ocsike5 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
stevenfist (121) (Vevő)
Negatív
2015.11.08. 19:18:19
2149999196
Az eladó, miután leütöttem, és fölhívtam, azt mondta, hogy már előző este lefoglalta valaki az árút, és szerinte úgy korrekt, ha neki adja! Szerintem pedig az lett volna a korrekt, ha miután már tudta, hogy lefoglalták az árut, leveszi a vateráról, és nem hagyja, hogy más is leüsse! Én inkorrekteknek tartom ezt a fajta viselkedést! Arról nem is beszélve, hogy a megadott szám nem az övé volt, úgy kellett kinyomozni, hogy mi is az ő eredeti száma! Nem adhatok mást mint negatívat. Nem ajánlom!
Másik fél: Teljesen jogos.
Másik oldalon is hirdettem a játékot, ott vásárolták meg előző este. Mivel nem voltam gépközelben nem bírtam leszedni a terméket.
Téves szám volt megadva, átjavítottam.
Elnézést a kellemetlenségért!
viktorhu (1668) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 22:32:50
2002212872
Barátságos, korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viktorhu (1668) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 22:32:50
2002212869
Barátságos, korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt vásárló! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, nagyon jó termék, kedves eladó!csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, jó vaterás...ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors, kommunikatív és rugalmas Partner! A termék minősége kiváló! Szívből ajánlom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és nagyon korrekt! A termék kifogástalan! Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
