátran ajánlom Őt mindenkinek.Sok-sok+++++++++Pozitív++++++++!😊
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,villámgyors üzleti partner.Kiváló minőségű termékeket kaptam,ezért jó szívvel ajánlom Őt mindenkinek.Sok-sok ++++++++POZITÍV+++++++++!😊
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
