ocsike5 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
stevenfist (121) (Vevő)
Negatív
2015.11.08. 19:18:19
2149999196
Az eladó, miután leütöttem, és fölhívtam, azt mondta, hogy már előző este lefoglalta valaki az árút, és szerinte úgy korrekt, ha neki adja! Szerintem pedig az lett volna a korrekt, ha miután már tudta, hogy lefoglalták az árut, leveszi a vateráról, és nem hagyja, hogy más is leüsse! Én inkorrekteknek tartom ezt a fajta viselkedést! Arról nem is beszélve, hogy a megadott szám nem az övé volt, úgy kellett kinyomozni, hogy mi is az ő eredeti száma! Nem adhatok mást mint negatívat. Nem ajánlom!
Másik fél: Teljesen jogos.
Másik oldalon is hirdettem a játékot, ott vásárolták meg előző este. Mivel nem voltam gépközelben nem bírtam leszedni a terméket.
Téves szám volt megadva, átjavítottam.
Elnézést a kellemetlenségért!
